track source
track source
track source

Luxell Ankastre Setler

Luxell Ankastre Setler Fiyatları

169 Ürün gösteriliyor.
Güç
Fırın Hacmi
Hız Ayarı (Davlumbaz)
Gazlı Göz Sayısı
Çocuk Kilidi
Davlumbaz Tipi
Doğal Gaza Dönüşüm Olanağı
Zaman Ayarı
Bacasız Kullanım
Renk (Davlumbaz)
Elektrikli Ateşleme
Dış Yüzey
Renk (Fırın)
Renk (Ocak)
Malzeme
Enerji Sınıfı
Hava Çekme Kapasitesi
Elektrikli Göz Sayısı
Boyut
Ocak Tipi
Pişirme Program Sayısı
Boyut (Fırın)
Boyut (Ocak)

Luxell Ankastre Setler

Luxell Ankastre Setler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Luxell Ankastre Setler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Luxell Ankastre Setler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Luxell Ankastre Setler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Lale Bijuteri Yüzük
 • Fulla Moda Erkek Eşofman
 • Lowa Kadın Botları
 • Mango Man Erkek Kazak & Süveter & Triko
 • Catherine Arley Göz Farı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Luxell Ankastre Setler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Luxell

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Luxell Ankastre Setler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 169 Luxell Ankastre Setler modeli içerisinde en ucuz Luxell Ankastre Setler fiyatı 977.0 TL iken, en yüksek Luxell Ankastre Setler fiyatı 7115.8 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Luxell Ankastre Setler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Luxell Ankastre Setler fiyatı ise 2771.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Luxell Ankastre Setler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Luxell Ankastre Set

  Küçük ev aletleri ve pişirici ürün gruplarında uzmanlaşan Luxell, Kumtel firmasına ait bir markadır. 1972 yılında kurulan Kumtel, devamlı gelişmekte olan bir üretim sistemine sahiptir. Farklı alanlarda kullanılmak üzere ürettiği birçok ürünü ile en kaliteli ürünleri kullanıcılara sunmayı hedefler. Gün geçtikçe kullanımı daha da artan ve şıklığıyla göz dolduran bir ürün çeşitliliği olan ankastre, her özelliğiyle kullanıcıların tercih ettiği modellerdir. Başlı başına oldukça modern bir tasarım olgusu olan ankastreler, Luxell markasının kalitesiyle birleşerek muazzam ürünler ortaya çıkmasını sağlar. Şık görüntüleriyle kullanıcıların ilk tercihi olan ankastre ürünler, ek özellikleriyle de oldukça tercih edilir. Luxell ankastre set modelleri sayesinde hem kalite hem de şıklık bir arada kullanıcılara sunulur. Genel olarak gömme olarak üretilen ürünler ile mutfaklarda yer tasarrufu sağlanır. Minimum seviyede alan kullanarak size daha çok yer kazandırır. Bu durumun önemli olduğu küçük mutfaklarda hayat kurtarıcı modeller arasında yer alır. Aynı zamanda mutfakları olduğundan daha geniş ve şık gösteren modeller sayesinde, mutfağın şık tasarımı desteklenir.  

  Luxell Ankastre Set Modelleri ve Özellikleri

  Kaliteyi ve şıklığı bir arada sunan Luxell markası, ankastre ürünleriyle kullanıcıların tercih ettiği markaların başında yer alır. Özenle tasarlanan ve üretilen modelleri sayesinde mutfaklarda şık yaşam alanları oluşturur. Luxell ankastre set modelleri tüm mutfaklara uyumlu farklı tarzda renk, boyut ve özellikleriyle kullanıcılara sunulur. Modern hayatın sunduğu şık mutfak tasarımlarını ve mutfak mobilyalarını olduğundan daha ihtişamlı gösteren ankastre setler, gün geçtikçe daha da sık kullanılır. Özenle tasarlanan evlerin, özenle tasarlanan ürünler ile donatılması herkesin istediği bir durumdur. Bu sebeple kalitesini kanıtlamış bir marka olan Luxell’in ankastre ürünleri, mutfağınızı olduğundan çok daha şık göstermeye yardımcı olur. Luxell ankastre set 3'lü modeller, günlük kullanım için oldukça idealdir. Birbiriyle uyumlu yüzeylere ve renklere sahip olan bu ürünler, kullanıcının ihtiyacına göre 2 çeşit olarak da set halinde bulunabilir. Standart setlerin içinde Luxell ankastre fırın, Luxell ankastre ocak ve Luxell ankastre davlumbaz bulunur. Tüm ürünlerin kendine özgü özellikleri sayesinde yemek yapmak güzel bir aktivite haline dönüşür. Luxell ankastre set beyaz ikili modelleri ise Luxell ankastre fırın, ocak ve davlumbaz modellerinden herhangi ikisinin birleşmesiyle oluşturulur. Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun modeller tercih etmek mümkündür. Luxell ankastre davlumbaz ürünleri, yüksek hava emiş gücü sayesinde herhangi bir kokunun oda içerisine yayılmasını engeller. İsteğe bağlı olarak kullanılan yüksek güçlü ışığı sayesinde de altındaki alan aydınlatılır. Luxell ankastre davlumbaz modellerinin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Çıkarılabilen filtreleri, hijyen açısından oldukça önemli olduğu kadar pratik bir temizlik imkanı sunar. Luxell ankastre fırın modelleri ise boyutlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Özenle tasarlanmış, farklı pişirme özelliklerine sahip fırınlar LED dokunmatik ekranı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Her türlü gıdanın rahatlıkla pişirilebilmesini sağlayan seçenekleri sayesinde, tahmini pişme süreleri ürünün ekranında kullanıcılara sunulur. Luxell ankastre fırınların sahip olduğu fan ve alt üst pişirme özellikleri de modellerine göre farklılık gösterir. Bazı gelişmiş modellerinde bulunan iç ısı derecesi sayesinde içeride bulunan gıdanın istenilen pişme derecesine ulaşması kontrol edilebilir. Özel olarak tasarlanan ısıya dayanıklı ampulleri sayesinde şık bir iç aydınlatma imkanı da sunar. Cam kapaklı modelleri sayesinde pişme esnasında kolay kontrol imkanı da oldukça kullanışlıdır.

  Luxell Ankastre Set Fiyatları

  Luxell, kalitesini kanıtlamış markaların başında yer alır. Mutfaklarda kullanılan ürün markalarının birçoğu gibi Luxell markasının da ürettiği ürünler oldukça farklı fiyatlarda kullanıcılara sunulur. Luxell ankastre set fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak farklılık gösterir. Özellikle çok fonksiyonlu ve şık tasarımlara sahip modeller, standart modellere göre daha yüksek fiyatlardan sunulur. Ayrıca set içerisinde yer alan ürünler de fiyatlandırmada etkili olur. Farklı renk, boyut ve tasarıma sahip olabilen Luxell ankastre set modellerinin fiyatları oldukça değişkendir. Luxell ankastre set modelleri arasında enerji tasarrufu sağlayan seçenekler de bulunur. Uzun süreli kullanımlar sağlayan mutfak ürünleri, az enerjiyle çok verimliliğe sahip olmalıdır. Luxell ankastre set fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli nokta ise ürünlerin ek özellikleridir. Tercih edilecek olan ürün cam kapak özelliğine sahip ise, içi görünmeyen ankastre kapaklı modellerden daha yüksek fiyatlara satışa sunulur. Ayrıca renk farklılıkları da fiyatlandırmada etkilidir.

  Luxell Ankastre Set Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Tercih edilecek ürünün ek özellikleri, boyutu ve rengi, satın almadan önce dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Ankastre ürünlerinin sağladığı yararların en güzeli, ürünlerin olabildiğince az yer kaplamasıdır. Luxell ankastre setlerinin mutfaklarda oluşturduğu şıklık ve kullanım kolaylığı, yemek yapmanın hoş bir aktiviteye dönüşmesini sağlar. Bu sebeple tercih edilecek olan ankastre set modelinin diğer mutfak mobilyasıyla ve mutfak tasarımı ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Kullanıcının ihtiyaçlarına göre tercih edebileceği 2’li veya 3’lü setlerin hangi özelliklere sahip olduğu da oldukça önemlidir. Cam kapaklara sahip olabilen bir ankastre fırın tercih edildiğinde, pişme esnasında içeride bulunan ışığında yardımıyla dışarıdan kontrol sağlanır. Sade modellerden hoşlanan kullanıcıların tercih edeceği Luxell ankastre set siyah renk bir model, mutfağın tarzına şıklık katar. Aynı zamanda dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da Luxell ankastre setin kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Sürekli kirlenme potansiyeli olan mutfak ürünleri için hijyen oldukça önemlidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery