1000 Parça Puzzle

1000 Parça Puzzle Fiyatları

1561 Ürün gösteriliyor.
1000 Parça Puzzle fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun 1000 Parça Puzzle fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 1561 adet 1000 Parça Puzzle ürünü bulduk. 1000 Parça Puzzle kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte 1000 Parça Puzzle mağaza fiyatları ve 1000 Parça Puzzle ürün özellikleri incele!
1000 parça puzzle” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "9610" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

1000 Parça Puzzle

Günlük yaşantı içerisinde eğlenceli vakit geçirebilmek amacıyla çeşitli etkinlik ve aktivite ürünlerine ihtiyaç duyulur. Eğlenceli aktivite ürünlerinden biri olan puzzle çeşitleri her yaştan kullanıcıya hitap eden özelliklerde üretilir. Piyasada birçok marka tarafından üretimi yapılmış puzzle modellerini bulmak mümkündür. Puzzle çeşitlerinde kullanıcının yaşına göre uygun parça sayılarına yer verilir. Küçük yaşlardaki çocuklar için daha az parçalı ürünler tercih edilirken, yetişkinlerde çok parçalı ürün seçenekleri tercih edilir. Puzzle etkinlikleri, eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra zihinsel gelişimde de yardımcıdır. Görsel zekayı geliştiren ve zihin egzersizleri ile yapılabilen puzzle çeşitleri sağlık açısından da sıklıkla başvurulan oyunlardandır. Puzzle çeşitlerinde farklı resim görselleri kullanılır. Çocuklarda çizgi film karakterleri ve çocuklara uygun temalar daha fazla kullanılırken, yetişkinlerde çeşitli eserlerin ya da doğa temalarının kullanıldığı görülür. 1000 parça puzzle çeşitlerinde zorluk seviyelerine göre renk detayları vardır. Genellikle yetişkinler tarafından tercih edilen çok parçalı ürünler, halıları ve yapıştırıcı gibi ek ürünleri ile ailece eğlenceli, kaliteli vakit geçirmenin en kolay yollarından biridir.

1000 Parça Puzzle Çeşitleri

Yetişkinler ve çocuklar için eğlenceli vakit geçirebilmenin ötesinde eğitici, öğretici çeşitli aktivite ürünlerine ihtiyaç duyulur. Sağlık açısından da olumlu etkileri olduğu bilinen puzzle çeşitleri, her yaştan kullanıcı tarafından rahatlıkla yapılabilir özelliktedir. Puzzle çeşitleri genellikle karton malzemeden üretilir ve kullanıcının yaşına göre parça sayılarını sahiptir. Küçük yaşlardaki kullanıcılarda daha büyük boylarda ve az parçalı ürünler tercih edilirken, yetişkinlerde parça sayıları daha fazladır. Puzzle çeşitleri zihnin güçlenmesini sağlarken görsel zekanın gelişmesinde de etkilidir. Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş modellerini bulmak mümkündür. Yapboz olarak da bilinen puzzle modelleri çocukların veya yetişkinlerin kendi başına ya da ailecek birlikte yapabileceği oyunlar arasındadır. Küçük yaşlarda puzzle yapma alışkanlığı kazanan kişiler de ileriki dönemlerde farklı bakış açılarının gelişmesi mümkündür. Eğlenceli hobi ürünlerinden olan puzzle oyunları, çocuklara analitik düşünme yetisi kazandırır. Çocuk için üretilen puzzle çeşitlerinde plastik, tahta gibi materyallerin kullanımı da mevcuttur. 1000 parça puzzle modelleri içerisinde kullanıcının ilgisine göre çeşitli temalara yer verilmiştir. 1000 parça Düşlerimde puzzle modeli 15 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygun özelliktedir. Yapbozun bitmiş boyutu 68 x 48 cm olup bittikten sonra yapıştırılarak çerçeveli resim haline dönüşebilir. Karton malzemeden üretilmiştir ve yoğun renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. 1000 parça puzzle Mutluluğun Resmi modeli bitmiş hali ile dekorasyon ürünü olarak kullanılabilir. Tekli parçalar halinde olan ürünün bitmiş boyutu 68 x 48 cm'dir. 1000 parça Kıyı Merdivenleri puzzle modelinde ise rengarenk çiçeklerin yer aldığı doğa teması kullanılır. Karton malzemeden üretilen ürün 815 gram ağırlığındadır. Ürünün bitmiş hali 66 x 48 cm olup yaşam alanlarında estetik görünüm elde edilmesi amacıyla tablo olarak kullanımı yapılabilir. Küçük yaşlardan itibaren puzzle yapma alışkanlığı kazanmış kullanıcılar yaşa ve deneyime göre zaman içerisinde parça sayıları daha yüksek ürünleri tercih eder. Puzzle modellerinde 5 - 10 parça gibi az parçalardan 3000 parçaya kadar çeşitli alternatifler vardır. Başlangıç seviyelerinde daha belirgin temalara sahip ürünler tercih edilirken zorluk seviyesine göre kullanılan resimler değişiklik gösterir. Puzzle çeşitleri bittikten sonra yapısına göre dekorasyon ürünü olarak kullanım yapabilme imkanı bulunur. Yaşam alanıyla uyumlu olarak seçilen puzzle modelleri yapım aşamasında eğlendirdiği gibi daha sonra tablo olarak asıldığında da şık alanlar elde edilebilir.

1000 Parça Puzzle Fiyatları

Yetişkinler ve çocuklar tarafından eğlence amaçlı tercih edilen hobi ürünlerinden olan puzzle modelleri birçok marka tarafından üretilmiştir. Puzzle çeşitlerinde parça sayıları ve üretim malzemeleri değişkenlik gösterir. Yetişkin puzzle çeşitlerinden olan 1000 parça puzzle fiyatları değişen rakamlarla çeşitli formlarda kullanıcılara sunulur. Karton malzemeden üretilen ürünlerde ürünün boyutuna göre fiyatlar değişebilir. Puzzle üzerinde yer alan desenler de fiyatı etkileyen özelliklerdendir. Çocuklar için üretilmiş puzzle seçenekleri daha ekonomik olurken yetişkin ürünlerinde parça sayıları daha fazla olduğu için fiyatlar daha maliyetlidir. Ayrıca parça sayıları arttıkça da ürün fiyatlarının yükseldiği söylenebilir. Markalarca üretilen puzzle çeşitlerinin içerisinde puzzle halısı ya da yapıştırıcısı gibi detaylara da yer verilir. Ürünün kutu içeriğine göre de fiyatlarda değişme söz konusudur. Genellikle halı ve yapıştırıcısı bulunan ürünlerin fiyatları daha maliyetlidir. Farklı desenlerde ve parça sayılarında üretilen puzzle çeşitlerine cimri.com’dan kolaylıkla ulaşılabilir. Temin edilecek ürüne daha az ödeme yapılarak bütçeden tasarruf sağlanabilir.

1000 Parça Puzzle Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilen puzzle çeşitleri farklı parça sayıları ile üretilir. Parça sayılarına göre yapbozlar da zorluk seviyeleri vardır. Piyasada her yaştan kullanıcı için çeşitli zorluk seviyelerinde puzzle alternatiflerini bulmak mümkündür. Küçük yaşta çocuklar için plastik ya da tahta materyallerden üretilmiş az parçalı ürünler tercih edilebilir. Çocuğun yaşı ile orantılı olarak parça sayıları artırılabilir. Yetişkinlerde ise daha fazla parça sayılarına sahip ürünler tercih edilmesi doğrudur. 1000 parça puzzle modelleri yetişkinlerin ve 15 yaş üzerinde kullanıcıların eğlenceli vakit geçirerek yapabileceği ürünlerdendir. Puzzle etkinliklerine küçük yaşlarda başlandığında olaylar hakkında analitik düşünme desteklenebilir aynı zamanda zekayı geliştirerek hafızanın güçlenmesine etki eder. Puzzle çeşitlerinde keskin renklere sahip olan modeller başlangıç aşamasında daha kolay birleştirilebilir iken, puzzle yapma alışkanlığına göre yoğun ve karışık renklerin kullanıldığı alternatifler tercih edilir. Parça sayısı fazla olan puzzle çeşitleri, puzzle halısı üzerinde yapılabilir ve aynı zamanda bittikten sonra yapıştırılarak dekoratif tablo şeklinde kullanılabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery