Marka
Adidas
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

BAYAN CEKETLERİ NASIL KULLANILIR?

Şık, genç ve aynı zamanda da resmi bir görünüm çizmek isteyen bayanların en sık tercihi ceketlerden yanadır. Bayan ceket dendiğinde çok geniş bir yelpazede ürün karşımıza çıkmaktadır. İş hayatında en çok tercih edilen giysi olan ceketlerin çok farklı tarz ve modaya uygun versiyonları mevcuttur.

Bayan Spor Ceketler

Özellikle yürüyüş, spor ve resmi olmayan yerlerde kullanım için çok uygundurlar. Kadın spor ceketleri su geçirmez özelliklerde yağmurluklardan, rüzgar geçirmez ve jeanlerle kombine edilebilecek baharlık kadın montlarına kadar farklı çeşitlerde karşımıza çıkar. Bir kadının gardırobundan asla eksik olmaması gereken parçalardan biri jean ceketlerdir. Kot ceketler sadece jeanlerle değil kumaş pantolonlarla ve topuklu ayakkabılarla da birlikte kullanılabilirler. Deri ceketler de spor ceketler sınıfındadır. Özellikle değişik renk ve kalıplardaki bayan deri ceketler son yıllarda çok moda olmuştur. Hem iş hem de haftasonları giyilebilmeleri nedeniyle yoğun olarak tercih edilmektedirler.

Kadın Ceket Kalıbı Nasıl Seçilmeli?

Özellikle bayan ceket kalıbı, bir ceketin modelini ve nerede nasıl kullanılacağını belirleyen en önemli özelliklerdendir. Belden oturan ve arkasında kulpları olan modeller daha çok resmi ceketlerde tercih edilmektedir. Bayan blazer ceketler ise daha erkek kesimlidir ve genellikle boldur. Deri ceketler, günümüz modasında genelde kısa kalıplarla çalışılmaktadır ve asimetrik yandan fermuarlar yan plana çıkmaktadır. Fermuarlı kadın ceketleri, uygun kumaşlarla kullanıldığında; son derece genç ve klas modellerle, iş hayatında günlük tarzda kullanılmaktadır. Smart casual için vazgeçilmez olan kadın ceketler bu sınıfta karşımıza çıkmaktadır.

Ceket takımlar toplantı ve davetlerde hayat kurtarıcı olmaktadır. Ne giyeceğinizi bilemediğiniz toplantılarda siyah bir kadın ceketli takım ihtiyacınızı karşılayacaktır. Mutlaka dolabınızda bulunması gereken başka parça da değişken havalar için kapüşonlu kadın ceketleridir. Özellikle şemsiye taşımayı sevmeyen ve küçük çanta kullananlar için son derece önemli bir parçadır. Kapüşonun çıkabilir özellikte olması ise dikkat edeceğiniz başka bir özelliktir.

Günlük kullanıma uygun, tarzınızı yansıtacak; Dewberry, Hummel, Bonprix, Batik, İroni, Adidas, Columbia, Faik Sönmez ve Only marka kadın ceketlerini, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bayan-ceket