Bar Tabure

En Ucuz Bar Tabure Fiyatları

479 ürün gösteriliyor.
Bar Tabure fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bar Tabure modelleri ve Bar Tabure fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bar Tabure kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Bürocci, Seduna, Siesta, Arbre Ahşap. 479 adet Bar Tabure fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Yüksek bar masaları için üretilen bar tabureleri, günümüzde açık mutfaklı evlerde, ofislerde, kafelerde de tercih edilmektedir. Mekana şık, modern bir hava veren bar tabureleri, yüksek yapılarıyla yemek için ayrılmış alan etkisini de güçlendiriyorlar. Açık mutfaklı bir evde yemek masası için geniş bir alan ayıramadığınızda yüksek bir masa etrafına bar tabureleri ekleyerek ortamı ferahlatmak mümkün olur. Ofislerde de çalışanların gün içinde çay, kahve atıştırmaları için bar tabureleriyle çevrili tezgahlar tasarlanabilir. Bu tasarımlar mekanda daha az yer kaplayacağı gibi ortama çok trend bir etki de verecektir.

 • Bar Taburesi Nedir?

  Yüksek tabure yapısına bar taburesi ya da bar sandalyesi denir. Başlangıçta basit taburelerin yerden yükseltilmiş hali olan ve otururken ayaktaki barmen ile göz göze gelecek seviyede planlanan bar tabureleri zamanla kolçaklı birer koltuk ya da sandalye görünümleri de almıştır. Bugün, tabure görünümlü, sandalye görünümlü, koltuk görünümlü ya da sıra görünümlü bar taburesi çeşitleri üretilmektedir.

  En kullanışlı bar taburesi çeşitleri ya da en iyi bar taburesi tasarımları, üzerinde en rahat biçimde oturulabilen, güvenli ve konforlu olanlardır. Bu amaçla kolçaklı örnekler çok tavsiye edilir. Yüksekliği ayarlanabilir ürünler, çok ağır olmayan ve ileri geri çekmesi kolay olan ürünler, zemini çizmeyecek şekilde alt kısmı yumuşak doku ile kaplanmış ürünler kullanım kolaylığı sunarlar.

 • En Uygun Fiyatlı Bar Taburesi Nereden Alınır?

  Uygun fiyatlı bar taburesi ya da ucuz bar sandalyesi almak için internette fiyat araştırması yapabilirsiniz. Alacağınız fiyatları karşılaştırarak almak istediğiniz model için en uygun fiyatlı olana ulaşabiliriniz. Tüm bu işlemleri sadece bir kaç dakika içinde cimri.com ile de yapabilirsiniz. Bar sandalyesi fiyatlarını karşılaştırmalı olarak sunan sistem, size en avantajlı olanı kolay ve hızlı bir biçimde bulma fırsatı sunar. Yine kolay silinebilir yüzey, paslanmaz metal malzeme gibi detaylara da dikkat etmek gerekir.

  Bar taburesi markaları, ürettikleri bar taburesi modelleriyle oldukça geniş bir seçenek havuzu sunarlar. Bar tabureleri, tamamen ahşap malzemeden, ahşap metal karışımı ya da farklı malzemelerden üretilebilirler. Bürocci, Siesta , Nav Decoration marka bar tabureleri trend tasarımlar sunan markalar arasındadır