Fabrikalar da kullanılan bu makine türü, toz emme amacıyla üretilmiştir. Endüstriyel makinelerden biridir. Scheppach ve Stayer gibi markalar bu alanlarda ürün üretmiştir. Toz emme makinesi modellerini Cimri.com'da bulabilirsiniz.

TOZ EMME MAKİNESİ NEDİR?

Tozsuz zımparalama yapmak için tasarlanmıştır. Otomobillerde, duvarlarda ve daha birçok alanda zımpara yaparken kullanılır. Hortum bağlantılıdır. Bundan kaynaklı çıkabilecek tozlar hortum aracılığıyla makinenin haznesinde toplanır. Kolay hareket edebilirliği sayesinde kullanan kişiye ağırlık yapmaz. Her türlü tozu emer ve içindeki haznesine hapseder. Farklı ağırlıklarda modeller vardır. Haznelerin büyüklük ve küçüklük durumuna göre modeller farklılaşır. Borusunun büyüklüğü de makinenin kullanım amacına göre değişir. Metal bir fan yardımıyla hava dolaşımını sağlar. Elektirikli bir sistem üzerine kurulmuştur. Cimri.com da satışa sunulan toz emme makinesi modelleri amacınıza uygun şekilde kullanıma uygundur. Ayrıca toz emmeli sisteme sahip zımpara makinesine de buradan bakabilirsiniz. Bazı makineler boyut olarak diğerlerinden oldukça büyüktür. Büyüklüğüne oranla fanlar da büyüktür ve iki tanedir. Toz emme makinelerinin haznesinde ki torba tek tek satılabilir. Torbanız dolduğu zaman çıkartıp yenisini takabilirsiniz. Toz emme makinesi fiyatları ise makinenin model ve markasına göre değişiklik gösterir.

TOZ EMME MAKİNESİ NERELERDE KULLANILIR?

Büyük fabrikalarda ve oto tamir yerlerinde kullanılır. Ayrıca duvarlar içinde kullanılır. Bu makinenin kullanım alanları kullanacak kişiye de bağlıdır. Farklı alanlarda kullanımı vardır. Daha çok fabrika gibi alanlarda kullanılır. Günlük evlerde kullanım için uygun değildir. Yukarıda bahsedilen toz emme makinesi modellerine Cimri.com da en uygun fiyat garantisiyle bakabilirsiniz.