track source
track source

Atatürkçülük

Atatürkçülük Fiyatları

100 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Atatürkçülük fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Atatürkçülük modelleri ve Atatürkçülük fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Atatürkçülük kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap. 100 adet Atatürkçülük fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Atatürkçülük Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Atatürkçülük markası:

2021 yılı Atatürkçülük Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 100 Atatürkçülük modeli içerisinde en ucuz Atatürkçülük fiyatı 3.45 TL iken, en yüksek Atatürkçülük fiyatı 125.55 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Atatürkçülük fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Atatürkçülük fiyatı ise 37.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Atatürkçülük Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Atatürkçülük Kitapları

Araştırma yapmak ve bilgi edinmek için kitaplar kullanılır. Bilginin her zaman elimizin altında olmasını sağlayan kitaplar farklı kategorilere ayrılır. Hikaye ve roman kitapları kadar eğitici kitap türleri de sıklıkla kütüphanelerde yer alır. Evinizde oluşturduğunuz kütüphanede tarih ve eğitici kitaplara yer verebilirsiniz. Tarih araştırmacılarının yayınladıkları makaleler ve araştırma yazılarını bir araya toplayan kitaplar tercih ederek kültürel birikime katkı yapabilirsiniz. Türkiye tarihinin önemli konularından biri olan Atatürkçülük konulu çok sayıda eser bulunur. Yazar ve araştırmacıların hazırladık kitapları tercih ederek çok sayıda bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye tarihi ve Atatürkçülük hakkında fikir edinmek için farklı kaynaklara başvurabilirsiniz. Kitap setleri ile detaylı bilgi toplayabilirsiniz. Uzun araştırmalar sonucu elde edilen bilgilerle basılan kitaplarda farklı yazarların görüşlerine yer verilir. Okuma zevkinize göre görüş ve araştırma kitaplarını tercih edebilirsiniz.Yazarların uzmanlık alanları genellikle Atatürkçülük alanında yapılan çalışmalara dayanır. Tarih, inkılap tarihi gibi konularda uzun yıllar çalışmış kişiler ders kitabı, anı kitabı ve görüş konulu farklı türlerde eserler yayınlar. 

Atatürkçülük Kitap Çeşitleri

Geniş bir kategori yelpazesi sunan kitap içerikleri farklı konulara değinir. Araştırma ve tarih kitapları okullarda sıkça kullanılır. Ayrıca, bu tür kitaplarla çeşitli tarihi bilgilere ulaşabilirsiniz. Atatürkçülük konulu kitapların içerikleri türlerine göre değişiklik gösterir. Anı kitabı, ders kitabı ve görüşlere yer verilen kitaplar her yaştan okuyucuya hitap eder. Türkiye tarihi ve inkılaplar ile ilgileniyorsanız kütüphanenizde Atatürkçülük konulu kitaplara yer verebilirsiniz. Kitap yazarları genellikle akademisyenler ve tarih araştırmacılarıdır. Ayrıca, bazı kitapların birden fazla yazarı vardır. Benzer konuda araştırma yapan kişiler bir araya gelerek kapsamlı bir kitap oluşturur. Bu eserler ile detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, edindiğiniz bilgilere istediğiniz başvurmak için kitapları kütüphanenizde saklayabilirsiniz. Geniş bir kategori yelpazesi sunan kitap içerikleri farklı konulara değinir. Araştırma ve tarih kitapları okullarda sıkça kullanılır. Ayrıca, bu tür kitaplarla çeşitli tarihi bilgilere ulaşabilirsiniz. Koleksiyonunuza ekleyerek kütüphane arşivinizi zenginleştirebilirsiniz. Kitaplar içeriklerine göre set halinde satılabilir. Set kitaplarda yer alan yazı dizilerinin sıralaması bulunur. Seriyi takip ederek kitapları okuyabilirsiniz. Atatürkçülük kitap setleri içeriklerine göre farklı konulara değinir. Atatürk’ün anıları, yazarların yaptıkları araştırmalar ve görüşlerinden oluşan konular akıcı ve sade bir dille okuyucuya aktarılır. Eserler içeriklerine göre farklı yaş gruplarına hitap eder. Özel bir uzmanlıkla hazırlanan eserlerin içeriklerine göre seçim yapabilirsiniz. İlköğretim çağındaki çocuklar için yalın bir dile sahip Atatürk temalı kitapları tercih edebilirsiniz. Çocuklarının yaş grubuna hitap edecek biçimde kaleme alınan kitaplarda rahat okunabilir renkli mizanpaj tasarımları yapılır. Bu sayede içerikler çocukların ilgisini ve dikkatini çeker. Yetişkinlere hitap eden türlerde sade bir tema kullanılır. Yayınevinin stiline göre belirlenen yazı tipleri ile oluşturulan kitaplar, içeriklerine göre tarih derslerinde de kullanılır. Özellikle akademik ihtisas yapan kişilerin hazırladıkları eserler ders kaynağı olarak sıkça tercih edilir. Ev kütüphanenizde bu eserlere yer vererek Atatürkçülük ile ilgili bilgileri her zaman elinizin altında tutabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda kaynaklara başvurarak aradığınız bilgileri kolayca bulabilirsiniz. Set ve tek parça kitaplar arasından ilgi alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. 

