Arşiv Kutusu

Arşiv Kutusu Fiyatları

50 Ürün gösteriliyor.
Arşiv Kutusu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Arşiv Kutusu modelleri ve Arşiv Kutusu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Arşiv Kutusu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Mas, Leitz, Busquets, Kraf. 50 adet Arşiv Kutusu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Arşiv Kutusu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Arşiv Kutusu markası:

En Çok İncelenen Arşiv Kutusu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Arşiv Kutusu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 50 Arşiv Kutusu modeli içerisinde en ucuz Arşiv Kutusu fiyatı 6.05 TL iken, en yüksek Arşiv Kutusu fiyatı 524.62 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arşiv Kutusu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Arşiv Kutusu fiyatı ise 50.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Arşiv Kutusu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Arşiv Kutusu

Okullarda, iş yerlerinde, evlerde, devlet dairelerinde arşiv kutusuna ihtiyaç duyulur ve içerisinde belgeler yer alarak belgelerin düzenli bir şekilde saklanması sağlanır. Belgeleri arşivlemek ve düzenli şekilde saklamak için, listelemek için kullanılan arşiv kutularının birçok çeşidi bulunur. İlgili çeşitlilik renk, ebat, tür, malzeme çeşidi şeklinde sağlanır. Örneğin dayanıklı özellikleriyle ön plana çıkan plastik arşiv kutusu ürününü alarak bu yönde bir kullanım sağlayabilirsiniz. Üretilen malzemeye göre çeşitlenen arşiv kutularının tasarımsal özellikleri ile ön plana çıkan arşiv kutusu karton modeli de bulunur. Ofisinizde kullanmak için özel olarak ofis arşiv kutusu alabilir, kaliteli bir kullanım sergileyebilirsiniz. Üretilen ürünlerin tamamına yakını kaliteli olup, dayanıklı özellikleriyle ön plana çıkar. Ön kısımları açık ya da kapalı olacak şekilde tasarlanan ürünler, saklama aracı olarak kullanılabilir. Ön kısımları açık ürünler sayesinde sakladığınız belgeleri ya da eşyaları rahatlıkla görebilirsiniz. Bu da size fonksiyonellik sağlayacaktır.

Arşiv Kutusu Modelleri

Karton kutular pratik depolama çözümleri ve düşük maliyeti ile ön plana çıkarken plastik kutular da hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Ebata göre çeşitlenen ürünler küçük, orta ya da büyük boy şeklinde üretilir. Renk bazında da çeşitlilik sağlanabilir. Örneğin mavi arşiv kutusu şeklinde arama yaparak mavi renginde bir ürüne sahip olabilirsiniz. Öte yandan leitz arşiv kutusu alarak kaliteli özelliklere sahip bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Geniş iç hacmi ya da tasarımsal özellikleriyle ön plana çıkan ürünler, belgelerinizi en iyi şekilde saklamayı sağlar. Arşiv kutusunun ölçüleri alacağınız ürüne göre çeşitlilik gösterecektir. Küçük ya da büyük boy bir arşiv kutusuna ihtiyacınız varsa bu şekilde yapacağınız arama ile bu özelliklerde bir ürüne ulaşabilirsiniz. Belge, klasör ya da dosyalarınızı saklayabileceğiniz arşiv kutuları, uygun fiyatıyla da ön plana çıkar. Bütçenizi sarsmadan uygun bir alışveriş yürütebilirsiniz. Genel olarak kullanıcılar büyük arşiv kutusu tercih etse de küçük olanları da tercih edilebilir. Bununla birlikte arşiv kutusu kapaklı tercih ederek alandan da tasarruf edebilirsiniz. Siyah renginde bir ürün bulmak için site üzerinde siyah arşiv kutusu şeklinde arama yapmanız yeterli olacaktır. Bununla beraber arşiv kutularından herhangi birini edinerek belgelerinizi düzene kavuşturmuş olursunuz. Bu da ek olarak alandan tasarruf etmenizi sağlayacak, belgelerinizi kolayca bulabilme imkanı verecektir. Öte yandan ürün tercihinde dikkat edilmesi gereken ilk özellik kalitedir. Kaliteli ürün tercihinde bulunarak daha uzun süreli kullanımlar elde edebilirsiniz. Bu da ek maliyetlerden kaçmanızı sağlayacaktır. Her türlü ihtiyaç için kullanılabilen arşiv kutuları, maliyet olarak da düşük olan ürün gruplarındandır. Ayrıca ahşap, karton, plastik gibi malzeme türlerine göre şekillenen ve çeşitlenen ürünler arasında dilediğiniz tercihte bulunabilirsiniz. Kapaklı olan modeller, tasarımsal olarak daha hoş görüntüye sahip olsa da fonksiyonellik açısından önü açık modelleri de tercih edebilirsiniz. En ideal, en iyi, en uygun ve en kaliteli ürünü bulmak için web sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması ve araştırma yapabilirsiniz.

Arşiv Kutusu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İlk olarak ihtiyaca yönelik olarak seçim yapmak gerekir. Büyük ebatlı olan modeller içerisine fazla belge konulabilmesi açısından daha kullanışlıdır. Karton malzemesinden yapılan ürünü tercih edecekseniz, ürünün hammaddesinin kaliteli olmasına özen gösteriniz. Öte yandan dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör tasarım özellikleridir. Örneğin renkli arşiv kutusu alacaksanız renklerin orijinal bir şekilde işlediğinden emin olmanız gerekir. Ebat konusu, dikkat etmeniz gereken bir diğer özelliktir ve ihtiyaçlarlar ile orantılı olması gerekir. İhtiyacınızdan küçük ya da büyük bir arşiv kutusu almanız halinde fonksiyonellik açısından sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle tam da ihtiyacınızla orantılı bir şekilde ürün alımı gerçekleştirmeniz gerekir. Fiyat faktörü, dikkat edilmesi gereken bir başka faktördür. Web sayfamız sayesinde fiyat iyileştirmesini yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör, örneğin ürün plastikten yapılmışsa bu ürünün dayanıklı olmasıdır. Dayanıklı ürün tercih ederek daha uzun süreli kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebeple dayanıklılık da dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör olarak karşımıza çıkar. Son olarak hiçbir faktörü atlamadan bu unsurların tamamına dikkat etmeyi unutmayınız. Bir aşamayı atlamanız halinde verimsiz bir alışveriş sizleri bekliyor olacaktır.

Arşiv Kutusu Fiyatları

Temelde malzeme kalitesi ve genel kalite, arşiv kutusu fiyatlarını belirleyici ve etkileyici faktör olarak yerini alır. Kalite ile fiyat doğru orantılıdır ve biri yükseldiğinde diğeri de artış gösterecektir. Ebat, bir diğer fiyatları etkileyen faktördür ve ebat arttıkça da fiyatlar artış gösterecektir. Bununla beraber ürünü üreten markanın maliyetleri de fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Maliyetlerde yaşanacak bir artış direkt olarak satış fiyatını etkileyecektir. Markanın üstlenmiş olduğu ve yürüttüğü fiyat politikalarındaki değişiklikler de fiyatları etkileyici unsurlar arasındadır. Markanın içerisinde bulunmuş olduğu rekabet durumu, kâr politikaları, ürünün üretildiği malzemenin genel fiyatı gibi özellikler de fiyatları etkileyecektir. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör satışın gerçekleştiği ülkedeki ürün piyasasındaki ürünün genel fiyatlarıdır. Örneğin, enflasyon ile açıklanabilecek bu özellik, enflasyonda meydana gelecek artışla beraber fiyatlarında artış gösterecektir. Fiyatları belirleyen faktörler temel olarak bu şekilde olsa da web sayfamızda araştırma ve karşılaştırma yaparak en uygun fiyatlı ürünü bulabilirsiniz. Siz de aradığınız ürünün farklı sitelerdeki fiyatlarına cimri.com ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery