track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ayarlı Pencere Kilidi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ayarlı Pencere Kilidi markası:

En Çok İncelenen Ayarlı Pencere Kilidi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ayarlı Pencere Kilidi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
3 Aralık 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 26 Ayarlı Pencere Kilidi modeli içerisinde en ucuz Ayarlı Pencere Kilidi fiyatı 5.9 TL iken, en yüksek Ayarlı Pencere Kilidi fiyatı 450.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ayarlı Pencere Kilidi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Aralık 2021 tarihinde ortalama Ayarlı Pencere Kilidi fiyatı ise 82.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ayarlı Pencere Kilidi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ayarlı Pencere Kilidi

Pencereler; ahşap, PVC ve metal malzemelerden çeşitli ölçülerde, farklı tasarımlar ile üretilir. Pencerelerin kullanımında güvenlik nedeni ile bazı önleyici araçlar kullanılır. Bunlardan en yaygın olarak kullanılanı ise pencere kilidi modelleridir. Pencere kilitleri; çeşitli işlevsel özelliklere sahip olarak, farklı teknik mekanizmalarda ve farklı boyutlarda üretilir. Her pencere modeline uyumlu olabilmesi için farklı mekanizma ve boyutlarda çeşitli pencere kilitleri bulunur. Pencere kilitlerinin en önemli işlevi; kontrolsuz pencere açılmasını engellemek ve kontrollü pencere havalandırılmasını sağlamaktır. Ayarlanabilir pencere kilidi modelleri, kazaların ve hırsızlık olayları için önleyici aletlerdir. Pencerenin kontrolsüz çalışmasını engelleyerek, olası tehditlerden korunulmasına yardımcı olur. Bu pencere kilit modelleri, dışardan ve içerden pencerelerin açılmasını önleyerek güvenlik sağlar. Dışarıdan ya da içeriden zorlama ile camların açılmasını tamamen engelleyen pencere kilidi modelleri, koruyucu ve önleyici gereçler olarak üretilir. Ayarlı pencere kilitleri, pencerelerin renkleri ve ev dekorları ile bütünlük sağlayan renk alternatifleri ile kullanıcıların beğenilerine sunulur. 

Ayarlı Pencere Kilidi Modelleri

Özellikle yüksek katlı binalarda, pencere açıklığından kaynaklanabilecek kazaları en aza indirmek için sıklıkla pencere kilidi kullanılır. Bunun dışında hırsızlık gibi olaylarında önüne geçebilmek için çeşitli pencere kilitleri kullanılır. Pencere kilitlerinin en önemli kullanım amacı ise evdeki küçük aile bireylerinin pencereyi açmasını engellemektir. Kontrolsüz açılan pencerelerde düşme riski bulunur. Bu tarz durumlar sonucu oluşabilecek kazalardan korunmak için pencere kilit modelleri kullanılır. Pencere kilitleri modellenirken pencere boyutlarına, pencerenin ahşap, çelik ya da PVC malzemelerinden üretilmiş olmasına göre farklı özelliklere sahip olarak tasarlanır. Ayarlı pencere kilidi modelleri; alarm sistemli açıklık ayarlayabilir ve kademeli mekanizmalara sahip olmak üzere farklı işlevsel özellikler ile üretilir. Pencereleri belli bir açıklıkta güvenli şekilde kullanılabilmesi için ayarlı pencere kilidi modelleri kullanılır. Özellikle çocuk bireylerin yaşadığı evlerde en sık kullanılan pencere kilidi modeli olarak tercih edilir. Ayarlama mekanizması kademeli olarak, pek çok pencere modeline uyumlu olabilecek şekilde fonksiyonel özellikte üretilir. Ayarlı pencere modellerinin diğer bir çeşidi olan kademeli pencere kilidi modelleri, havalandırma işlevini sağlar. Basit bir mekanizma sistemine sahip olan bu kilit modeli, pencere açıklığını yandan ve üstten istenildiği gibi ayarlanmasına olanak tanır. Alarmlı pencere kilidi modelleri, içerisinde alarm mekanizması bulunan kilitleme sistemleri ile tasarlanan pencere kilidi çeşididir. Alarmlı pencere kilitleri, öncelikli olarak hırsızlık gibi olaylarda oldukça caydırıcı olması sebebiyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Ayrıca alarmlı kilitler, çocukların kontrolsüz pencereleri açmasını sesli bir uyarı sistemine sahip olduğu için engeller. Sesli uyarı sistemine sahip olmadan da hırsızlık gibi olaylardan kaçınmak ya da farklı kullanım amaçlarıyla pencere kilitleri kullanılır. Anahtarlı pencere kilidi modelleri; pencere açılımını tamamen engelleyen, alternatif kullanım amaçlarına uygun olarak üretilir. Anahtarlı pencere kilitleri; özellikle çocukların açma mekanizmasını keşfederek, diğer kilit modellerinin yetersiz kalması durumda ideal kullanım yaratan bir kilit modelidir. Pencereleri anahtarlı kilitle kilitleyerek kontrolsüz pencerelerin açılmasını tamamen engelenebilir. Tüm pencere kilidi modelleri; kolay ve pratik bir şekilde monte edilecek tasarımlara sahip olacak şekilde üretilir. Satın alınan pencere kilitleri, kolay ve demonte bir şekilde hızlıca pencerelere takılabilir.

Ayarlı Pencere Kilidi Fiyatları

Pencere kilit modelleri; güvenlik nedeni ile sıklıkla kullanılan ve kullanılacağı pencerenin yapısal özelliklerine göre çeşitli malzeme türleriyle üretilen bir aksesuardır. Ayarlanabilir ölçülerde, anahtar kilitli ya da alarm sistemi olabilen pek çok farklı tasarıma sahip pencere kilidi çeşitleri bulunur. Ayarlı pencere kilidi fiyatları; üretiminde kullanılan malzeme türüne, ölçülerine ve monte sistemlerine, tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Pencere kilidi model fiyatlarının belirlenmesinde en etkili unsurlar; malzeme türü ve işlevsel özellikleri etkili olur. Ayarlı pencere kilidi özellikleri sebebiyle işlevsellik kullanıma ve pencere modeline göre uyum sağlayabilen farklı tasarımlara sahiptir. Pencere kilitleri; koruyucu ve önleyici aksesuarlar olarak, geniş ürün yelpazesinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Ayarlı pencere kilitleri; PVC maddesinden ahşap görünümlü, PVC pencere türlerine uyumlu olarak tasarlanır. Ayarlanabilir özelliği; pencere büyüklüklerine göre pencerenin açılması istenilen aralıkta olmasına yardımcı olur. Ayarlanabilir pencere kilidi modellerinin fiyatları; fonksiyonel özelliklerine, malzeme türü ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Her kullanıcının bütçesine ve kullanım amacına uygun pek çok pencere kilidi modeli tasarımı bulunur.

Ayarlı Pencere Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pencere kilidi; hırsızlık gibi durumlardan korunmak, küçük aile üyelerinin pencereyi açıp karşılaşabileceği kazalardan korunmak amacıyla sıklıkla kullanılan bir güvenlik aksesuarıdır. Kullanım amaçlarına ve pencere özelliklerine göre çeşitli işlevsel özelliklerde ve farklı tasarımlarda pencere kilidi modelleri üretilir. Ayarlı pencere kilidi çeşitleri; kullanım ihtiyacı ve gereksinim nedenlerine göre oldukça geniş bir ürün yelpazesinde tasarlanıp kullanıcıların beğenilerine sunulur. Ayarlanabilir pencere kilitleri, pencerelerin kontrollu kullanma imkanı sunar. Alarm sistemli pencere kilitleri, güvenliğinizi en üst seviyeye taşımasına yardımcı olur. Pencerenin izinsiz açılmaması isteniyorsa; pencereyi tamamem kapatan, anahtar kilidi bulunan anahtarlı pencere kilidi modelleri tercih edilir. Pencere açıklığını olacak şekilde kontrol edilmesi isteniyorsa; ayarlı ya da alarm sistemli pencere kilidi modelleri tercih edilir. Pencere açılmaya çalışıldığında uyarı veren alarmlı pencere kilitleri, güvenlik ihtiyaçlarına göre tercih edilir. Ayarlanabilir pencere kilit modelleri, içerisinde basit tasarımlı teknik donanım ve işlevsel mekanizmalara sahiptir. Ayarlanabilir pencere kilitleri, pratik ve kolay kullanım kolaylığı sağladığı için tercih edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery