Wind Bandana (Outdoor)

En Ucuz Wind Bandana (Outdoor) Fiyatları

35 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Wind
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  İlk kez 1955’lerde Amerika’yı kasıp kavuran motorcu gençlik ruhu, 1990’ların başında canlanmıştı. Bu sefer motoru üstünde gruplar halinde seyahat eden bandanalı gençlere sporcu bisikletliler de eşlik etmişti. Motorcuların en dikkat çeken aksesuarları ise genellikle üzerinde bir kuru kafa baskısı olan ve bazen boyuna bazen de başa takılan bandanalardı. Bu arada bu bandanaları bileğe sarmak da çok trenddi. Gelin görün ki, her şeyin modası geçti ama bandana kullanımı trend olmaya hep devam etti. Çok stil sahibi bir görünüm sunan bandalar, bugün dışarıda spor yapanlar ve yaz güneşinde dışarı çıkanlar için hala çok moda. Bandananın temel kullanım amacı, motor sütünde seyahat eden sürücü ve arkasındaki yolcunun yoldan çıkan tozdan ağzını korumasını sağlamaktır. Ancak bandana, başınızı güneşten korumak ve boynunuzda ya da bileğinizde hoş bir aksesuar olmak gibi işlevlere de sahiptir. Ayrıca bandanaların üstü açık bir arabada seyahat eden kadınların saçlarının yüzüne gelmesini önlemek gibi bir işlevleri de var. İster motorcu olun, ister hafta sonlarını bisiklet üzerinde geçiren sporcu ruhlu biri ya da sahilde yürüyüşe çıkan bir ev hanımı hiç fark etmeksizin banda ile hem tarz sahibi görünebilir hem de güneşten korunabilirsiniz.

 • Bandana Outdoor Ürünleri Nereden Alınır?

  Spor yaparken kullanmak için, outdoor sporlarla uğraşırken kullanmak için, motorda veya bisiklette tozdan korunmak için ya da günlük hayatta aksesuar olarak kullanmak için bandana alabilirsiniz. Bahçe işlerinde de bandalar size koruyucu bir fayda sağlayabilir. Bandana almak için ve bandana çeşitlerini incelemek üzere zengin marka model kataloglarına erişmek için cimri.com üzerinden spor outdoor mağazalarına göz atabilirsiniz.

 • Bandana Seçimi Nasıl Olmalı?

  Bandana modelleri, sperlikli bandanalar, çıtçıtlı bandanalar, düz bandanalar şeklinde gruplandırılabilir. Eğer güneşten yüzünüzü korumak üzere bir banda arıyorsanız sperlikli bir ürün tercih etmenizde fayda var. Bu ürünler şapka ve keplerden farklı olarak ensenizi de güneşten korurlar. Desen konusunda kıyafetlerinizle uyumlu renkleri seçebileceğiniz gibi farklı renkleri içeren ürünlerle her kıyafete uyum sağlayacak bir bandana tercihi de yapabilirsiniz.