Bahçe Sehpası

Bahçe Sehpası Fiyatları

72 Ürün gösteriliyor.
Bahçe Sehpası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bahçe Sehpası modelleri ve Bahçe Sehpası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bahçe Sehpası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, ReHome, Siesta, Proxxon, Nordmende. 72 adet Bahçe Sehpası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bahçe Sehpası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bahçe Sehpası markası:

En Çok İncelenen Bahçe Sehpası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bahçe Sehpası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 72 Bahçe Sehpası modeli içerisinde en ucuz Bahçe Sehpası fiyatı 24.95 TL iken, en yüksek Bahçe Sehpası fiyatı 3636.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bahçe Sehpası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Bahçe Sehpası fiyatı ise 454.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bahçe Sehpası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Hiper Atlantic Şezlong
Hiper Atlantic Şezlong
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bahçe Sehpası

Bahçenizde oldukça kolay bir kullanım imkanı sunan sehpa modelleri şık bir tasarıma sahip olmaları bakımından kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Çeşitli işlevsel özelliklere sahip olan sehpalar birden farklı fonksiyonlarda bulunabilir ve tasarımları sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür. Farklı renk ve çeşitli alternatiflerde imal edilen bahçe sehpaları açık hava koşullarında tam anlamıyla rahat bir şekilde kullanım imkanı sağlayan modellerdir. Açık havada bulunacakları için güneşte solma ya da yağmurda kabarma gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Bu dayanıklı sehpa modelleri uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşamanız için de tercih edilmesi gereken sehpa ürünlerindendir. Bütçenize uygun olacak şekilde birçok farklı bahçe sehpası modelini  kolaylıkla bulabilirsiniz. Bahçenizin genel dekorasyonuna uygun olacak şekilde bir bahçe sehpası seçiminde bulunmanız da tarzınıza en iyi şekilde yansıtabilmeniz için oldukça elzemdir. Bahçe sehpaları pek çok farklı marka tarafından çeşit alternatifleri ile üretilirken aynı zamanda renk skalasında bulunmaları da kullanıcılar için oldukça kolaylık sağlar.

Bahçe Sehpası Modelleri

Bahçe sehpaları birbirinden farklı modellerle renk alternatifleri de üretilir. Bu  mobilyanın modelini tercih ederken bahçenizin fiziksel özelliklerine uygun olan bir ürünü seçmeniz oldukça elzemdir. Eğer geniş bir bahçeye sahip iseniz büyük boylarda bulunan bahçe sehpası ürünlerini tercih edebilirsiniz ve bu ürünle birlikte bahçe sandalyelerinizi kolay bir şekilde arasına yerleştirebilirsiniz. Bu sayede bahçenizdeki alanın biraz daha genişlemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bahçeniz eğer dar bir alana sahip ise bu alanlar için özel olarak üretilen mini sehpalar alanı daha verimli bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça elzemdir. Farklı metallerde üretilen ayakları ve gövde tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken bahçe sehpaları arasından zevkinize en uygun olacak ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bahçe sehpası modelleri yerden yüksek tasarımlarda bulunduğu gibi aynı zamanda yere yakın modellerde de oldukça kullanışlı bir tasarım harikası sağlar. Bahçe sehpası modellerinden biri olan katlanır bahçe sehpası ürünleri de alandan tasarruf edebilmeniz için oldukça önemlidir. Sehpayı kullanmadığınız zaman katlayarak dik bir şekilde bahçenizde güvenli bir alana koymanız da size pratiklik sağlar hem de alandan kazanç elde etmeniz için olanak sağlar. Bahçe orta sehpası modelleri ise basınca karşı oldukça dayanıklı bir şekilde üretildikleri için üstlerine yerleştireceğiniz eşyaların ağırlıklarına dayanıklı bir direnç sağlar. Bahçe yan sehpa modellerinden birini tercih ettiğiniz zaman ise sehpanızın yere tam olarak oturmuş olduğundan emin olmanız size daha iyi bir kullanım imkanı sağlayacaktır. Bahçe sehpası modelleri, kullanıcıları açık alanlarda yiyecekleri ve içecekleri güvenli bir şekilde tüketebilmeleri için olanak sağlayan ürünlerdir.  Bu ürünler sayesinde açık alanda rahatlıkla yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi tüketebilirsiniz ve  eğer tırtıklı bir yüzeye sahip sehpa modelleri tercih etmişseniz ise tabak ve bardak gibi ürünlerin de masanızdan kaymamasına olanak sağlayabilirsiniz. Tekerlekli bahçe sehpası modelleri de bir yerden bir yere taşımak için kaldırmanıza gerek kalmadan sürükleyerek götürebilmeniz açısından oldukça kullanışlıdır. Bahçe sehpası plastik ürünleri de genellikle sık tercih edilen modeller arasında bulunur ve bu modeller kolay kolay deforme olmayacağı gibi yağmurdan hiçbir şekilde etkilenmezler. 

