Maxi Cosi, Britax Römer, Besayfe ve Cybex marka bebek ana kucağı oto koltuğu baza modellerini en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz.

Araç içerisinde bebek güvenliği nasıl sağlanır?

Bebekler, henüz kas gelişimleri tamamlanmamış olduğundan, bazı durumlardan kendilerini koruyamazlar. Özellikle de araç içerisinde seyahat ederken, bebek güvenliğinin sağlanması önemlidir. Sürüş esnasında araç içerisinde serbest eşyalar varsa, ani bir fren halinde bebek için tehlike oluşturabilir. O nedenle bebekli araçlarda sürüş sırasında fırlayıp tehlike oluşturabilecek bir nesnenin etrafta olmaması önemlidir. Bunun dışında, sürüş sırasında bebek güvenliğini sağlamaya yönelik birçok ürün geliştirilmiştir. Bebek oto koltuğu bazaları da bu ürünlerden biridir. Bebekler için üretilen oto koltuğu bazaları, güvenli bir seyahat sunabilmek adına geliştirilmiştir. Bebek güvenliği için en ucuz, ana kucağı bazalarını cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Bebek ana kucağı oto koltuğu bazası ne işe yarar? Özellikleri nelerdir?

Bu bazaların bazı modellerinde istenirse, ana kucağı sürüş yönünün tersine çevrilerek daha emniyetli bir şekilde kullanılabilir. Genel itibariyle yaklaşık 18 kilograma kadar çocuklar için uygundur. Çoğu bazanın pil uyarı sistemi vardır ve piller yaklaşık %30 seviyesine geldiğinde uyarı vererek, şarj edilmesi veya pillerin değiştirilmesi gerektiği konusunda ebeveynleri bilgilendirir. Bebek oto güvenlik koltuklarının birçok modeli, bebek ana kucağı bazaları ile kolayca uyum sağlar ve monte edilebilir niteliktedir. Genellikle kurulum yapıldıktan sonra test düğmesi kullanılarak, doğru yapılıp yapılmadığı kontrol edilebilir. Çocuğu koymadan önce test etme imkanı sağlar. Bazı bebek ana kucağı baza modelleri sadece belirli ana kucakları ile uyumlu şekilde çalışabilir. Bu nedenle kontrol edilmelidir.

Bebek ana kucağı oto koltuğu bazalarının fiyatları ne kadardır?

Oto koltuk bazalarının fiyatları, ürünlerin markası ve modeline göre değişkenlik gösterir. Bebeğinizin güvenliği için oto koltuk bazası satın almayı düşünüyorsanız, en ucuz bebek ana kucağı oto koltuk bazalarını, cimri.com sitesinde, ana kucağı ve oto koltuğu kategorisinde yer alan, bebek ana kucağı ve oto koltuğu bazası sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ana kucağı bazalarını karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/ana-kucagi-oto-koltugu-bazasi