BAYAN GÖMLEK NEDİR?

Gömlek, bedene oturan veya bol kesimli olarak, etek ucu kalçada, spor, rahat bir üretilen üründür. Genel olarak baktığımızda önü düğmeli ya da fermuarlı bayan gömlek modelleri vardır. Reglan ya da takma kollu veya kol ağzı manşetli, çeşitli yaka formlarında, robalı veya düz olarak dikilebilen gömlek modelleri mevcuttur. Gömlek, kadın giyiminde önemli bir yere sahiptir. Kullanım rahatlığı ve giyilme açısından çok tercih edilmektedir. Birçok kumaştan çalışılabildiği gibi, pamuklu kumaş, üretimde daha çok sıklıkla kullanılmaktadır. Döpiyes ve ceket içerisine giyildiği gibi spor giysi olarak da tercih edilmektedir.

BAYAN GÖMLEK DİKİMİ NASIL OLMAKTADIR?

Kumaşlarda dikilirken ve dikildikten sonra yıkamadan meydana gelen ya da buharlı ütü ile ütülemeden kaynaklanan çekmeler meydana gelmektedir. Bunu önlemek için, kumaşı kesmeden önce yoğun buharlı bir ütü ile ütüleme yapılır. Kumaş kalıba konduktan sonra kontrol edilmiş kalıp parçaları, kumaşın üzerine D.B.İ. doğrultusunda ve verimliliğe dikkat edilerek yerleştirme işlemi yapılır. Sonra kesimi yapılır. Ve son olarak da kontrol edilir.

BAYAN GÖMLEK MODELLERİ NELERDİR?

İnce kumaş üzerine çizilen modern desenler ile süslenmiş ve binlerce renk seçeneği olan bayan gömlek modelleri mevcuttur. Bayanların olmazsa olmazlardır. Hayatın her alanında giyilebilir ve kullanılabilen bayan gömlekleri, genel olarak baktığımızda spor ve kurumsal giyimlerde tercih edilmektedir. Çizgili, çizgisiz, ekose, modern yansımalar bayan gömlek modelleri ile neredeyse her şey ile kombin edilebilmektedir. Sizin için tüm bedenler ayrı anlam ifade yansıtabilir. Gömlek bol olduğunda biraz daha rahat bir tarz, dar olduğunda ise ciddi bir imaj sağlayabilir. Çok dar ve dekolteli modeller de vardır. Kişiliğinizi yansıtan renk seçimleri ile kendinize özgü bir tarz oluşturabilirsiniz. Tarzınızı da modayı da siz belirlersiniz. Gömlek modelleri ile de tüm gözleri üzerinize çekebilir ya da Attığınız her adımda orada olduğunuzu hissettire bilirsiniz.

Gömlek fiyatları ne kadardır?

En uygun fiyatlı, Dewberry, Lacoste, Faik Sönmez, Batik, Bsl Fashion, Degarza, Levis marka bayan gömleklerini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bayan-gomlek