track source
track source

Bayan Tulum ve Salopet

Bayan Tulum ve Salopet Fiyatları

458 Ürün gösteriliyor.
Bayan Tulum ve Salopet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bayan Tulum ve Salopet modelleri ve Bayan Tulum ve Salopet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bayan Tulum ve Salopet kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Koton, DeFacto, Avon, Sefamerve, Dewberry. 458 adet Bayan Tulum ve Salopet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
DeFacto M4199AZ19WNBK27 Gri Düğme Detaylı Desenli Kadın Salopet

DeFacto M4199AZ19WNBK27 Gri Düğme Detaylı Desenli Kadın Salopet

DeFacto L7420AZ19AUNV47 Siyah Desenli Relax Fit Kadın Salopet

DeFacto L7420AZ19AUNV47 Siyah Desenli Relax Fit Kadın Salopet

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bayan Tulum ve Salopet Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bayan Tulum ve Salopet markası:

En Çok İncelenen Bayan Tulum ve Salopet Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bayan Tulum ve Salopet Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 458 Bayan Tulum ve Salopet modeli içerisinde en ucuz Bayan Tulum ve Salopet fiyatı 27.99 TL iken, en yüksek Bayan Tulum ve Salopet fiyatı 3370.36 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bayan Tulum ve Salopet fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bayan Tulum ve Salopet fiyatı ise 102.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bayan Tulum ve Salopet Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Tulum ve Salopet

Giyim ve kıyafet hemen hemen herkes için önemli olan noktalardan biri olarak bilinir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin kişiler kendi kişilik ve özelliklerini giydikleri kıyafetler aracılığı ile de yansıtır. Buna karşın giyim sektörü özellikle kadın giyim üzerinde oldukça büyük bir paya sahiptir. Dünyaca ünlü pek çok marka kendine has ürün ve modelleri farklı fiyat aralıkları ile kişilerin beğenisine sunar. Bu bahsi geçen kıyafet modellerinde biri de kadın tulum salopet çeşitleridir. Birbirinde farklı renk ve modellerde tasarlanana kadın tulum ve salopet çeşitleri, hemen hemen her kadın tarafından da sıklıkla tercih edilen kıyafetlerden biri olarak bilinir. Kullanımı rahat olmasının yanı sıra son derece şık bir görünümü de beraberinde getiren kadın tulum ve salopet çeşitleri, modern tarzları ile de birçok kişi tarafından beğenilir. Sokakta ya da özel bir davette de giyilebilen bu tür kıyafet modelleri hemen hemen herkese de hitap etmeyi büyük oranda sürdürür. 

Kadın Tulum ve Salopet Modelleri

Giyim geçmişten günümüze insanların en çok önem verdiği konulardan biri olarak öne çıkar. Dış görünüş, pek çok kişi tarafından son derece önemli bir detay olarak öne çıkar. Giyim sektöründeki oldukça büyük bir pay da kadınlar için ayrılmıştır. Bu noktada kadınlar için farklı tasarımlara ve modellere sahip birçok ürün bulunur. Kadın tulum ve salopet çeşitleri de bu bağlamda üretilen ve satışa sunulan kıyafet modellerinden biridir. Birbirinden farklı markalar kendi imzasını taşıyan yüzlerce kadın tulum ve salopet modellerine sahiptir. Her biri farklı kalite ve dokuda olan kadın tulum ve salopet çeşitlerinden birini seçmek bazı zamanlar oldukça zor bir hal de olabilir. Buna karşın tulum ve salopet modelleri de kendi içerisinde bazı kategorizelere sahiptir. Salopet jean tulum çeşitleri de bu kategorilerden birine örnek olarak verilebilir. Jean sevenlerin sıklıkla tercih ettiği salopet tulum jean modelleri son derece rahat olmalarının aynı sıra sokak modasını en iyi yansıtan parçalardan birine örnek olarak da verilebilir. Bunun yanı sıra kullanılan kumaşının vermiş olduğu dayanıklılıkla da uzun süreli bir kullanımın kapılarını açar. Genel olarak mavi renkli olmalarına karşın pek çok renkte jean modeli de görmek oldukça mümkündür. Bu modeller neredeyse her kıyafetle kolaylıkla kombinlenebilir. Böylece zahmetsiz bir şıklık sunar. Ayrıca hemen hemen her mevsimde kullanılabilen jean kot tulum modelleri, doğru bir kombinle kişilerin oldukça havalı gözükmelerine de yardımcı olur. Bunun yanı sıra pürüzsüz ve tüysüz bir yapıya sahip olduğu bilinen  salopet keten tulum modelleri de sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Keten kumaşın vermiş olduğu avantaj sayesinde çabuk kirlenmez. Ayrıca keten yansıtıcı özelliğe sahip olan bir kumaş türü olduğu için güneş ışınları nedeni ile oluşabilecek renk solmalarını da en aza indirir. Bunun gibi özellikler de kadın tulum salopet modelleri arasında sıklıkla tercih edilmesindeki en önemli noktalarından biri olarak öne çıkar. Daha klasik bir görünüm sunan bu modeller, dikkat çekici kombinler oluşturmanıza yardımcı olur.

