track source
track source

Tırpan Misinası

Tırpan Misinası Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Tırpan Misinası fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Tırpan Misinası fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 11 adet Tırpan Misinası ürünü bulduk. Tırpan Misinası kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Tırpan Misinası mağaza fiyatları ve Tırpan Misinası ürün özellikleri incele!
Ürün Görseli Hazırlanıyor

Spring 2.4 mm Üçgen Garden Tırpan Misinası

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tırpan Misinası

Bahçe bakımı için gerekli bazı özel araçlar bulunur. Bu araçlar farklı mekanlar için farklı özelliklere sahip olabilir. Bunun nedeni her bahçe zemininin birbiri ile aynı olmamasıdır. Kullanıcılar kendi tercihleri doğrultusunda değişik bahçe araçları kullanabilirler. Bu araçlar arasında bahçe için önemli olanlardan biri çim biçme makineleridir. Çim biçme makineleri hem bahçedeki fazlalık ot ve çimenlerden kurtulmak hem de temiz ve estetik bir görünüm elde etmek için kullanılır. Kullanıcılar bu makine sayesinde çimlerini istedikleri boyda ve şekilde kesebilirler. Çim biçme makinesinin çalışabilmesi için ucuna takılması gereken cihazlar bulunur. Bu ürünlerin adı tırpan başlığıdır. Tırpan ismi eskiden kullanılan manuel bahçe çapalama aletlerinden gelir. Geçmişten bu güne aynı isimle gelen ürünün yerine, daha gelişmiş ve elektrikli cihazlar üretilir. Çim biçme makinesi adı verilen cihazlar ucuna takılan tırpan misinası ile çalışır. Tırpan misinası tırpan başlığına takılarak kullanılır. Her cihaz için farklı başlıklar ve misinalar kullanılması gerekebilir. Tırpan misinası çeşitleri pek çok farklı özellikte bulunabilir.

Tırpan Misinası Çeşitleri

Tırpan misinası çeşitleri ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Misinalar boyutlarına, malzemelerine ve kullanım şekillerine göre birbirlerinden ayrılır. 2 mm tırpan misinası en küçük boy misinalardan biridir. 15 metre boya sahip olan ürün, kolay aşınmayan sağlam yapıya sahiptir. Kullanıcının tercihine göre pek çok farklı rengi bulunan tırpan misinası, yüksek dayanıklılıkta üretilir. Kalın yapısı sayesinde kolay kolay kopması zordur. Boyuna uygun tüm modeldeki çim biçme makinelerine uygun olan ürün, pek çok farklı markada üretilir. Tırpan misinası 3 mm orta boydaki misinalardan biridir. 56 metre uzunluğunda olan ürün yapısı gereği yuvarlak tasarıma sahiptir. İnce ve kalın modelleri bulunan tırpan misinası pek çok farklı canlı renklerde kullanıcıya sunulur. Tırtıklı ve tırtıksız çeşitleri olan ürünün içerisinde farklı kalitedeki çelik teller bulunur. 4 mm tırpan misinası kalın misina çeşitlerinden biridir. Farklı boyutlarda üretilebilen ürün, hava şartlarına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanır. Hem dar hem de geniş alandaki çimenleri kesmek için uygundur. Isınma ve aşınmaya karşı dayanıklı olduğunu için her şartta kullanılabilir. Pek çok farklı rengi bulunan tırpan misinasının içinde kaliteli çelik tel vardır. Telli tırpan misinası içinde farklı kalınlıkta tel olan misina çeşididir. Kırılma ve kopmalara karşı dayanıklı olan ürün, profesyonel kullanım için uygundur. İçindeki tel kullanım ile azaldığından bitimine yakın yeni tel takılması gerekir. Benzinli tırpan misinası benzinli tırpanlar için uygun olan misina çeşididir. Isınmaya karşı dayanıklı olduğunu için motora takılarak rahatça kullanılabilir. Oldukça kalın ve kaliteli malzemeden üretildiğinden uzun süre kullanıma uygundur. Motoru benzinli olduğu için tüm benzinli araçlar gibi kullanıldıkça yakıt eklenmesi gerekir. Elektrikli tırpan misinası elektriğe takılarak kullanılabilen tırpana ait misinadır. Kullanım sırasında yakında bir elektrik kaynağı olması gerekir. Verimli kullanım sağlayan ürün, her ortamda kullanıma müsaittir. Motora takılan tırpan çelik misina ürünün daha sağlam olmasını sağlar. Bunun nedeni çelik telin dayanıklı bir malzeme olmasıdır. Kullanıcılar tırpan motoru misinası alırken çim biçme makinelerinin özelliklerini göz önünde bulundurmalıdır. 

Tırpan Misinası Fiyatları

Tırpan misinası fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Fiyatı etkileyen ilk faktör misinanın yapımında kullanılan malzemelerdir. Misinanın dış yüzeyi plastik malzemelerden yapılır. Bu alanın yapımında kullanılan plastiğin kalitesi ve kalınlığı ürünün fiyatını değiştirebilir. Bundan daha önemli olan bölüm iç kısımdaki teldir. Misinanın içinde kullanılan telin kalınlığı ve kalitesi ürünün dayanıklılığını etkiler. Bu nedenle daha kalın olan tel, daha dayanıklı olacağı için farklı fiyatlar gözlenebilir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise misinanın uzunluğudur. Uzun boyuttaki misinalar daha uzun süre kullanılabilir. Bu nedenle misinanın boyu uzadıkça fiyatı da doğru orantılı olarak artabilir. Ürünün fiyatı kullanım alanına bağlı olarak da değişebilir. Bunun nedeni her misinanın farklı çim biçme makinesi motoruna uygun olarak tasarlanmasıdır. Makinenin motoru çok gelişmiş özelliklere sahip ise ucuna takılması gereken misinanın da buna uygun olması gerekir. Bu da misinanın fiyatının değişmesine neden olan unsurlardandır. Kullanıcılar tırpan misinası çeşitlerinden birini seçmek için cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yapabilirler. 

Tırpan Misinası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tırpan misinası satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bunlardan ilki misinanın kullanıcının çim biçme makinesi ile uyumlu olmasıdır. Çim biçme makinesinin motoru farklı bir misina ile daha güvenli şekilde çalışabilir. Kullanıcılar bu misinayı seçerek hem verimli hem de doğru bir kullanım sağlayabilirler. İyi bir çim kesme deneyimi için kaliteli ürünler kullanılması önemlidir. Bu nedenle dışında kalın plastik ve içinde sağlam tel bulunan misinaların tercih edilmesi önerilir. Telli tırpan misinası alınması durumunda, telin kalınlığı kullanımın kalitesini belirler. Bu nedenle seçim yapılırken kalınlığından emin olunan misinalar seçilmelidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise misinanın güvenliğidir. Tırpan kullanırken takılan misina tam olarak uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde misina yerinden çıkarak etrafa zarar verebilir. Misinanın kilitlendiğinden emin olunmalı ve güvenlik için dikkatli bir kullanım sağlanmalıdır. Kullanıcının her ihtimale karşı güvenlik gözlüğü ve kıyafeti kullanması önerilir. Kullanıcılar telli tırpan çeşitleri arasından çim biçme makinelerine uyanı seçerek kullanabilirler.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery