Blooma Bahçe Mobilyası Takımı

En Ucuz Blooma Bahçe Mobilyası Takımı Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Blooma
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Yaz geliyor ve güneş ışığından faydalanarak keyifle vakit geçireceğiniz bahçeniz için mobilya takımı satın almak istiyorsunuz. Baharın tüm güzelliklerini taşıyan şık tasarımlar, geniş ürün yelpazesi ile Cimri.com' da sizlerin beğenisine sunuluyor. Her zevke ve her bütçeye uygun bahçe mobilyası takımına sitemizden kolayca ulaşabilir, güvenle sipariş vermenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 • BAHÇE MOBİLYASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ ?

  Günün yorgunluğunu atabileceğiniz ya da gelen misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bahçe mobilyanızı seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta mevcut. Çünkü bahçenizin güzel görünmesini yalnızca peyzaj düzenlemesi değil, aynı zamanda tercih ettiğiniz mobilyalar da sağlar. Misafirlerin ve ev sahibinin konforu göz önüne alınarak seçilmesi gereken sandalyeler ve masalar, bahçe mobilyalarının temel iskeletini oluşturmakta ve tüm bunlara dair pek çok seçeneğe Cimri.com adresi ile hızlıca ulaşılmaktadır. Bahçenizi kullanışlı hale getirmek için kullandığınız sandalyeler, mobilya çeşitleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Şık olmasının yanı sıra konforu da önem taşıyan bahçe bahçe mobilyası sandalyelerinin aynı zamanda dayanıklı olması da önem taşımaktadır. Oluşabilecek hava değişimlerine karşı yağmura veya aşırı sıcağa dayanıklı olmalıdır. Sandalyeleri tamamlayıcı nitelikte olan bahçe masaları tıpkı sandalyeler gibi yağmura ve aşırı sıcaklığa dayanıklı olmalıdır. Masanın ebatları bahçenizin büyüklüğü ile doğru orantılı olmalı ki kullanışlı olabilsin. Geniş bir bahçeniz varsa büyük bir masa tercih edebilirsiniz. Böylelikle konuklarınızı daha rahat ağırlama imkanı bulabilirsiniz. Ancak küçük bir bahçeniz varsa, daha küçük ölçülere sahip bahçe mobilyalarını tercih etmelisiniz. Bahçe mobilyasında tercihiniz ne olursa olsun, mobilyalarınız için koruyucu kılıf kullanmalısınız.

 • BAHÇE MOBİLYALARININ BAKIMI NASIL OLMALI?

  Doğal bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan tik ve okaliptus bahçe mobilyalarını yılda bir kez bakımını yaparak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Rattan bahçe mobilyaları, bakım gerektirmez ve diğer mobilya çeşitlerine göre daha hafif yapıdadır. Bu nedenle en çok tercih edilenler arasındadır. Plastik malzemeye sahip bahçe mobilyaları ise temizliği en kolay olanlar arasındadır. Bahçe mobilyaları genellike yumuşak bir bez ve deterjan yardımı ile kolayca temizlenebilir. Temizleyici olarak mobilyaya zarar vermemesi açısından kimyasal madde içeren temizleyicileri kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

  Sitemizde bulunan Prado, Blooma, Holiday Plastik gibi markalara ait bahçe mobilyaları, keyifli günlerinize eşlik etmek için sizleri bekliyor.