Marka
Bosch
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Temizlik makineleri kategorisinde bulunan basınçlı yıkama makineleri, su tasarrufu sağlaması ve temizleme işlemini kısa sürede gerçekleştirebilmek açısından oldukça önemli ve tercih edilen bir üründür. Bu makineler binaların günlük temizliğinde büyük ve katılaşmış yüzeyleri temizleyebilme olanağını da sağlamaktadır. Cimri’de Lavor, Bosch, Karcher, Black and Decker ve Power Wash gibi onlarca markanın içerisinden işlerinize en uygun basınçlı yıkama makinelerine ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile dilediğiniz modele hemen sahip olabilirsiniz.

 • Basınçlı yıkama makinaları alırken nelere dikkat edilmelidir?

  İçerisinde ilaç barındırmadan var olan kirleri temizlemektedir. Bu ürünün bir diğer faydası ise; iyi ve efektif bir temizlik yaptığından yeniden kirlenme süresini uzatmaktadır. Bu makineleri her alanda kullanabilirsiniz. Örneğin otomobilinizi de rahatlıkla temizleyebileceğiniz modelleri ile tekerleklerin arasına, çamurluk diplerine veya motorun araları gibi erişilmesi zor alanları da rahatlıkla ve kolayca temizlemenizi sağlamaktadır. Basınçlı yıkama makineleri alırken bu kadar işlevsel olduğundan dikkat edilmesi gereken belirli noktalar da bulunmaktadır. Bu önemli hususlardan ilki makinenin mutlaka basınç düzeylerine dikkat etmeniz gerekmektedir. İhtiyaç alanınıza göre seçebileceğiniz bu ürünleri, kuvvetli basınç verdiğinden yüksek devirde bir basınçlı modelini aldığınız taktirde aracınızı çizmenize neden olabilmektedir. Tercihlerinizi yaparken bar olarak adlandırılan basınç kalitesine de mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Basınç kalitesinin, basınçlı yıkama makinenizin yıkama işlemini en ideal şekilde gerçekleştireceğinden emin olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde, temizlemek istediğiniz yerdeki kurumuş kirleri çıkartmakta zorlanabilmektedir. Basınçlı yıkama makinelerin hafif ve kullanışlı olması da her yere taşıyabilmenizi sağlamaktadır.

 • Basınçlı yıkama makineleri nasıl kullanılır?

  Etkili bir temizlik için pek çok temizlik ürünü ve temizlik setleri kullanılır. Ancak yine de istenilen hijyen her zaman sağlanamayabilir. Bu ürünlerin ise kullanımı oldukça pratik ve hızlıdır. Basınçlı yıkama makinenizin su girişine hortumu bağladığınız zaman düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

  Basınçlı yıkama makinelerinin kullanım alanlarına ve basınç değerlerine göre fiyatlarında değişiklikler gözlenmektedir. Uzun ömürlü kullanıma sahip olan makinelerin arızalanmaları da çok düşük bir ihtimaldir. Siz de işinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun basınçlı yıkama makinelerine Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.