• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bebek Arabası Nedir?

Dünyaya geldiği andan itibaren minik yavrunuzu korumak ve onun için elinizden gelen her şeyin en iyisini yapmak isterseniz. Onun güvenliği, konforu, mutluluğu ve gülüşü sizin hayatınızın odak noktası olmuştur. Bebeğinizin ve sizin dış mekanlarda daha rahat etmeniz için tasarlanan tekerlekli küçük araçlardır. Oldukça farklı seçenekleriyle sizinde vazgeçilmez ürünleriniz arasında yer alacaktır. Çeşitli bölmelerini kullanabilecek ve çocuğunuz için gerekli olan tüm eşyaları yanınızda bulundurabileceksiniz.

Bebek Arabası ve Puset Aksesuarları Nelerdir?

Bebeğinizin yağmurdan, hava kirliliğinden ya da tozlardan uzak tutmak istiyorsanız bebek arabası ve puset yağmurluğu sayesinde bunu başarabilirsiniz. Aracın ön kısmına monte edilen bu aksesuar bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Çevredeki olumsuz hava koşullarından etkilenmemesini engelleyebilir ve temiz bir alan yaratabilirsiniz. Aynı amaçla kullanılan bebek arabası ve puset sinekliği bebeğinizi yaz aylarında sivrisineklerden korumanız için tasarlanmıştır. Bebeğiniz çok hareketliyse ve arabaya koyduğunuzda içiniz rahat etmeyecekse bebek arabası ve puset tulumu sayesinde sabitleyebilirsiniz. Aynı zamanda kötü hava şartlarında da bebeğinizin üşümemesi için kullanabilirsiniz. Bebek arabasına sonradan monte edilen ve daha çok alan sağlayan bebek arabası ve puset organizatörü sayesinde araca monte edilen yeri çanta şeklinde ya da bölmeli olarak kullanabilirsiniz. Bebeğinizi yağmur, rüzgar ya da güneşten korumayı sağlayan bebek arabası ve puset tentesi aracın üst kısmına monte edilerek kullanılmaktadır. Bebek arabası ve puset şemsiyesi sayesinde de bebeğinizi kötü hava koşullarından koruyabilirsiniz. Ayrı bir kategoride yer alan bebek arabası ve puset aksesuarları, sizin ve bebeğinizin rahatlığı için olan ürünleri içermektedir. Ürünler şu şekilde sıralanmaktadır; destek pedi, bebek çantası, puset basamağı, puset filesi, puset minderi, emniyet kemeri ve rüzgar koruyucu olarak yer almaktadır.

Bebek Arabası ve Puset Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Alacağınız bebek arabası mutlaka Avrupa standartlarına uygun bir belgeyle üretilmiş olmalıdır. Bunun nedeni ise bebek güvenliği ve konforu için önemlidir. Kullanım kolaylığını test etmelisiniz ve kolaylıkla açılır kapanır olduğuna eminseniz almalısınız. Bebeğinizin konforu için uygun olup olmadığından tam anlamıyla emin olmalısınız. Güvenlik aparatlarının yeterliliğini test etmelisiniz. Arka ve ön tekerliklerin tam tur dönmesi gerekmektedir bu da manevra kabiliyetinin olduğunu göstermektedir. Fren detayını da kontrol etmelisiniz. Bebeğinizi yatıracağınız koltuğun ayarlanabilir olması oldukça önemlidir. Son olarak da bebek arabası ya da pusetteki bölmelerin kullanışlı olmasına dikkat etmelisiniz.

Bebek Arabasıyla Puset Arasındaki Fark Nedir?

Bebek arabası boyut ve kullanış açısından oldukça geniş alanlara sahiptir. Bebek açısından daha konforlu fakat pusete göre büyük olduğu için katlanıp koyulduğu zaman pusete göre daha fazla yer kaplamaktadır. Puset ise boyutu küçük ve alan açısından daha elverişli arabalardır. Kısacası bebek arabası bebeğiniz için puset ise sizin için kullanışlı eşyalar arasında yer almaktadır.

Bebek Arabası ve Puset Aksesuarlarının Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Bebek arabası ve puset aksesuarları fiyat aralıkları markaya, modele ve ürün özelliğine göre değişmektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi fiyat aralığı da yoktur. İhtiyacınıza göre olan bebek arabası ve puset aksesuarlarını filtreleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.