Bayan İç Giyim Seti

Bayan İç Giyim Seti Fiyatları

204 Ürün gösteriliyor.
Bayan İç Giyim Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bayan İç Giyim Seti modelleri ve Bayan İç Giyim Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bayan İç Giyim Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Pierre Cardin, Ayyıldız, Mycey, Merry See. 204 adet Bayan İç Giyim Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bayan İç Giyim Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bayan İç Giyim Seti markası:

En Çok İncelenen Bayan İç Giyim Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bayan İç Giyim Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 204 Bayan İç Giyim Seti modeli içerisinde en ucuz Bayan İç Giyim Seti fiyatı 7.5 TL iken, en yüksek Bayan İç Giyim Seti fiyatı 306.54 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bayan İç Giyim Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bayan İç Giyim Seti fiyatı ise 61.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bayan İç Giyim Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın İç Giyim Seti

Kadın iç giyim setleri, iç çamaşırlarından oluşan çeşitli kumaş ve modellerde üretilen ürünleri kapsar. İç giyim her insanın günlük ihtiyacı olan bir kıyafettir. Zevklere ve tarza göre büyük farklılıklar gösterir. İç giyim ürünleri vücut tipine, rengine, kumaşına veya giyim tarzına uygun olarak değişkenlik göstermektedir. Eğer günlük kullanım için tercih edilecekse daha sade modeller, özel bir kıyafet için kullanılacaksa dantellerle süslenmiş veya taşlı olan kadın iç giyimler tercih edilir. Günümüzde tasarımcılar, hem rahat hem şık görünüme sahip olan modellere ağırlık vermiştir. Bu gibi hem rahat hem şık iç çamaşırları, her ana uygun olabilir ve çoğu kıyafetle uyum içinde kullanılabilir. İç çamaşırı üreticileri kullanıcıyı doğru yönlendirmek amacıyla kendi markalarının beden tablolarını yayınlarlar. Bu sayede kullanıcılar kendilerine uygun model ve bedende iç çamaşırlarını tercih ederler. Kadın iç giyim modelleri kalitesine, kumaşına, rengine ve tarzına göre birçok farklı şekilde karşımıza çıkar. Kimi zaman çok sade görünümü ile göz alan bir model, çok rahatsız veya kullanışsız olabilir.  

Kadın İç Giyim Seti Modelleri

Kadın iç giyim markaları günümüz teknolojisiyle, birçok farklı çeşidi piyasaya sürmektedir. Kadın iç giyim setleri, genellikle iki parçadan oluşur, bazen de setlerin içerisine gecelik veya sabahlık gibi şık ürünler ekleyerek seti tamamlayabilir. Gecelik veya sabahlıklar genellikle saten gibi ince ve zarif kumaşlardan imal edilmektedir. İç çamaşırı modellerinin şıklığını arttırmak amacıyla dantel veya jarse gibi malzemelerle süslenerek albenileri arttırılır ve satışa sunulur. İç çamaşır setleri diğer kıyafetlerimize göre ekstra hassas ürünlerdir. Kullanım kurallarına uygun yıkamak, ürünün ömrünün uzamasını sağlar. Genellikle çok hassas olsan kadın iç giyim ürünleri temizliği için elde yıkama ve ılık su önerilmektedir. Temizlenen ve ıslak olan ürünün kendi kendine kuruması önemlidir. Kurutulmadan önce ürünün kendi kalıbına geri döndürülmesi önemlidir. Kıvrılmış,ıslak bir iç çamaşırı kuruduğunda istenmeyen görüntüye sahip olabilir. Bu deformeler ürünün kullanım ömrünün kısalmasına yol açar. Kadın iç giyim modellerinin kalitesi ve dikişleri markadan markaya farklılık gösterebilir. Ne kadar dikkat edilirse edilsin ürünün kullanım süresi ürünün deforme olması engellemeyecektir. Kullanım süresine bağlı olarak lastiklerde gevşeme gibi sorunlarla karşı karşıya kalınabilir fakat doğru bir kullanım ile ürünün kullanım ömrü kullanıcıya bağlı olarak olumlu oranda değişmektedir. Kadın iç giyim modelleri belli bir amaç için satın alınıyor ise, amacına uygun modelleri araştırmak ve doğru tercihi yapmak en iyi karar olacaktır. Estetik amaç için satın alınıyor ise kadın iç giyim modelleri fantazi kategorisinden bir ürün seçmek doğru olacaktır. Genellikle fantazi iç giyim kategorisindeki ürünlerde daha fazla renkli ve süslü alternatifler bulmak mümkündür. Günümüzde her renk ve modelde kadın iç çamaşırı üretilmektedir. Kadın iç giyim modelleri arasında en çok tercih edilen renk siyahtır. Siyah renkli bir iç giyim birçok renk ile kombin edilebilir. Ek aksesuar kullanılan birçok iç giyim modeli daha seksidir. Daha alımlı ve iç giyimine özen gösteren kadınlar için alımlı bir görünüm elde etmekte yardımcıdır. Özenle tasarlanmış bir kadın iç çamaşırı, kullanımında konfor ve şıklığı bir arada sunar.

Kadın İç Giyim Seti Fiyatları

Kadın iç giyim setlerinde birçok nedenden ötürü fiyat farklılıkları vardır. Kimi zaman alt üst takım olarak ikili satılan iç giyim setleri kimi zaman da sabahlık eklenerek üçlü şekilde satışa sunulmaktadır. İlave eklenen her bir parça ürün paket fiyatını yükseltir. Kadın iç giyimlerini tek tek satın almak yerine kadın iç giyim takım ürünlerini tercih etmek bütçenize katkı sağlayacaktır. Sade ve kalıplaşmış modeller daha uygun fiyatlı olup, özel tasarımlı ek parçalara sahip ürünler daha yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra ürün imalatında kullanılan kumaş veya malzeme farklılıkları da fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynar. İpek veya saten kumaşa sahip ürünler, pamuklu ürünlere göre daha zor işlendiği için daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ürünlerin yapımında kullanılan kumaş cinsi, kumaş aynı olmasına rağmen markanın kalitesine bağlı olarak büyük değişimler gösterebilir. Genellikle kadın iç giyim satın alan kullanıcılar, kullanılan kumaşın iyi kalitede fakat fiyatının uygun olmasını tercih eder. Kadın kullanıcıların bazen ciltleri çok hassas olabilir. Çok hassas ciltlerin tercih etmesi gereken özel doğal pamuklu kumaşları tercih etmesi gerekmektedir. Tercih edilen doğal kumaş ürünleri diğer ürün fiyatlarına kıyasla yüksektir.

Kadın İç Giyim Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kadın iç giyim, kadınlar için çok önemlidir. Kadın bedeni hassastır ve insan sağlığına zararlı maddelerden üretilen iç çamaşırları, sağlık açısından çok zararlıdır. Kadın iç giyim setleri genellikle sütyen ve külot olarak iki parça olarak satılsa da 3 veya 4 parça olarak da karşımıza çıkar. Farklı kullanım alanlarına uygun kadın iç giyim seti modelleri, her zevki karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Birçok farklı modelden oluşan kadın iç giyim setleri birçok yapıda ve renkte de üretilmektedir. Kullanım alanına uygun dantelli veya taşlı gibi fantazi iç giyimleri de tercih edilebilir. Kadın iç giyim ürünleri satın almadan önce, kullanıcının bedenini iyi biliyor olması, kullanım açısından önemlidir. İç giyim ürünlerinde genellikle değişim imkanı, hijyen açısından çok fazla bulunmamaktadır. Bu ürünleri seçerken cildi tahriş etmeyecek, vücut sağlığına uygun ürünler tercih edilmelidir. Pamuklu ve ipek kumaşlardan üretilen iç çamaşırları cilt sağlığını olumlu yönde etkiler. Bu sebeple, Pamuklu ve ipek kumaşlardan üretilen ürünler kullanıcılar tarafından daha fazla seçilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery