BAYAN ŞORT MODELLERİ NELERDİR?

Yaz geldi gelecek, havaların hafiflemesiyle giydiklerimiz de hafifledi. Tatlı sıcak rüzgarlar esiyor artık, dolaplarda şortlara tişörtlere yer açtık. Şimdi minik hanımlardan tatlı teyzelere hepsi şortlarını kombinleme düşüncelerine daldı bile. Hem yaz hem de kış aylarında giyilebilen şortlar, çok çeşitli şekillerde kombinlenebilir.

Bu giysiler nasıl kullanılır?

Hafif bir kumaştan tiril tiril bir şort, askılı bir üst giyimle, parmak arası terliklerini kumlara basa basa sahilde giyilirken, şehir hayatı için de çok hoş bayan şort kombinleri yapılabilir. Genç ve genç hisseden hanımlara hatta hamilelere uygun bayan şort tulumlar kullanılmaktadır. Bayan şortlar gece hoş bir yemekte de pırıltılı bir gömlek ve topuklu ayakkabı ile şık bir görüntü ortaya koyar. Mum ışığında romantik bir akşamı geçirmek için de kumaş zarif bir şort üzerine, hoş bir bluzle şık kombinler yapılabilir. Gece demişken, uyurken ya da evde rahatlama zamanlarında bayan şortlu pijama takımı karşımıza çıkar. Şortlu pijamalar yediden yetmişe hitap eder dersek yeridir. Üzerinde çizgi film karakterleri olanlardan tutun kalpli aşık modellerine çeşit çeşit pijamalar ilgi çekmeyi başarıyor ve çekmecede oldukları gibi seyahatlere giderken valizlere konmaları da unutulmuyor. Bir de muhafazakar kesim var. Denize girerken bikini giymeyi istemeyen hanımların imdadına koşan şortlu mayo takımları artık çeşit çeşit modellerle sahillerde boy gösteriyor. Bayan şortlu mayo takımları kolay kuruyan kumaşlardan yapılıyor ve kolay rahat bir kullanım sağlıyor. Şort demişken bayan şort külotlardan bahsetmeden olmaz. İçi dışı rahat olanların seçimi olan şort iç giyim artık komedi tarzından romantik tarza rengarenk yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Giymesi, kullanımı kolay olan şortları yaşantımızın her alanında kullanıyor ve yaz geldiği için dolapları da hanımefendiler de çok seviniyor.

Şort fiyatları ne kadardır?

Hummel, Anıl, Nilay, Cazador marka şortları, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün üzerindeki ‘fiyat alarmı’ sekmesini aktif konuma getirerek, indirim ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız marka ve modeldeki ürünleri satan sanal mağazaları sizin için tarar ve en ucuz olan alternatifi tek tıkla ekranınıza getirir.

https://www.cimri.com/bayan-sort