Bahçe Sehpası Fiyatları

Bahçe sehpaları hem evlerde hem de ofislerdeki bahçelerde kullanım için oldukça uygun olan ürünlerdir. Bahçe sehpaları pek çok farklı modeller ile bahçelerin olmazsa olmazları arasında yerini alır. Farklı markaların ürettikleri mobilya çeşitleri arasında bulunan bahçe sehpaları tasarımlara ve ürünün malzemesine göre çeşitli fiyatlarda piyasada bulunur. Metal bahçe sehpası ürünleri plastik ürünlere nazaran biraz daha yüksek fiyatlarda piyasada bulunabilir. Buna sebep olarak da ürünün materyal bakımından biraz daha yüksek maliyetli bulunmasıdır. Bahçe sehpası fiyatlarında sehpanın üretim aşamasında kullanılan malzemeler etkin rol oynar. Bütçenize uygun bir bahçe sehpası modeli arıyorsanız klasik bir şekilde imal edilen yuvarlak bahçe sehpası tercih etmenizde bütçenizi aşmamanız ve tasarruf etmenizi açısından önemlidir. Yuvarlak bahçe sehpaları aynı zamanda genellikle katlanabilir özellikte bulunmaları açısından size alandan tasarruf sağlayacaktır. Hasır bahçe sehpası da  nadir bulunan bahçe sehpası modellerinden biri olduğu için biraz daha yüksek fiyatlarda kullanıcının beğenisine sunulabilir. Sıklıkla tercih edilen,bahçe sehpası ahşap sehpa modelleri biraz daha yüksek fiyatlarda satışa sunulur. Bahçeniz için tarzınıza ve bahçenizin genel alanına uygun olacak bir ürünü bulmak ve satıcılar arasında fiyat kıyaslaması yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bahçe Sehpası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofisinizde ya da evinizde bulunan bahçeniz için bahçe sehpası modellerinden birini satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlardan en önemlisi bahçe sehpasını kullanacağınız bahçenin alanı daraltmayacak bir şekilde tercih etmeniz alandan tasarruf sağlamanız için elzemdir. Aynı zamanda küçük alanlarda daha çok yer elde edebilmeniz için bahçe sehpası rattan modellerini de tercih edebilirsiniz.  Eğer alanınız daha geniş ve daha ferah ise bahçe sehpasını büyük boylarda oluşan modellerden tercih edebilirsiniz. Farklı markaların ürettiği modeller arasından bahçenizin genel uyumuna ve kendi tarzınıza en uygun olacak sehpa modellerinden birini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bahçe sehpası tercihinde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise tercih edeceğiniz sehpanın dayanıklı malzemelerden imal edilip edilmemesidir. Dayanıklı malzemelerden imal edilen bahçe sehpa modelleri daha uzun ömürlü oldukları için kullanım açısından size kolaylık sağlar ve bütçenizi de korur. Dayanıklı malzemelerden imal edilen bahçe sehpaları güneşten ve yağmurdan etkilenmedikleri içinde solmaya da kabarma  gibi göze kötü gözükecek durumlarla karşılaşmamanızı sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery