Bayan Forma

En Ucuz Bayan Forma Fiyatları

10 ürün gösteriliyor.
Markalar
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

İş yeriniz, personeliniz veya kendiniz için iş forması satın almayı düşünüyorsanız, en uygun fiyatlı bayan forma modellerini, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

İş elbiseleri ve iş formaları neye göre seçilir?

Formalar, iş elbisesi olarak kullanıldığında, yapılan işin niteliğini ve formayı giyen kişinin uzmanlığını belirtir. Örneğin, sağlık personelleri, genellikle ‘V’ yakalı düz renkli iş elbiseleri giyerler. Beyaz, yeşil ve mavi en çok tercih edilen renklerdir. Hastane sağlık personellerinde, hekimler, hemşireler, sağlık memurları ve ebeler farklı renklerde formalar giyerler. Böylece kimin hangi görevi yaptığını, forma rengine bakarak anlamak mümkün olabilir. Örneğin, beyaz formanın doktorlar tarafından giyildiğini hepimiz biliriz. Otellerde ise, karşılama personeli, resepsiyon, temizlik sorumlusu, mutfak sorumlusu için farklı iş elbiseleri kullanılır. Hatta, departmanlar içinde de farklı elbiseler giyilebilir. Örneğin, baş aşçının forması ile yardımcı aşçının forması farklı olabileceği gibi komi ile restaurant karşılama görevlisinin formaları da farklı modelde olur. Güzellik ve spa merkezlerinde çalışan kişiler de forma giyerler. İş elbiselerinin bu şekilde ayrılmasının nedeni, uzmanlık alanlarının ayırt edilebilmesi ve gerektiğinde doğru kişiye danışmayı kolaylaştırmasıdır. Bayan formaları genellikle pantolon ve ‘V’ yakalı, kısa veya uzun kollu bluz şeklinde olur. Bayan iş formaları genellikle cepli olur. Bu cepler içerisinde iş yaparken ihtiyaç duyulan eşyalar kolaylıkla taşınabilir. İş formaları, kişinin hareket kabiliyetini kısıtlamayacak şekilde bol kesimli olurlar. Genellikle kumaşları incedir, ancak bol kesimli olduklarından dolayı, kış aylarında içine kazak, bluz, tişört, tayt gibi ek giysiler rahatlıkla giyilebilir. Pembe, mor, beyaz, yeşil gibi renkler tercih edilebilir. İş yerinin belirli bir forma rengi yönetmeliği varsa ona uygun şekilde renk seçimi yapılması faydalı olur. İş yeriniz ve ekibiniz için en ucuz bayan forma modellerini cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Bayan forma fiyatları ne kadardır? En ucuz nereden alınır?

İş kıyafetlerinizi en ucuz şekilde temin etmek isterseniz, farklı renk ve fiyat alternatiflerini incelemek için, cimri.com sitesinde kadın giyim kategorisi altında yer alan, bayan forma sekmesini tıklayabilir, ürünleri listeleyerek karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bayan-forma