Yazarkasa

Yazarkasa Fiyatları

16 Ürün gösteriliyor.
Yazarkasa fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yazarkasa modelleri ve Yazarkasa fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yazarkasa kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Beko, Profilo, Olivetti, Telefunken, PerforMax. 16 adet Yazarkasa fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yazarkasa Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yazarkasa markası:

En Çok İncelenen Yazarkasa Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yazarkasa Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 16 Yazarkasa modeli içerisinde en ucuz Yazarkasa fiyatı 92.09 TL iken, en yüksek Yazarkasa fiyatı 5993.84 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yazarkasa fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yazarkasa fiyatı ise 1155.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yazarkasa Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Vera Delta Yazarkasa Çekmecesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yazar Kasa

Küçük ya da büyük vergi zorunluluğu bulunan bütün işletmelerin alım satım işlerini yaptığı kasalara yazar kasa denir. Bu yazar kasalar yıllardır kullanılır ve işletmelerin ödemelerini kaydeder. Gün sonunda bu kayıtları fişlere dökerek kalıcı hale getirmeyi sağlar. Bu yazar kasalarda önemli olan kullanım kolaylığı ve ihtiyacın karşılanmasıdır. Bu da iş yerinden iş yerine değişiklik gösterir. Çünkü her firmanın ihtiyacı ve talepleri farklıdır. Bu nedenle yıllardır gelişen teknoloji sayesinde farklı yazar kasa modelleri üretilir. Bu makineler yardımıyla nakit ya da kredi kartı ödemeleri alınır, günlük raporlar çıkarılır. Basit bir işletme takip sistemi olarak adlandırılabilir. İşyerlerinin en çok kullandığı bu makineler oldukça başarılı cihazlardır. Bu cihazlar hemen hemen bütün işyerlerinin ihtiyacını karşılar. Örneğin, son teknoloji olan yazar kasa ve pos cihazının birleşimi olan makineler oldukça başarılı ve kullanışlı ürünlerin başında gelir. Bu makine sayesinde bütün kredi kartlarıyla işlem yapabilirsiniz. Ayrıca sadece kredi kartı değil yazar kasa gibi nakit işlemleri için de kullanabilirsiniz. 

Yazar Kasa Modelleri ve Özellikleri

Piyasa birçok yazar kasa modeli bulunur. Bunlar temelde aynı işi görseler de teknik özellikler ve farklı tasarımlarla birbirinden ayrılırlar. İki çeşit yazar kasa bulunur. Bunlar basit bilgisayar bağlantılı ve pos yazar kasa olanlardır. Yazar kasalar sayesinde verileriniz bilgisayar ortamında saklanır ve yedeklenir. Bu size büyük bir avantaj sağlar. Pos yazar kasalar da birçok fonksiyonu barındıran IP tabanlı yeni nesil ödeme kaydı yapan cihazlar olarak adlandırılır. Yeni yönetmelik gereğince bazı işletmelerde pos yazar kasa kullanımı zorunludur. Bu pos yazar kasalar sayesinde hem satış yapabilir hem de yapılan satışın fişini kesebilirsiniz. Piyasada en çok tercih edilen markalardan biri Vera yazar kasalarıdır. Vera istikrarlı AR-GE ekibi ve geniş yetkili servis ekibi ile üst düzey bir satış deneyimi sunar. Farklı işletmeler için farklı ürünler sunar. 20 yıl kapasiteli hafızası sayesinde hafıza değişimi ihtiyacı duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm kredi kartlarıyla uyumludur. Bunun yanı sıra barkod ve QR kod bağlantısı da bulunur. Üstün pil performansı ile de sorunsuz çalışma keyfi sunar. Ayrıca ikinci nüshayı rulo olarak değil kendi elektronik kayıt ünitesinde tutar. Bu sayede 40 milyon satırlık bilgiyi saklar ve sizi iş yükünden kurtarır. GPRS ve ethernet bağlantısını aynı anda sunduğu için kesintisiz haberleşme olanağı tanır. Ayrıca üstün güvenlik önlemleri sunduğu için kesinlikle bilgi kaybı yaşamazsınız. Eğer işyerinize yeni bir pos yazarkasa arıyorsanız kesinlikle Vera markasını incelemeyi unutmayın. Her ihtiyacınıza bir çözüm sunar ve işlerinizi kolaylaştırır. Kısıtlı ve kalabalık mekanlar için ideal ürünlerden biridir. Bu pos yazar kasalar seyyar olarak da kullanılır. Özellikle paket servis çalışanları sürekli yanında taşımak zorunda kalırlar. Bu durumda cihazı elde taşımak külfet haline gelir. Bu pos yazar kasa cihazlar için üretilen yazarkasa taşıma kılıfı bulunur. Bu kılıf omuzdan askılı olduğu için ağırlık da dengelenir ve taşıyıcıya ağırlık yapmaz. Aksine kullanımı kolaylaştırır ve çalışanın iş yükünü azaltır. Ayrıca farklı renk seçenekleri de bulunur. 

Yazar Kasa Fiyatları

Yazar kasa fiyatları kasanın kulanıldığı malzemeye, teknik özelliklerine, tasarımına göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle yazar kasa almadan önce bütçe ve kriterlerin belirlenmesi gerekir. Yazar kasayı tercih ederken dikkat edilmesi gereken detaylar düşünülmesi gerekir. Örneğin, yazar kasanın karekod ya da barkod çalıştırma özelliği varsa bu durum kasanın fiyatının maliyetini ve piyasa satış fiyatını arttırır. Ya da elde taşınabilir çok amaçlı pos yazar kasa modelleri de fiyatı arttırır. Fakat internet ihtiyacınız yoksa internet bağlantısı olmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu da fiyatı düşüren bir etken olur. Eğer siz de bir yazar kasa almak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız cimri.com u ziyaret edebilirsiniz. Yazar kasa diye aratarak bütün model ve seçenekleri görebilirsiniz. Filtreleme yaparak arama sonuçlarını sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz modeli en uyguna hangi mağazada bulacağınızı öğrenebilir ve o mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Alışveriş sonrasında tecrübelerinizi paylaşarak sizden sonraki alıcılara tavsiye ve önerilerde bulunabilirsiniz. 

Yazar Kasa Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Yazar kasa satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bu hususların başında yazar kasayı koyacağınız alanın genişliği gelir. Ayrıca her işyerinin yazar kasa işlemleri ve ihtiyaçları birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle ihtiyaç belirlenmeli ve  o doğrultuda seçim yapılması gerekir. Örneğin, yoğun bir işyeriniz varsa temassız yazar kasalardan satın alarak işlerinizi hızlandırmanız çok mantıklı bir hareket olur. Ayrıca küçük bir mekan sahibi iseniz daha küçük ebatlı ve hafif ürünler tercih edebilirsiniz. Yazar kasa seçiminde önem vermeniz gereken bir diğer husus da kasa tuşlarının sağlam ve okunaklı olmasıdır. Karışık müşteri ekranı olan cihazlardan uzak durmanız sizin avantajınıza olur. Aksi durumda yoğun müşteri trafiğinde kasa başında duran kişinin kafası karışabilir. Ayrıca pos cihazlarıyla bağlantı sağlayabilmek için internet bağlantısı olması gerekir. Bunun yanında eğer karekod ya da barkod gibi işlemler yapıyorsanız bu işlemleri çalıştırabilen makineleri tercih edebilirsiniz. Yazar kasalar sadece mekanlarda değil paket servis gibi seyyar satışlarda da kullanılabilmesi için pos yazar kasa modelleri bulunur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery