Spiralli Defter

Spiralli Defter Fiyatları

1309 Ürün gösteriliyor.
Spiralli Defter fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Spiralli Defter modelleri ve Spiralli Defter fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Spiralli Defter kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Barbie. 1309 adet Spiralli Defter fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Spiralli Defter Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Spiralli Defter markası:

2021 yılı Spiralli Defter Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1308 Spiralli Defter modeli içerisinde en ucuz Spiralli Defter fiyatı 1.45 TL iken, en yüksek Spiralli Defter fiyatı 9175.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Spiralli Defter fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Spiralli Defter fiyatı ise 14.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Spiralli Defter Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Spiralli Defter

Yazı yazmanın en büyük gereci defterler olur. Birden fazla yaprağın bir arada olmasıyla oluşan defterler iple, yapışkanla ya da telle birlikte tutulur. Defterler ince ya da kalın olmakla birlikte boyut olarak da birçok çeşitliliğe sahip olur. Klasik ipli ya da zımbalı defterlerin yanında spiralli defterler de kullanıcılara sunulur. Sayfalarının yuvarlatılmış tel sistemiyle oluşturulduğu spiralli defterler, uzun süredir birçok kişi tarafından kullanılır. Modern görünüme sahip olan spiralli defterler kullanım açısından rahat ve kolay olur. Spiralli okul defteri okul araç ve gereç listelerinde olmazsa olmaz bir materyal haline gelmiş bulunur. Genellikle okul defteri boyutunda olan a4 spiralli defterler öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Daha bir sürü ebat seçeneği olan bu defterler sayfa kullanımını kolaylaştırır. Spiralli defterler sayfanın tamamını kullanma olanağı verir. Sayfa koparılmak istendiğinde diğer sayfalara zarar vermeden bunu gerçekleştirebilme özelliğine sahip olur. Spiralli defterler hayatın her alanında her kesimden kullanıcı tarafından çokça tercih edilir. 

Spiralli Defter Çeşitleri

Kullanım kolaylığı sağlayan spiralli defterler çok tercih edilmesinden ötürü bir çok çeşitliliğe sahip olur. Spiralli defter modellerine baktığımızda hemen hemen her markaya ait defterleri görmek mümkündür. Boyut olarak A4 spiralli defterler olduğu gibi A5 spiralli defterler de mevcut olur. A4 yaprak boyutuna göre daha küçük boyutta olan bu defterler hem okul için hem de diğer tüm alanlar için oldukça kullanışlı olur. Boyutun küçük olması taşınması ve saklanmasını kolaylaştırır. Bu defterler sayfa sayısı olarak 20, 30, 40 yapraktan oluşabileceği gibi 200, 250, 300 ve daha fazla yapraktan da oluşabilirler. Her yaprak sayısı olan modellere rastlamak mümkün olur. Aynı zamanda mavi, kırmızı, yeşil, sarı ve daha bir çok renk seçeneği mevcut olur. Tek renkli modellerin yanı sıra çok renkli modeller de bulunur. Desenli defterler de bulmak mümkün olur. Spiralin solda olduğu kitap tipi defterlerin yanı sıra üstten spiralli defterler de bulunur. Daha not defteri tarzında olan bu üstten spiralli defterler sayfa sayısı olarak diğer defterler gibi bir çok çeşitliliğe sahip olur. Spiralli bölmeli defter çeşitleri sahip olduğu bölmeler sayesinde defterin birden fazla alanda kullanılmasını sağlar. Daha kalın olan bölmeli defterlerin her bölmesi kendi içinde farklı bir renge sahip olabilir. Bu da defteri daha renkli ve eğlenceli hale getirir. Yazı için olan bu defterlerin yanında aynı zamanda daha sayısal işlemler için de rahatça kullanılabilecek spiralli defter kareli modeller mevcut olur. Kareli olan bu defterler, işlem yazmak için kullanışlı olur. Yazma işlemi dışında spiralli noktalı defter çeşitleri çizimler için de ideal bir alternatif olur. Spiralli eskiz defteri de aynı şekilde çizimler için kullanılabilir. Eskiz çalışmaları bu defterler ile daha kolay ve etkili hale gelir. Neredeyse her ebat, şekil ve renge sahip olan bu defterler çizimler, için oldukça iyi bir seçenektir. Genel olarak spiralli defterlerin her ihtiyaç ve zevki karşılayabilecek modellerinin olması kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmesini sağlar. 

Spiralli Defter Fiyatları

Model ve çeşitlilik açısından pek çok seçeneği olan spiralli defterler yaygın olarak kullanılır. Aktif kullanılan bu defterler birçok amaca hizmet eder. Çoğu markada mevcut olan defterler tasarımlarıyla dikkat çeker. Spiralli defter fiyatları da oldukça geniş bir fiyat skalasına sahip olur. Defterlerin fiyatları birçok nedene bağlı olarak farklılıklar gösterir. Spiralli defterler her bütçeye uygun modellerin olmasından kaynaklı herkesin ulaşabileceği bir ürün haline gelir. Defterlerin fiyatları incelendiğinde fiyatı etkileyen birden fazla faktörün olduğu görülür. Bu faktörler arasında ilk göze çarpan defterin materyallerinin kalitesi olur. Kaliteli materyaller sağlamlığı artırır ve kullanım ömrünü uzatır. Ebatların da fiyatlar üzerinde etkili olduğu söylenebilir. Defterin sayfa boyutu önem taşır. Aynı zamanda defterin sayfa sayısı da fiyatta değişkenlik gösterir. Sayfa sayısı çeşitliliği hemen hemen her ihtiyacı karşılamak üzere olur. Spiralli defterlerin dış kapakları fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör olarak karşımıza çıkar. Kapaklar kalın kartondan olacağı gibi plastikten veya deriden de tasarlanabilir. Farklı bütçelere uygun spiralli defterler bulunabilir.

Spiralli Defter Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde pek çok modeli olan spiralli defterler kullanıcıların her türlü ihtiyaç, istek ve arzularını karşılayabilecek niteliklere sahip olurlar. Spiralli defter alırken defterin kullanım alanı ve amacı doğrultusunda hareket etmek gerekir. Küçük notlar yazmak isteyenler ve küçük çantalarda bile taşıyabilmek isteyenler için bir çok küçük modele sahip spiralli defter bulunur. Çizgili, kareli olabileceği gibi çizgisiz spiralli defter de bulmak mümkün olur. Daha uzun süreli ve yoğun yazma işlemleri için kullanılmak üzere büyük ebatlara sahip spiralli defterler de bulunur. Sayfa sayıları da bu bağlamda büyük önem taşır. Bu defterler yazı yazmak, resim yapmak, çizim yapmak dışında bir çok amaç için kullanılabilir. Bölmeli olan spiralli defterler birden fazla konu için deftere ihtiyacı olanlara tek defterle bu imkanı sunar. Bu bölmeli defterler konular arası ayrımı yapmak adına kullandığı ayraçlar sayesinde renkli bir görünüme sahip olur. Bir çok rengi ve deseni olan spiralli defterler ebatları ile kullanıcıların her ihtiyaç duyduğu anda yardım eder. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery