track source
track source

Suba Çorap

Suba Çorap Fiyatları

109 Ürün gösteriliyor.
Suba Çorap fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Suba Çorap modelleri ve Suba Çorap fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Suba Çorap kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Koton, DeFacto, Penti, Dagi. 109 adet Suba Çorap fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
CazipAvm Tüllü Siyah Kadın Babet Çorap

CazipAvm Tüllü Siyah Kadın Babet Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Desimo Model:3 İran Kadın Babet  Çorap

Desimo Model:3 İran Kadın Babet Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Desimo Model:1 İran Kadın Babet  Çorap

Desimo Model:1 İran Kadın Babet Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Sadık Siyah Penye Kadın Babet Çorap

Sadık Siyah Penye Kadın Babet Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Rasse 3'lü Koton Kadın Babet Çorap

Rasse 3'lü Koton Kadın Babet Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
İlbaş Dantelli Simli Çarık Kadın Babet Çorap

İlbaş Dantelli Simli Çarık Kadın Babet Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Desimo Model:4 İran Kadın Babet  Çorap

Desimo Model:4 İran Kadın Babet Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Aytuğ 4 Mevsim Penye Nakışlı Kadın Suba Çorap

Aytuğ 4 Mevsim Penye Nakışlı Kadın Suba Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Desimo Model:2 İran Kadın Babet  Çorap

Desimo Model:2 İran Kadın Babet Çorap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Suba Çorap Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Suba Çorap markası:

2021 yılı Suba Çorap Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 109 Suba Çorap modeli içerisinde en ucuz Suba Çorap fiyatı 2.0 TL iken, en yüksek Suba Çorap fiyatı 259.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Suba Çorap fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Suba Çorap fiyatı ise 14.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Suba Çorap Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Suba Çorap

Tüm gün ayakkabının içinde kapalı ayaklarınız için en gerekli kıyafet seçenekleri arasında çoraplar bulunur. Çorap genellikle ayağı sıcak tutmak için giyilse de en önemli kolaylıklarından biri de ayakkabının etkisinin en az hissedilmesini sağlamasıdır. Ayakkabının içindeki hijyenin sağlanması ve çok daha rahat bir kullanım elde edilebilmesi için gerekli olan çorap çeşitleri farklı kumaş türlerinden üretilebilir. Yün, pamuk ve ipek gibi kumaş çeşitlerinden üretilen çorap çeşitleri ile ayaklarınızın sıcak tutulmasını sağlayabilir ve ayakkabı içinde daha rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Çorap çeşitleri üretildikleri kumaş çeşidinin yanı sıra modellerine göre de kullanım sağlarlar. Bu anlamda birbirinden farklı çorap çeşitlerini bulabilir ve ayakkabı modeline göre karar verebilirsiniz. Bilekte biten ayakkabılar ya da yazlık açık ayakkabılar ile spor ayakkabı, loafer ayakkabı ya da sneakers modelleri için de ayakkabının içinden görünmeyecek modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa çorap kullanımında dikkat edilen en önemli hususlardan biri de çorabın ayaktan kaymaması ve ayakkabının bir bölümüne toplanmamasını sağlamaktır. Bu anlamda suba çorap modellerini tercih edebilir ve ayaklarınızın konforunu sağlayabilirsiniz. 

Suba Çorap Çeşitleri

Çorap modellerini mevsimsel olarak tercih edebilir ve kullanımına uygun modelleri tercih ederek uzun süreli konforlu seçenekler elde edebilirsiniz. Kadın ve erkek modellerini bulabilir, ayak numarasına ve özelliklerine göre çeşitli kullanımlar elde edebilirsiniz. Çorap çeşitleri arasında farklı modeller bulabilirsiniz. Bu modeller arasında ayakkabının içinde ayağınızdan kaymayı önleyen ve koruyucu çorap olarak bilinen suba çorap modellerini bulabilirsiniz. Kışlık çoraplar genellikle ayakları soğuk havanın etkisinden koruması için tasarlanır. Yazlık çoraplar ise sıcak hava dolayısı ile terleyen ve ıslanan ayakların kuru ve sağlıklı kalmasını sağlar. Yaz aylarında suba çorap kullanımı sayesinde ve ayaklarınızın seri ve kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Giydikleri çorapların ayakkabının içinden görünmesini istemeyen kadın ve erkekler tercihlerini kısa çorap seçimlerinden yana kullanırlar. Kısa çoraplar ise ayakkabının da yapısı itibariyle ayaktan çıkabilir ve ayakkabının içinde bir tarafa toplanabilirler. Özellikle yaz aylarında terleyen ayakların oluşturduğu bu problemi önlemek için suba çorap kullanımını tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkeklerin birbirinden farklı desenlerle tercih ettikleri suba çorap çeşitleri ile konforlu ve pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Suba çorap erkek modelleri arasında beyaz, siyah, gri gibi klasik renkleri ve sade desenleri bulabilir ya da canlı renkleri ve eğlenceli desenleri tercih edebilirsiniz. Tamamen kişisel tercihlerinize bağlı olarak kullanım sağlayacağınız çorap çeşitlerini giyim tarzınıza ve beğenilerinize göre seçebilirsiniz. Kadın modelleri arasında ise düz ve sade modelleri ya da dantelli suba çorap modellerini bulabilirsiniz. Farklı dantel desenleri ile üretilen modeller arasında kendinize en yakıştırdığınız modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tercihlerinizde ayakkabının içinde sağladığı kullanım kolaylığını da düşünerek hareket edebilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerinizle sağladığı uyum ve ayakkabının da özelliklerine göre tercih yapabilirsiniz. Kadınların yaz aylarında en çok kullanmayı tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında bulunan babet ayakkabılar için de suba babet çorap modellerini tercih edebilirsiniz. Babet ayakkabının içinden görünmeyecek kadar ince ve kısa olan aynı zamanda da ayağından çıkmayan bu çorap modeli ile yaz aylarının keyfini çıkarabilirsiniz. 

Suba Çorap Fiyatları

Suba çorap fiyatları değerlendirilirken öncelikle seçtiğiniz markayı göz önünde bulundurmalısınız. Ülkenin en sevilen iç çamaşırı markaları arasında bulabileceğiniz ya da büyük kıyafet mağazalarının aksesuar bölümlerinde rastlayabileceğiniz çorap modelleri arasında bütçenize uygun seçenekleri  kolaylıkla bulabilirsiniz. Marka tercihlerinizden sonra çorabın kalitesi en önemli faktörler arasındadır. Çorabın kalitesini belirleyen özellikler arasında ise öncelikle kullanılan kumaş türü gelir. Naylon olmayan ve doğal kumaş çeşitlerinden üretilerek ayaklarınızın terlemesini önleyen ve ayakkabının izin verdiği ölçüde hava almasını sağlayan modeller için daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Kaliteli ve sık dokunmuş kumaşları tercih ederek daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz ancak aynı zamanda çok daha uzun süreli bir kullanım da elde edebilir ve ödediğiniz paranın hakkını alabilirsiniz. Fiyatları belirleyen kaliteli özelliklerden sonra da tasarımına ve sunduğu özelliklere bakabilirsiniz. Örneğin suba çorap gibi spesifik fayda sağlayan modeller için de daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Son olarak, çorabın tasarımına, renklerine ve kullanılan detaylara göre fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz. Ayak sağlığı için de oldukça önemli olan çorap çeşitleri arasında kolaylıkla seçim yapabilmek için cimri.com adresini tercih edebilir ve uygun fiyatlı alışveriş keyfini çıkarabilirsiniz. 

Suba Çorap Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Suba çorap çeşitleri arasında seçim yaparken öncelikle kullanımınıza uygun bir model olup olmadığına karar vermelisiniz. Genellikle yaz aylarında kullanılan ve ayakkabının içinde görünmemesi için üst kısmı daha açık olan çorap modelleri arasında bulunan suba çorap çeşitleri sayesinde yaz aylarında rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Yaz aylarında serin ve kuru kalmasını istediğiniz ayaklarınız için güzel bir fırsat sunan suba çorap çeşitleri ile konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bu nedenle mevsimsel olarak kış mevsiminde kullandığınız çorap yaz aylarına aldığınız verimi etkileyecektir. O nedenle öncelikle ayakkabı seçiminizi de etkileyen en önemli faktör olan mevsimsel koşulları göz önünde bulundurmalısınız. Suba çorap modelleri ile kısa ayakkabılar ve bilekte biten modeller için çok daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Uzun bileklikli ayakkabılar, botlar ve çizmeler için kullanım konusunda ayağınızı saran uzun çorapları tercih etmeniz gerekebilir. Her ne kadar kısa ve ayağı saran bir yapısı olsa da uygun kumaşlardan üretilmeyen modeller dolayısı ile ayaklarınızın terlemesinin önünde geçemezsiniz. O nedenle pamuk oranı yüksek çorap modellerini seçerek çok daha sağlıklı kullanımlar elde edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery