3 IN 1 MONT NEDİR?

Özellikle mevsim geçişlerinde havanın birden ısınıp, birden soğuması vücudun direncini düşürerek, gribal enfeksiyonlara açık hale gelinmesine neden olur. Kalın giyinip dışarı çıktığınızda terleyebilir, ince giyindiğinizde üşüyebilirsiniz veya sıcak ve güneşli olan hava birden rüzgarlı ve yağmurlu bir hale dönüşebilir. Bu modelde üretilmiş montlar, bu noktada çok işe yaramaktadır. Şöyle ki, bu tip montlar, dört mevsim giyilebildiği gibi, mevsim geçişlerinde gün içinde değiştirilerek de giyilebilir. Özellikle doğa gezileri yapmaktan keyif alanlar, doğanın beklenmedik sürprizlerine karşı bu model montları kullanabilirler.

3 in 1 montların özellikleri nelerdir?

Bu modelde üretilmiş montlar, üç farklı özellikte montun tek bir montta birleştirilmesi ile oluşur. Bu mont, yağmurluk, polar veya içi polar dışı yağmurluk olarak giyilebilir. Diyelim sabah evden çıktınız, montunuzu da polar olarak giydiniz, aniden yağmur başladı. 3 in 1 montunuz hemen bir yağmurluğa dönüşebilir. Üzerindeki fermuarlar sayesinde bu değişimi kolayca yapabilirsiniz. Bu montu polar kısmı, kaz tüyü veya softshell olabilir. Montun dış katmanı, yağmurluk özelliğinde iken, iç katmanı ısı yalıtımını sağlayacak özelliktedir. Bu modelde üretilmiş montların bir diğer avantajı, ekonomik olmasıdır. 3 ayrı mont almaktansa, bu monttan bir adet almak daha ekonomiktir. 3 in 1 mont erkek ve 3 in 1 mont bayan olmak üzere, farklı modeller mevcuttur. İki mont çeşidi de işlev olarak aynı olsa da renk ve desen anlamında farklılaşabilirler.

3 in 1 montların fiyatları ne kadardır?

Bu modelde üretilmiş montların fiyatları, marka ve modele göre değişkenlik gösterir. Regatta, Millet, Evolite, Quechua, Bonprix marka montlar, cimri.com sitesinde en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır. Ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapmak ve satın almak istediğiniz ürünü en uygun fiyatlı olarak almak isterseniz, cimri.com sitesine üye olabilirsiniz. Dilerseniz, incelediğiniz ürün üzerindeki fiyat alarmlarını etkinleştirebilir, ürünün fiyatında meydana gelen düşüşlerden haberdar olabilirsiniz. Sitenin özelliği, ürünler arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapmanıza olanak vermesidir.