Temizlik Makineleri

Temizlik Makineleri Fiyatları

531 Ürün gösteriliyor.
Temizlik Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Temizlik Makineleri modelleri ve Temizlik Makineleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Temizlik Makineleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Basınçlı Yıkama Makinesi, Buharlı Temizlik Makinesi, Endüstriyel Süpürge, Yer Temizleme Makinesi. 531 adet Temizlik Makineleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Lavor STM 150 Basınçlı Yıkama Makinesi
Lavor STM 150 Basınçlı Yıkama Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Rothenberger 76070 HD17.190 Basınçlı Kanal Yıkama Makinası
Rothenberger 76070 HD17.190 Basınçlı Kanal Yıkama Makinası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Temizlik Makineleri

Temizlik makineleri yüzey temizlemek için kullanılan teknolojik ürünlerdir. Endüstriyel temizleme makineleri olarak kullanılan bu ürünlerin farklı modelleri bulunur ve farklı şekillerde hizmet verirler. Zeminleri temizlemenin ve inatçı lekeleri çıkarmanın tek yolunun manuel yollarla paspaslamak ve ovmaktan geçtiği zamanlar artık yerini son teknoloji ürünlere bırakır. Teknolojik ilerleme ve temiz ve hijyenik evlere ve endüstriyel çevreyi koruyarak, birçok zemin temizleme makinesi tipi yer alır. Zemin temizleme makinesi, pırıl pırıl temiz zeminler elde etmeye ve hijyenik bir işyeri ve ev ortamı yaratmaya yardımcı olmak için ideal olan bir tür temizlik ekipmanlarıdır. İşyerindeki temizlik, hem çalışanlar hem de ziyaretçiler üzerinde olumlu bir etki yaratır ve bu nedenle işletmeler temizliğe önem vermelidir. Günümüzde çoğu işletme ve kurum, günlük temizlik rutinleri için normal temizlik bezleri, zemin yıkayıcılar, zemin tamponları, halı temizleme ekipmanları ve diğer zemin temizleme makineleri ile birlikte zemin temizleme makineleri kullanarak temizleme açısından daha kısa zamanda daha efektif temizlik yapmayı hedefler. Şu anda, piyasada birçok farklı ekipmana sahip zemin temizleme makinesi vardır bu durum ise ihtiyaçlarınız için en iyi makineyi değerlendirme sürecini bir miktar zorlaştırabilir. Siz de bir zemin temizleme makinesi satın almayı düşünüyorsanız bazı özellikleri dikkate almalısınız.

Temizlik Makinesi Çeşitleri

Temizlik Makineleri Çeşitleri ekipmanlar açısından zemin türlerine göre farklı tasarımlarda üretilir. Farklı teknolojik ürünlerle donatılan bu makineler genellikle basınçlı ya da buharlı yıkama yapmak üzere üretilir. Basınçlı Yıkama Makinesi özellikleri arasında basınç yıkama seviyeleri yer alır. 100 basınçlı yıkama seviyesine sahip olan bu ürünler 360 derece tabancaya sahiptir ve bu aksesuarlar ulaşılması zor bölgeleri efor sarf etmeden temizlemek için farklı açılarda kullanılabilir. Tek elle çalıştırma özelliği size daha kolay bir temizlik tecrübesi yaşatmak için bir elinizin serbest olmasını sağlar. Farklı aparatlar sayesinde temizlik yapmayı büyük ölçüde kolaylaştırır. Püskürtme aparatı ise bu makinelerin basınçla beraber püskürtme gücünü arttırır. İçerisinden çıkan deterjan sayesinde hızlı bir şekilde temizlik yapılır ve bu da sizlere zamandan tasarruf sağlayan bir özelliktir. Motor güçleri ise modelden modele göre değişir. Buharlı Temizlik Makinası özellikleri arasında kimyasal ürün ve temizleyici kullanmadan bakteri ve virüsleri yüzde doksan dokuza kadar öldürmesi öne çıkar. Farklı aksesuarları, ayarlanabilir buhar özellikleri ve güvenlik kapağı gibi özelliklerine ürün detaylarından ulaşabilirsiniz. Endüstriyel süpürge farklı özellikleri birleştirerek efektif birçok özelliği bir arada sunar. Farklı zeminlerin özelliklerine uygun olarak gelen farklı aparatlar yardımıyla kolay bir temizlik imkanı sunar. Haznelerinin kapasitesi ve çalışma ayarlarına ürün özelliklerinden ulaşabilirsiniz. Zemin temizleme makineleri, çoğu sanayi, gıda üretim tesisi, otel, hastane, okul, ofis ve diğer birçok yerde temiz ve hijyenik bir ortam oluşturmak için kullanılır. Araba yollarını,  yanları temizlemek, garajları temizlemek, güverteleri temizlemek ve çok daha fazlası için sert yüzey temizleme makineleri kullanılır ve bu ürünler özellikle sert yüzeyde kullanılmak için geliştirilen yüksek performans sağlayan ürünlerdir. Zemin temizleme makineleri bu nedenle ticari ve endüstriyel temizlik işleri için idealdir. Kir miktarı ve temizlenecek ortamın özelliklerini göz önünde bulundurarak bu modeller arasında sizler için en ideal olan ürünü seçebilirsiniz. 

Temizlik Makinesi Fiyatları

Yer temizleme makinesi fiyatları markadan markaya ve bu modellerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ürünler arasında fiyatların artmasının nedenleri genellikle ürünlerde bulunan ekstra teknolojik özelliklerdir. Bu özellikler arasında daha fazla temizlik ayarı bulunması, buhar temizliği, deterjan püskürtme aparatları gibi çeşitli teknolojik noktalar sayılabilir. Ürünlerin kaliteli olması ve teknolojik aparatların kaliteli malzemeden üretilmesi bu makinelerin uzun ömürlülüğünü arttırır. Uzun ömürlü ürünler sizlere birçok temizlik alanında efektif çözümler sunar. Kullanım kılavuzunu kullanmadan önce okumanız gerekir ve özellikle buharlı temizlik makinaları hassas derecelerde çalışabilir. Bu nedenle doğru kullanıma özen göstermeniz gerekir. Makineler arasında fiyat ve marka karşılaştırması yaparak daha sağlıklı kararlar vermek için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Çok fazla model olması kafa karışıklığı yaratsa da bu ürünlerin özelliklerini dikkatlice inceleyerek temizlik yapacağınız alanları göz önünde bulundurabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından dengeli olan bir ürünü internet üzerinden inceleyerek farklı filtreleme yöntemleri ile bulabilirsiniz.

Temizlik Makineleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Temizlik makineleri modelleri arasında inceleme yaparken bu ürünlerin özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Çeşitlerine göre ayrılan bu ürünlerin basınçlı olması sizlere basınç oranını ve makine gücünü gösterir. Bu ürünlerin makine watt güçleri sizlere çalışması konusunda fikir verebilir. Temizleme aparatları ise daha kolay ulaşım sağlayarak yorulmadan temizlik yapabilirsiniz. Her türlü kolay veya sert zemin temizleme işleri için farklı makineler olduğu için, işi sizin için kolaylaştırmayı sağlayan makinenin uygun aparatlarla birlikte geldiğinden emin olun. Köşeleri temizlemek için farklı aparatlar kullanılabilir. Farklı aksesuarlar tuvalet alanlarını, köşelerin, kenarların ve masaların altını temizlemeyi ideal hale getirir. Diğer isteğe bağlı eklentiler arasında halı çubuğu, basınçlı yıkama çubuğu, 25 cm temizleme hortumu ve 25 cm vakum hortumu bulunabilir. Makinede ayrıca katlar arasında ve çevresinde kolay manevra kabiliyeti ve yukarı ve aşağı merdivenler için büyük tekerlekler bulunması gerekir. Sert yüzey temizleme makinelerinin hedeflenen performansı sağladığından emin olmanız seçim yapmanızda önemli bir etkendir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery