Marka
Puma
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bayan sweatshirt modelleri kadınların sporda en çok tercih ettikleri giyim ürünlerinin başında gelir. Sweatshirtler aynı zamanda günlük yaşamda da kullanılabilir. Eğer gardırobunuzu renklendirecek güzel bir bayan sweatshirt modeli satın almak istiyorsanız Cimri.com’da sizin için yüzlerce markayı ve modeli bir araya getirdik. Siz de Asics, Puma, Hummel, Faik Sönmez, Adidas gibi markaların en ucuz bayan sweatshirt modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

En Kullanışlı Bayan Sweatshirt Modelleri Nelerdir?

Sweatshirtler, rahatlıkları ile öne çıkan giyim ürünleridir. Sweatshirt modelleri genel olarak uzun kollu olarak üretilir, bununla birlikte kısa kollu modelleri de mevcuttur. Bu giyim ürünü genellikle sporda giyilmek üzere tasarlanmıştır. Açık hava sporlarında tercih edilebileceği gibi, kapalı spor salonlarında da giyilebilir. En kullanışlı modellerin başında kapşonlu modeller ve fermuarlı sweatshirt çeşitleri gelir. Fermuarlı olan modellerin giyimi son derece kolaydır. Havaların belirsiz olduğu bahar havalarında giyilmesi idealdir. İstediğiniz an üzerinize giyip istediğiniz an üstünüzden çıkarabileceğiniz fonksiyonel modellerdir. Kapşonlu sweatshirt modelleri ise özellikle yağışlı havalar için idealdir. Kapşonu kapatarak yağıştan korunabilir ve saçlarınızın ıslanmamasını sağlayabilirsiniz.

Sweatshirt günlük yaşamda da kullanılabilir. Markaların günlük yaşam için üretmiş olduğu çok sayıda şık sweatshirt modeli mevcuttur. Pantolon ve eteklerin üzerine giyilebilen bu modeller giyiminize spor şık bir hava kazandırır. Kurumsal kıyafet kuralları olmayan ofislerde sweatshirt giyilebilir. Renkli ve desenli sweatshirt modelleri son yıllarda kadınlar tarafından en çok tercih edilen üst giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

Bayan Sweatshirt Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Bayan sweatshirt fiyatları ürünün markasına, modeline ve üretiminde kullanılan materyale göre değişiklik gösterilir. En kaliteli ve sağlıklı kumaş tipi pamuktur. Pamuklu kumaşlar, özellikle spor esnasında kullanmak için idealdir. Bu kumaş tipi spor yaparken teri dışarı atmanızı ve böylelikle teninizin nefes almasını sağlar. Pamuklu materyaller kullanılarak üretilmiş olan modeller, sentetik olanlara göre daha pahalı olacaktır.

Cimri.com’da beğendiğiniz sweatshirtleri en ucuz fiyatlarla satın almanız mümkün! Şimdi Cimri’de en çok beğendiğiniz ürüne fiyat alarmı kurun ve indirim döneminden haberdar olarak en avantajlı fiyatlarla siparişinizi oluşturun.