Elektrikli el aletleri kategorisinde bulunan tilki kuyruğu testereler,özellikle bahçe ve inşaat alanlarında ahşap veya ağaç gibi materyallerin kesimi için tasarlanan testere grubunun içerisinde yer almaktadır. Tilki kuyruğu testerenin temel amacı ahşap, plastik ve metal yüzeyleri kesme işlemlerinde kullanılmaktadır. Özellikle ahşap işleri ve tesisat işleri ile uğraşanlara pratiklik kazandıran tilki kuyruğu testerelerin ısınma seviyesi de minimumdadır. Tilki kuyruğu testereler ve bu gibi makineler günümüzde çok amaçlı kullanılmaktadır. Örneğin son dönemlerde tilki kuyruğu testereler, büyük boy hayvanların kalın kemiklerini dağıtmadan ve yorulmadan küçük parçalara bölmek amacı ile de kullanılmaktadır. Cimri.com’da Bosch, Dewalt, Makita, Einhell ve Black and Decker gibi onlarca markanın içerisinden işinize en uygun tilki kuyruğu testereleri bulabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile dilediğiniz tilki kuyruğu testere modellerine hemen kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Tilki kuyruk testere nerelerde kullanılır?

    Tilki kuyruğu testerelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Ağaç, ahşap, tahta, metal ve hatta kasaplarda da kemik kesme için kullanılmaktadır. Farklı fonksiyonlara sahip olan tilki kuyruk testereler farklı marka ve modellere göre de fiyat konusunda değişiklikler göstermektedir. Tilki kuyruğu testerelerin seçiminde kalite ve dayanıklılık dikkate alındığında daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

  • Tilki kuyruğu testerenin özellikleri nelerdir?

    Tilki kuyruğu testerenin kullanıldığı pek çok alan bulunmaktadır. Tilki kuyruğu seçimleri de bu nedenle özenle yapılmalıdır. İyi bir tilki kuyruğu testerede bulunması gereken belirli özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden ilki her türlü kesme işleriniz için elinizin altında bir tilki kuyruğu testerenin olmasıdır. Tilki kuyruğu testerelerin hızlı ve kullanışlı yapısı ile hızlı ve güvenli bir kesme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tilki kuyruğu testerenin çok ağır olmaması da kullanım sırasında ek bir yük getirmeden ve sizi yormadan bir kesme işlemini gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Tilki kuyruğu testerenizde devir seçeneklerinin bulunması da daha hassas işleriniz için kullanım imkanı sağlamaktadır. İşleminizi yaparken tilki kuyruğu testerenizin tutacağınız kısmın rahat olması da kullanım sırasında yorulmamanızı ve aynı zamanda ellerinizin tahriş olmasının önüne geçecektir.

    Siz de işlemlerinize en uygun tilki kuyruğu testere modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz tilki kuyruğu testerelere sahip olabilirsiniz.