Kadın Tulum ve Salopet Fiyatları

Oldukça fazla çeşitliliği bünyesinde barındıran kadın salopet tulum fiyatları ile de bu çeşitliliği sürdürür. Kendine has tasarım ve dokular ile pek çok marka kendi marka ismine ait farklı salopet ve tulum modelini piyasaya sunar. Bunlar genelde hemen hemen herkes tarafından satın alınabilecek ücret aralıklarındadır. Buna karşın salopet ve tulum modelleri arasındaki fiyat farklılıklarının oluşmasında bazı temel etkenler de rol oynayabilir. Bu aslında ürün ya da modellerde kullanılan kumaşın kalite ve dokusu ile paralellik gösterir. Kumaşının kalın ya da ince oluşu, dokusunun sert ya da yumuşak oluşu da salopet ve tulum modelleri arasındaki fiyat farklılıklarının oluşmasına sebep olur. Bunun yanı sıra üzerinde kullanılan aksesuar ya da el emeği işlemelerin bulunup bulunmaması da salopet ve tulum modelleri arasındaki fiyat aralıklarını belirleyen hususlar arasında yer alır. Ürün sezonu da fiyatlandırmada önemlidir. Yeni sezon ürünler genellikle daha yüksek fiyatlara sahip olur. Ayrıca özel tasarım ürünler de daha yüksek aralıklarda yer alır.

Kadın Tulum ve Salopet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Herhangi bir ürün ya da eşyayı satın almadan önce yapılan en önemli aşama, araştırma aşamasıdır. Kullanıcılar bu aşamada satın almak istenilen eşya hakkında bilgilere ulaşmaya çaba gösterir. Bu bilgiler genel olarak satın alınacak ürünün özellikleri ile ilgilidir. Birbirinden farklı renk ve tarza sahip olan salopet ve tulum modelleri için de bu durum geçerlidir. Salopet ve tulum modellerinden birini satın almak isteyen kişilerin yapması gereken ilk şey istek ya da ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmeleriden geçer. Bunun yanı sıra ürün model ve rengini belirlemek de satın alma davranışını hızlandırmak adına yapılabilecek en önemli adımlardan biri olur. Ayrıca hangi kumaş türüne sahip olan bir salopet ya da tulum modeli istediğinin de belirlenmesi, daha kolay alışveriş yapılmasına olanak sağlayacaktır. Giyiminizi tamamlayacağınız diğer kıyafetleri de göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Sokak modasın ayak uydurmak ve kolay bir şıklık için salopet jean tulum modelleri tercih edebilirsiniz. Keten modeller ise özellikle farklılık arayanlar için iyi bir seçim olabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery