Marka
Golden Rose
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Makyaj malzemelerinin olmazsa olmazlarından biri olan allıklar, çok daha çekici, canlı ve aydınlık bir yüze sahip olmanız açısından çok önemlidir. Flormar, Golden Rose, Note, Beyu, Pastel, Loréal Paris, Deborah, Max Factor gibi en ünlü markaların güzelliğinize güzellik katacak allık çeşitleri en uygun fiyatlarla cimri.com’da sizleri bekliyor!

 • Allık seçimi nelere dikkat edilmelidir?

  Öncelikle dikkat edilmesi gereken etkenler, seçimin ten ve saç rengine uygun yapılmasıdır. Esmer tenli, koyu renk saçlı kadınlar mürdüm, kırmızı, kahve ve bronz renk tonları, buğday tenli ve kumral saç rengine sahip kadınlar şeftali tonları ve beyaz tenli sarışın kadınlar ise pembe renk tonları tercih etmelidir. Eğer gece makyajında kullanılacaksa ışıltılı; gündüz makyajında kullanılacaksa daha doğal ve mat tonlarda tercih edilirse göze çok daha iyi hitap edecektir. Makyajınızı en güzel şekilde tamamlamanızı sağlayacak allık renkleri en ucuz fiyatlarla cimri.com’da!

 • Allık sürmenin püf noktaları nelerdir?

  Ten ve saç renginize uygun allığı tercih ettikten sonraki en önemli kısım, uygulama aşamasıdır. Çünkü seçiminiz doğru olsa dahi, uygulamayı yanlış yaptığınız takdirde olduğunuzdan daha yaşlı, yorgun, kilolu gözükebilirsiniz. Örneğin, mimik çizgilerimize sürmemelisiniz, çünkü bu daha yaşlı görünmenize sebep olabilir. Yüzünüz dolgun bir yapıya sahipse ve kemikler belirgin değilse, gülümseyerek beliren elmacık kemiklere allığı bir fırça yardımıyla uygulayın. Bu genel olarak bilinen yöntem sayesinde yüzünüz daha belirgin görülecektir. Fakat yuvarlak, köşeli, geniş hatlı bir yüz yapısına sahipseniz, fırçayı elmacık kemiklerinizin altınıza uygulamanız çok daha iyi bir görünüş sergilemenizi sağlar.

 • Allık fırçası seçilirken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  Size uygun olan tonu belirledikten sonra ürünü doğru uygulayabilmeniz için doğru fırça seçimi büyük önem taşımaktadır. Çünkü gölgelendirme ve eşit dağıtabilmenizde fırça seçimizin payı büyüktür. Makyaj uzmanları, genel olarak orta sertlikte fırça kullanmayı önermektedir. Fırçanızı hijyenik tuttuğunuz takdirde 3-5 yıl kullanabilirsiniz. Ilık su ve sabunla veya makyaj temizleme sütleri ile fırçayı haftada bir yıkayarak kullanım ömrünüz uzatabilmeniz mümkün olacaktır.