Atatürkçülük Kitap Fiyatları

Kitaplar ele aldıkları konu başlıklarına göre farklı kategorilere ayrılır. Yazarlar uzman oldukları ve araştırma yaptıkları konular hakkında eserleri kaleme alır. Atatürkçülük kitapları içeriklerine göre farklı alternatifler sunar. Anı hikayeleri, görüşler ve araştırmalar sonucu çıkan eserleri belirli aralıklarda okuma yapmak için tercih edebilirsiniz. Kütüphanenizde özel bir Atatürk arşivi oluşturmak için anı kitaplarını tercih edebilirsiniz. Araştırma ve anıların yer aldığı kitap çeşitlerine derste yararlanmak için kaynak olarak kullanabilirsiniz. Kitaplar tek parça ve set halinde sizlerin tercihine sunulur. Yazı dizilerinin yer aldığı içeriklere sahip eserler genelde set olarak satılır. Atatürkçülük kitapları fiyatları herkese uygun seçenekler sunar. Kitap fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan bazı durumlar vardır. Yayınevlerinin pazarlama politikası ve kitapları basım özellikleri fiyatları etkiler. Set halinde satışa sunulan kitap türlerinin satış fiyatları parça sayılarına göre farklılık gösterir. Farklı satıcıları bir araya getiren Cimri.com sayfası üzerinden Atatürkçülük kitaplarını inceleyebilirsiniz. Kitapların fiyatlarını karşılaştırarak aradığınız kitabı en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.  

Atatürkçülük Kitapları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kendinizi geliştirmek ve kültürel birikiminize katkı yapmak için farklı kategorilerden kitapları okuyabilirsiniz. Kitaplar ele aldıkları konulara çeşitli kategorilere ayrılır. Her yaşa hitap eden zengin bir yelpaze sunan kitap çeşitlerini tercih ederken ilgi alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Tarihe ilginiz var ise anı kitapları ve tarih araştırmalarının yer aldığı kitapları seçebilirsiniz. Ayrıca, Atatürk’ün hayatı anlatan kitaplarla dönemin tarihi yakından inceleyebilirsiniz. Türkiye tarihi hakkında fikir edinmek için Atatürkçülük ve Türk inkılabı kitapları arasından seçim yapabilirsiniz. Türkiye’nin kuruluşu ve inkılaplar hakkında detaylı bilgi bulacağınız eserleri ders kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Kitaplar içeriklerine tek ve set halinde satışa sunulur. Uzun araştırmaların detaylı olarak verildiği eserler genelde set halinde yayınlanır. Kapsamlı bilgi toplamak için set kitapları tercih edebilirsiniz. Her zaman başvurabileceğiniz bir kaynak olan kitapların kapak malzemeleri ve yazı tipleri yayınevlerine göre değişiklik gösterir. Sert karton ve ince karton kapaklı kitaplı kütüphanenizde uzun süre saklayabilirsiniz. Okunabilir yazı karakterlerinin kullanıldığı eserler arasından ilgi alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery