Anahtar Kutusu

Anahtar Kutusu Fiyatları

32 Ürün gösteriliyor.
Anahtar Kutusu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Anahtar Kutusu modelleri ve Anahtar Kutusu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Anahtar Kutusu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bosphorus, Woodesk, Wera, Atadan. 32 adet Anahtar Kutusu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Lamiess 24K Anahtar Dolabı

Lamiess 24K Anahtar Dolabı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lamiess 32K Anahtar Dolabı

Lamiess 32K Anahtar Dolabı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor

CazipAvm 020603028 Desenli Duvar Anahtar Askılığı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor

CazipAvm 020603026 Eyfel Kulesi Desenli Duvar Anahtar Askılığı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor

CazipAvm 020603027 Telefon Kulübesi Desenli Duvar Anahtar Askılığı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
CazipAvm 020603025 Kız Kulesi Desenli Duvar Anahtar Askılığı

CazipAvm 020603025 Kız Kulesi Desenli Duvar Anahtar Askılığı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Anahtar Kutusu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Anahtar Kutusu markası:

2021 yılı Anahtar Kutusu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 32 Anahtar Kutusu modeli içerisinde en ucuz Anahtar Kutusu fiyatı 12.5 TL iken, en yüksek Anahtar Kutusu fiyatı 4273.91 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Anahtar Kutusu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Anahtar Kutusu fiyatı ise 120.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Anahtar Kutusu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Anahtar Kutusu

Anahtarlar bilindiği üzere, kilitleri açmaya yarayan ve birçok alanda kullanılan ürünlerdir. Mekanların dış ve iç kapıları, araç kapıları, dolap kapıları, komodinler, ofis mobilyaları ve daha birçok farklı ürün üzerinde kullanılan bu ürünlerin kaybolmasını önlemek için kullanılan özel ürünler vardır. Özellikle spor salonu, okul, açık ofis, site ve benzeri alanlarda kullanılan ürünler, anahtar kutusu adı altında sunulur. Bu kutular, kişilerin özel eşyalarını ya da belge ve bilgi dosyalarını yerleştirecekleri dolapların anahtarlarını asmak için kullanılan kutulardır. Birçok farklı çeşidi bulunabilecek bu ürünler, ahşap, metal veya farklı tasarımlarla bulunabileceklerinden seçimler tamamen kullanım alanına göre farklılaşır. Ancak bu ürünler toplu kullanım alanlarının dışında evlerde de kullanılabileceğinden dekoratif anahtar kutusu olarak da bulunan çeşitleri vardır. Bu ürünlerin ana malzemeleri genel olarak ahşaptır. Araç anahtar kutuları ise açma kapama düğmelerine sahip olan ve araç kontak anahtarlarının zedelenmesini engelleyen kutulardır. Birçok farklı firma tarafından üretilen bu ürünler, cimri.com sayfalarında farklı çeşitleri ile birlikte kullanıcılara ulaşır. 

Anahtar Kutusu Çeşitleri

İşletme, ev ya da araçlarda kullanıma uygun olan anahtar kutuları, birçok farklı çeşitte bulunabilecek ürünler olarak öne çıkar. Özellikle yoğun insan sirkülasyonun olduğu noktalarda özel eşyaların muhafaza edilebileceği dolaplar için güvenlik amaçlı olarak kilitler açılır. Bu kilitler de anahtar kutularında yer alan anahtar yardımı ile kapatılır. Böylece tüm gün boyunca çanta ve benzeri eşyalar dolaplarda saklanır. Bu tip durumların yaşandığı mekanların arasında çoğunlukla okullar, spor salonları, iş merkezleri yer alırken açık ve kapalı havuzlar, antrenman sahaları ve benzeri alanlar da bulunur. Anahtar kutularının yapım malzemelerinden bahsetmek gerekirse; bu ürünler genel olarak bir ve birden fazla sayıda anahtar alabilecek kapasite ile ahşap, metal ya da plastik malzemeler ile tasarlanır. Kimi anahtar kutusu modelleri de ahşap ve camı bir arada barındıran tasarımlardadır. Bu kutular genel olarak kapaklıdır. Ürünlerin ana gövdeleri ahşap, kapakları ise ahşap çerçeveli camlardır. Mekanların ve kullanıcıların tercihine göre bu ürünler şifreli veya şifresiz olarak da ayrıştıklarından anahtar saklama kutusu çeşitlerinin oldukça alternatifli olduğu anlaşılır. Şifreli anahtar kutusu olarak üretilen ürünler genelde güvenliğin son derece önemsendiği noktalarda kullanılır. Bu ürünler içinde saklanan anahtarların şifreyi bilmeden alınması mümkün olmadığından şifreli anahtar kutuları en ideal seçenekler arasında yer alır. Bunlar dışında anahtar kutularının evlerde kullanılan çeşitleri, işletmelerde kullanılan ürünlere göre çok daha dekoratif çizgilerle tasarlanır. Hanede yaşayan tüm üyelerin anahtarlarını asmaya yarayan ve genelde evin giriş kapısına yakın olarak konumlandırılan anahtar anahtarlık seçenekleri, ahşap veya metal malzemelerden, düz ya da işlemeli ve figürlü tasarımlarda üretilir. Genel olarak askılıklı olan tüm bu ürünler, birden fazla askı sayısı ile çoklu kullanıma uygun ürünler olarak satılır. Bu ürünlerin renkleri, ebatları ve tasarımları tamamen kullanım alanlarının uygunluğuna ve kullanıcıların tercihine göre farklılaşır. Anahtarlıkların birçok farklı marka tarafından üretilerek Türkiye genelinden ulaşılabilir olması, ürünlerin hem işletmeler hem de evlerde kullanımını sıklaştırır. Her zevke ve ihtiyaca uygun olarak temin edilebilecek anahtarlık çeşitlerini incelemek için, cimri.com sayfalarını ziyaret edebilir, fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Anahtar Kutusu Fiyatları

Anahtarları saklamaya yarayan ve birçok farklı alanda kullanılan anahtar kutuları bir veya birden fazla anahtarın muhafaza edilmesi, saklanması, asılması için tasarlanır. Ev, otel işletmesi, spor salonu, açık ofisler, iş merkezi girişleri, alışveriş merkezler ve daha birçok alanda kişisel eşyaların ya da çanta ve benzeri taşıma ürünlerinin saklandığı dolapları kilitlemek için kullanılan anahtarlar ve anahtar kutuları, farklı malzemelerden üretilir. Bu ürünlerin boyutları, modelleri, renkleri ve kullanım alanları gibi birçok değişken de olduğundan ürünlerin satış politikaları da değişebilir. Örneğin; camekan şeklinde tasarlanan anahtar kutuları genelde işletmeler, siteler, spor salonları kısaca toplu insan sirkülasyonu olan yerlerde kullanılabilir. Tekli, ikili ya da daha üzeri askılıklara sahip olan ve genelde daha minimal boyutlarda üretilen ürünler ise evlerde kullanılan seçeneklerdir. Bu sebeple anahtar kutusu fiyatları birbirinden farklı olarak şekillenir. Markalara, tasarımlara ve fonksiyonlara göre değişen bu fiyatlar cimri.com sayfalarından incelenebilir. Aynı zamanda ürünlerin 90 günlük fiyat analizleri de aynı sayfalar üzerinden bulunabilir. 

Anahtar Kutusu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Anahtar saklama kutusu modelleri kullanıldıkları alana ve kullanım amaçlarına göre boyutlanan ürünler olduklarından ürün temini yapılırken kullanıcıların  kriterlerini belirlemesi gerekir. Genel olarak ev yapı ve dekorasyon ürünleri içinden temin edilebilecek bu ürünler birçok farklı marka tarafından üretilir. Ürünler aynı zamanda üretim malzemeleri bakımından da çeşitlendikleri için dikkat edilmesi gereken ilk özellikler üretim malzemeleri olabilir. Bunun dışında temin edilecek ürünlerin, boyutları, tasarımları gibi detaylar da incelenebilir. Örneğin; güvenlik önlemlerinin yoğun tutulması gereken mekanlarda şifreli anahtar kutuları kullanılabilir. Bu sayede kişiler özel eşyalarını daha güvenli bir şekilde muhafaza edebilir. Bunlar dışında tercih edilecek anahtar kutuları kapaklı ya da kapaksız ahşap ürünler olabilir. Anahtar saklama kutularının evde kullanılan seçenekleri ise daha dekoratif olarak tasarlanmış olan ahşap, metal ya da farklı türden malzemeler arasından seçilebilir. Bu ürünlerin hemen hepsi ise cimri.com sayfaları üzerinden detaylı özellikleri ile birlikte incelenebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery