Bebek Arabası-Puset Organizatörü

Bebek Arabası-Puset Organizatörü Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  bebek arabasıpuset
Bebek Arabası-Puset Aksesuarı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Arabası-Puset Organizatörü Fiyatları
 • Bebek Arabası-Puset Şemsiyesi Fiyatları
 • Bebek Arabası-Puset Sinekliği Fiyatları
 • Bebek Arabası-Puset Tulumu Fiyatları
 • Cimri'nin Seçimi
  BUGABOO DONKEY TENTE - PEMBE
  BUGABOO DONKEY TENTE - PEMBE
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Babyjem Kırmızı Bebek Arabası Tulumu
  Babyjem Kırmızı Bebek Arabası Tulumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Quinny Rocking Black Puset Şemsiyesi
  Quinny Rocking Black Puset Şemsiyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Skip Hop Grab & Go Siyah Bebek Arabası Organizatörü
  Skip Hop Grab & Go Siyah Bebek Arabası Organizatörü
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Bebek Arabası Puset Organizatörü

  Bebek arabaları yeni ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran, hem bebekler hem de anne babaların rahatlı için oldukça önemli olan bir araçtır. Oldukça hassasiyetle seçilse bile bebek arabalarının ağırlığının artmaması ve yapısı bozulmaması için çok fazla eşya için yer ayrılmaz. Fakat bebeği kısa bir geziye çıkarırken bile oldukça fazla eşyanın taşınması gerekebilir. Bu noktada bebek arabası kullanıcılarını oldukça rahatlatan bebek arabası organizatörleri öne çıkar. Ağırlığın büyük bir kısmını alarak sırttaki yükü azaltır, bu sayede sürekli eşya taşımaktan kaynaklanan sırt ve boyunda ağrı oluşmasını engeller. Bununla beraber birden farklı göze sahip olma seçeneğini sunduğu için aranan eşya kolaylıkla bulunabilir; böylelikle çantaların içindeki kaos ortamının oluşması engellenebilir. Kolaylıkla takılıp çıkarılabildiği için gerek olmadığı durumlarda farklı bir yere kaldırılabilir. Fazla yer kaplamadığı gibi evrensel ürünleri her bebek arabasına uygun şekilde üretilir. Daha birçok özelliği ile kullanıcılarına pratiklik sunar.

  Bebek Arabası Puset Organizatörü Modelleri

  Bebek arabası puset organizatörü modelleri farklı amaçlara hizmet etmek adına üretilir. Her organizatör farklı işlevleri sayesinde pratik çözümler sunar. Bu modellerden ilki bebek arabası organizatörü çantasıdır. Bu çantalar bebeğin bez, ıslak mendil, biberon gibi ihtiyaçlarının konulması için farklı bölmeler bulundurur. Çoğunlukla kemerli bir yapıya sahiptir; böylelikle her bebek arabasına takılabilir. İç ve dış bölmeye sahip olabilen bu modellere kişisel eşyalar da konulabileceği gibi telefon, cüzdan gibi eşyaların konulması için gizli bölmeler de bulunabilir. Çoğunlukla bu ürünlerin materyali kumaş veya plastikten yapılmalıdır. Plastik olanlarda su geçirmez özelliği aranabilir. Bu akıllı düzenleyiciler istenildiği takdirde arabadan sökülerek de kullanılabilir. Elde taşınabilmesi için ayarlanır kulplara sahiptir. Bu ürünler anne bakım çantası adı altında da satışa sunulur. Özellikle seyahate çıkılacağı zamanlar ebeveynlere oldukça kolaylık sağlar. Biberon, atıştırmalık gibi ihtiyaçlara hızlı bir şekilde ulaşılabilecek dış ceplere sahip olan modelleri de vardır. Bebek arabasına takılabilen bu ürünler sayesinde arabanın eşya taşıma kapasitesi artarken ekstra ağırlığa yol açmaz. Farklı kapasitelere sahip olan takımları, set halinde satılmaz. Bu modeller ile koltuk arkası organizerleri birbirine benzer amaçlarda kullanılır. Diğer bir akıllı organizatör ürünü olan koltuk arkası organizerleri aynı şekilde çıkarılıp takılabilen yapıya sahiptir. Arabaların koltuklarına asılarak eşyaların ulaşılmasına kolaylık sağlar. Farklı renk ve boyutlarda bulmak mümkündür. Genel olarak çok fazla cebe sahiptir. Bu sayede farklı gözlerine farklı ürünler koyarak eşyaları organize bir şekilde saklayabilmeyi sağlar. Bu tarz ürünler cırt cırtlı yapıya sahip olabildiği gibi kemerli yapıda da olabilir. Genellikle keçe veya pamuk kumaştan üretilir. Bu sayede otomobiller kendi içinde ekstra bir bagaj kapasitesine sahip gibi olur. Bu ürünlerin kullanımı ile araçların içinin dağılması önlenir. Eşyalar farklı yüzeylere temas etmediği için daha hijyenik bir koşulda saklanabilir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Kolaylıkla yırtılmaz. Ebeveynlerin sadece çocuğun eşyalarına ulaşması için değil; kalabalık içerisinde kolaylıkla kendi telefonuna ya da kişisel eşyalarına rahatlıkla ulaşabilmesi için de bu tarz organizatörleri kullanması önerilir. Aksi takdirde kullanıcı dağınıklık içerisinde birçok eşyasını kaybedilir.

  Bebek Arabası Puset Organizatörü Fiyatları

  Puset organizatörlerinin satışlarının genel olarak set halinde yapıldığı görülse de ek parça olarak da ayriyeten sıklıkla satılır. Bunun çok fazla bilinmemesi yüzünden kullanıcılar ihtiyacı olmadığı halde set halinde satılan ürünlere yönlendirilir. Organizatör fiyatları kendi içerisinde birçok farklı faktörden etkilenir. Bunların içerisinde markalar başta olmak üzere gelse de bazı organizatör çeşitleri bebek arabası fark etmeksizin her modelle uygun şekilde kullanılabilir. Kumaşların kalitesi ve dayanıklılığı yine bu faktörlerden biridir. Ürünün uzun ömürlü olması isteniyorsa su geçirmez yapıya sahip olan ürünler tercih edilmelidir. Ürünün kaç litre eşya alabildiği de boyutları etkilediği için fiyatları değiştirir. Bu ürünlerde kullanılan ceplerin farklı materyallerde olduğu görülür. File cepli ürünler genellikle yıpranmaya daha müsaittir. Maliyeti daha ucuz olduğu için fileler tercih edilse de uzun süreli kullanımda çabucak yırtılabilir. Bu yüzden işlevselliği nedeniyle tercih edilen bir ürün giderek bir soruna dönüşebilir. Bundan etkilenmemek adına Baby Plus bebek arabası organizerleri gibi içerisindeki ekstra katman bulunan ürünler tercih edilmelidir.

  Bebek Arabası Puset Organizatörü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek arabası satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri bebek arabasına olan uygunluğudur. Sadece boyut değil aynı zamanda ağırlık olarak da bebek arabasının çantayı taşıyabiliyor olması önemlidir. Aksi takdirde sürüşte dengesizlikler yaratabilir, arabanın kaldırılıp çıkarılması konusunda zorluk yaşanabilir. Diğer bir nokta ise bu organizerin nerede kullanılacağıdır. Hepsi görünüş olarak birbirine benzese de rahat kullanım açısından doğru olan ürün tercih edilmelidir. Beşik başı organizerleri genellikle hafif ürünleri taşımaya uygun olarak üretilir ve bebeğin içeriden erişmemesi gereklidir. Bu tarz bir ürüne ihtiyaç duyulduğunda organizerin sadece boyutu değil aynı zamanda şekli de önem kazanmaya başlar. Araç içi düzenleyiciler ise genellikle her araçta kullanılabilir. Boyutları, işlevinden dolayı bellidir. Bu ürünleri bebekler kullanacağı için boyasının zarar vermeyen bir malzemeden olması gerekir. Bebeklerin cildi kanserojen maddelere karşı daha duyarlı olduğu için yetişkin birinin teninde soruna yol açmayan ürünler bebeklerde yol açabilir. Ek olarak organizerin kayışlarının ayarlanabilir özellikte olması kullanıcısına çok fazla rahatlık sağlayacaktır.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play