Elybaby Ayarlı Pencere Kilidi

En Ucuz Elybaby Ayarlı Pencere Kilidi Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Elybaby
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebeğinizin evdeki güvenliği için kullanacağınız Dreambaby, Elybaby ve Diall marka ayarlı pencere kilitlerini en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, en ucuz ürünleri bulmanıza yardımcı olan bir karşılaştırma sitesidir.

Bebek güvenliği ve ayarlı pencere kilitlerinin önemi nedir?

Bebekler, özellikle ilk yürümeye başladıklarında oldukça meraklı olurlar ve yetişkinlerden gördükleri davranışları deneme eğilimleri bulunur. Çekmeceleri açıp içindekileri çıkartmak ve pencereleri açmaya çalışmak da bu davranışlar arasında yer alır. Çekmeceler içerisinde bebek için zararlı olabilecek kesici aletler, ilaçlar, temizlik malzemeleri varsa bu çekmece ve dolaplar, çekmece kilitleri ile kilitlenir. Böylece bebeğin açması engellenmiş olur. Ancak unutmamak gerekir ki bebek deneyip açamadığı ve ebeveynlerinin açtığını gördüğü zaman, aklı orada kalacak ve ilk fırsatta tekrar açmaya çalışacaktır. Bu nedenle çok dikkatli olmak gerekir. Bunun dışında pencere camlarının da kilitli konumda tutulması faydalı olur. Ebeveynlerini taklit eden çocuk, pencere camını açmayı da deneyebilir. Bu gibi durumlara karşı önlem olarak bebek pencere kilitleri kullanılır. Bu kilitler, bir ucu pencerenin kasasına, diğer ucu da pencereye monte edilerek pencerenin açılmasını engeller. Bazı kilit modelleri ayarlanabilir özelliktedir. Bunlara ayarlı pencere kilitleri denir. Dilerseniz pencerenin ne kadar açılacağını kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu kilitler otellerin pencerelerinde de genellikle üst katlarda olmak üzere kullanılmaktadır. En ucuz bebek güvenlik ürünlerini, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ayarlı pencere kilidi nasıl takılır?

Bu kilidi takmadan önce pencerenin neresine takılacağının doğru belirlenmesi gerekir. Genellikle sağlam olabilmesi adına, pencerenin ortasına doğru takılır. Emniyet kilidi pencere kasasına yerleştirilir ve tornavida ve matkap yardımıyla monte edilir. Diğer ucu ise pencere kısmına takılır. Son olarak vida kapakları takılır ve pencereler daha güvenli hale getirilmiş olur. Pencere kilidinizin marka ve modeline göre montaj talimatlarını doğru şekilde uygulamak önemlidir.

Ayarlı pencere kilidi nerede satılır? Fiyatları ne kadardır?

Pencere kilitleri, genellikle bebek güvenlik ürünlerinin satışını yapan mağaza ve sanal mağazalarda satılır. En ucuz ayarlı pencere kilitlerini, cimri.com sitesinde, bebek güvenlik kategorisinde yer alan, bebek pencere kilidi sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/ayarli-pencere-kilidi