track source
track source

Bayan Patik Çorap

Bayan Patik Çorap Fiyatları

286 Ürün gösteriliyor.
Bayan Patik Çorap fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bayan Patik Çorap modelleri ve Bayan Patik Çorap fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bayan Patik Çorap kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Kinetix, Koton, DeFacto, Tommy Hilfiger. 286 adet Bayan Patik Çorap fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bayan Patik Çorap Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bayan Patik Çorap markası:

En Çok İncelenen Bayan Patik Çorap Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bayan Patik Çorap Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 286 Bayan Patik Çorap modeli içerisinde en ucuz Bayan Patik Çorap fiyatı 2.95 TL iken, en yüksek Bayan Patik Çorap fiyatı 207.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bayan Patik Çorap fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Bayan Patik Çorap fiyatı ise 46.36 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bayan Patik Çorap Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bayan Patik Çorap

Çorap, yediden yetmişe herkes tarafından kullanılan en yaygın kıyafet çeşitlerinden biridir. Çoraplar özellikle kış aylarında ayakların üşümesi için tercih edilir fakat mevsimlere ve hava şartlarına göre farklı çorap çeşitleri vardır. Spor ayakkabılar ve kapalı ayakkabılar giyilirken ayak yaralarına ve kötü kokuya sebep olmamak için çorap giyilir. Çoraplar, kullanım yerine, kombine ve amacına göre çeşitli kategorilere ayrılır. Babet çorap, külotlu çorap, diz boyu çorap, patik çorap, Spor çorabı gibi çeşitli birçok çorap çeşidi vardır. Diğer her kıyafette olduğu gibi çoraplarda da kadınla, erkekler ve çocuklar için farklı modeller vardır. En çok tercih edilen çorap çeşitlerinden biri patik çoraplardır. Patik çorap, hemen hemen her ayakkabı ile giyilebilmesi, kısa ve rahat olması gibi nedenlerden dolayı tercih edilir. Kadın patik çorapları özellikle soğuk havalarda tercih edilir. Patik çoraplar adından da anlaşılacağı üzere patik şeklinde tasarlanan bilek boy çorap çeşitleridir. Patik çorap modelleri genellikle tekstil ve hazır giyim firmaları tarafından satışa sunulur. Onun haricinde iç giyim markaları da çorap üretimi yapar. 

Bayan Patik Çorap Modelleri

Çorap alanında çeşitli birçok marka ve çeşitli birçok model vardır. Külotlu çoraplar, diz altı ve diz üstü çoraplar, Spor çoraplar, babet çoraplar gibi farklı kategorilerde çorap modelleri vardır. En çok tercih edilen çorap modellerinden biri patik çoraplardır. Patik çoraplar hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilir. Çocuklar ve bebekler için de babet çorap modelleri vardır. Bayan patik çorap modelleri özelliklerine ve tasarımlarına göre çeşitlilik gösterir. Bayan patik çorap modelleri arasında akla gelebilecek her renk seçeneği vardır. Patik çorap modellerinin tasarımlarında çeşitli desenler ve figürler kullanılır. Düz renk sade bayan patik çorabı çeşitleri de vardır. Kadın patik çorapları arasında en çok tercih edilen modellerden biri spor çoraplardır. Spor patik çorap modelleri, spor ayakkabı içinden giymek için uygun modellerdir. Aynı zamanda yapısı ve görüntüsü ile spor kombinlerinize uyum sağlar. Spor patik çorapları yumuşak dokulu ve esnektir. Kasın patik çoraplarında çeşitlilik sağlayan en önemli faktör üretim malzemesi ve kullanılan kumaştır. Patik çoraplarda, peluş kumaş, havlu kumaş, polyester ve pamuklu kumaş gibi çeşitli kumaş türleri kullanılır. Kadın havlu patik çorap çeşitleri ve peluş patik çoraplar kış aylarında giymek için uygun kalınlığa sahiptir. Peluş patik çorap çeşitleri havlu patik çoraplara göre daha yumuşak bir dokuya sahiptir. Havlu patik çoraplar ise sert ve kalındır. Farklı ve gösterişli modeller tercih etmek isteyenler için simli patik çoraplar ve dantelli patik çorap modelleri vardır. Dantelli patik çorap modelleri açık ayakkabılar ile farklı bir kombin oluşturmak isteyenler için uygun modellerdir. Örgü patik çorap modelleri kış aylarında en çok tercih edilen patik çoraplar arasındadır. Örgü patik çorapları diğer modellere göre daha kalındır. Örgü patiklerin üretiminde kullanılan ipler modelden modele değişiklik gösterebilir. İpin çeşidine göre patiğin kalınlığı ve yumuşaklığı değişir. Pamuklu örgü patik çoraplar en yumuşak dokuya sahip patikler arasındadır. Dantelli patik çorapların dantel tasarımı modelden modele değişebilir. Patik çoraplar uzunluklarına göre çeşitlilik gösterir. Uzun patik çorap modelleri ayak bileği hizasındadır. Kısa patik çoraplar ise ayak bileğinin biraz daha altında biter. 

Bayan Patik Çorap Fiyatları

Bayan patik çorapları alanında çeşitli birçok ürün seçeneği vardır. Bunda bağlı olarak patik çoraplar geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Kadın patik çorap fiyatları üzerinde etkili olan önemli faktörler vardır. Patik çorapların fiyatlarını etkileyen en önemli faktör ürünün modelidir. Spor patik çorap, örgü patik çorap, uzun patik çorap gibi çeşitli birçok patik modeli vardır. Patik çoraplarının üretiminde kullanılan kumaş çeşidi fiyatı etkiler. Pamuklu patik çorap çeşitleri yumuşak dokusu ve sıcak tutması ile en kaliteli çorap modelleri arasındadır. Bundan dolayı diğer kumaş çeşitlerine göre fiyatları farklıdır. Patik çorap örgü modelleri emek isteyen modeller arasındadır. Örgü çorapların fiyatları örgüde kullanılan ipin kalitesine göre değişir. Dantelli ve simli kadın patik çorap modelleri vardır. File patik çorap modelleri genellikle uygun fiyatlara sahiptir. Kadın patik çoraplarının tasarımı, üretim malzemesi, rahatlığı ve yumuşaklığı fiyatlar üzerinde etkilidir. Her bütçeye uygun kadın patik çorap modeli vardır. 

Bayan Patik Çorap Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Patik çorap almak isteyenler için çeşitli birçok model alternatifi vardır. Bazı noktalara dikkat ederek kendinize uygun patik çorap modelini tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ilk nokta hava şartlarıdır. Patik çoraplaın kalınlığı kullanılan kumaş çeşidine göre modelden modele değişiklik gösterir. Eğer sıcak tutan bir patik çorap arıyorsanız peluş, örgü veya havlu patik çorap modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ortopedik ve rahat bir patik çorap satın almak isterseniz silikonlu patik çorap modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Silikonlu çoraplar alt tabanındaki silikon sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Çoraplar ile farklı kombinler denemek isterseniz gösterişli patik çorap modellerine yönelebilirsiniz. Simli patik çorap modelleri ve dantelli çoraplar ile farklı kombinler deneyebilirsiniz. Dantelli ve file çoraplar ince dokularından dolayı soğuk havalarda tercih etmek için uygun olmayabilir. Spor ayakkabı içine giymek veya spor yaparken rahat olmak gibi amaçlar ile çorap arıyorsanız spor patik çorapları en uygun modeller arasındadır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery