• Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Gönder Bayrak Bayrak & Flama fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bu ürün 3 fiyat bulunduruyor.
http://www.hepsiburada.com
Gönder Bayrak

Gönder Bayrak - Türk Bayrağı Alpaka Kumaş 150x225Cm - 150 x 225 cm

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
+ Kargo Ücreti
1 Günde Kargo
En Ucuz
109,57 TL
http://www.hepsiburada.com
Gönder Bayrak

Gönder Bayrak Türk Bayrağı - 150 x 225 cm

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
+ Kargo Ücreti
1 Günde Kargo
119,57 TL
http://www.hepsiburada.com
Gönder Bayrak

Gönder Bayrak Türk Bayrağı - Raşel Kumaş - 150X225Cm

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
+ Kargo Ücreti
1 Günde Kargo
119,57 TL

Yorumlar

Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

28.04.2021Yazan:Editor Admin

Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı

2009 yılından bu yana bayrak sektöründe faaliyet gösteren Gönder bayrak markası pazarda “yükselen bayrak” sloganı ile ilerliyor. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde bayram üretimi yapan marka Türk bayrağı haricinde diğer ülkelerin bayraklarını da üretiyor. Gönder markasının çeşitli ebatlarda ve ölçülerde ürettiği Türk bayrağı asılacak direğin boyutuna göre belirleniyor. Gönder Bayrak Türk bayrağı farklı hava koşullarına dayanabilmesi ile öne çıkıyor. Gönder Bayrak Türk bayrağının fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için Cimri.com üzerinden pratik şekilde ilerleyebilirsiniz.

Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı Özellikleri

Gönder Bayrak Türk bayrağı özellikleri arasında dayanıklı bir yapıya sahip olduğu görünüyor. Gönder Bayrak Türk bayrağı yağmur, rüzgar, kar gibi kötü hava koşullarına karşı ya da güneşten meydana gelebilecek renk solması veya yırtılma gibi durumların yaşanmamasını kullanıcılarına vaadediyor. Gönder Bayrak Türk bayrağı 150 x 225 santim boya sahip. 150 x 225 santim boyundaki Gönder Bayrak Türk bayrağı 7 ile 10 metre arasındaki direklerde kullanılabiliyor. Isı kesim ve sıcak kesim yöntemi ile hazırlanan Gönder Bayrak Türk bayrağının kenarlarında dikişler bulunuyor. Gönder Bayrak Türk bayrağının kulp kısmı plastik malzemeden meydana geliyor. Gönder Bayrak Türk bayrağında fabrikasyon baskı tekniği kullanılıyor. Gönder Bayrak Türk bayrağının baskı özelliği ise tek kat olduğu ve arka taraftan göründüğü belirtiliyor. Gönder Bayrak Türk bayrağı yıkanma ve ütülenme özelliklerine sahip. Gönder Bayrak Türk bayrağında 1.sınıf raşel kumaş kullanılıyor.

Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı Fiyatları

Gönder Bayrak Türk bayrağı fiyatlarını Cimri.com’un tek sayfasından görüntüleyebilmek için ilk olarak ofis malzemeleri kategorisine tıklayabilirsiniz. Ofis malzemeleri kategorisine tıkladıktan sonra ise alt kısımda yer alan bayrak kategorisi içerisinden fiyat araştırmanızı yapabilirsiniz. Direk boyutlarına ve mağazaya göre farklılık gösteren Türk bayrağı fiyatlarını Cimri.com üzerinden görüntüleyerek alışverişinizi konforlu bir hale getirebilirsiniz. Cimri.com ile Gönder Bayrak Türk bayrağı fiyatlarını tek bir sayfa içerisine listeleyebilirsiniz. Listelemiş olduğunuz fiyat seçeneklerini ise fiyata göre artacak ya da azalacak şekilde arayabilirsiniz. Bu arama sonucunda tasarruflu fiyata Gönder Bayrak Türk bayrağını bulabilirsiniz. Aramış olduğunuz ürünü iyi fiyata alabilmek için fiyatı düşenler sayfasına göz atabilirsiniz.

Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı İndirim ve Kampanyaları

Gönder Bayrak Türk bayrağını Cimri.com ile avantajlı fiyata alabilmenin bir diğer yolu ise indirim ve kampanya takibi oluyor. Gönder Bayrak Türk bayrağı indirimlerini ve kampanyalarını düzenli bir şekilde takip ederek, tasarruf edebilirsiniz. Cimri.com’un ana sayfasında yer alan indirimli ürünler ya da kampanyalar arayüzünü kullanarak birçok ürünün indirim ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Aradığınız ürünün indirimine veya kampanyasına basit bir şekilde ulaşmak için Cimri.com’un broşürler sayfasını kullanabilirsiniz. Broşürler kategorisi ile Gönder Bayrak Türk bayrağının ya da Türk bayrağının hangi mağazada indirimde veya hangi mağazada kampanyada olduğunu hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Ürünün indirimini ya da kampanyasını gördükten sonra ise indirimli ürünler ve kampanyalar kategorisi üzerinden seri bir şekilde ürüne ulaşabilirsiniz.

Gönder Bayrak 150 x 225 cm Türk Bayrağı Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Kullanıcılar tüm alışverişlerinde olduğu gibi Türk bayrağı satın almak isterken de Cimri.com üzerinden ilerlemek istiyor. Çünkü Cimri.com kişilere kolaylık ve hız katıyor. Cimri.com ile Gönder Bayrak Türk bayrağını ve diğer markaların Türk bayrağı çeşitlerine fiyat ve özellik bakımından karşılaştırabilirsiniz. Ülke genelinde hizmet veren mağazalar arasından Gönder Bayrak Türk bayrağı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda tek sayfa üzerinden Türk bayrağı fiyatlarınında ne kadara satıldığı hakkında fikir edinebilirsiniz. Gönder Bayrak Türk bayrağı indirimleri ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İndirim, kampanya ve güncel fiyatları arasından bir fiyat değerlendirmesi yapabilir ve Gönder Bayrak Türk bayrağına avantajlı fiyata alabilirsiniz. Diğer yandan Gönder Bayrak Türk bayrağı yorumları ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery