track source
track source

Kaplama Kağıdı

Kaplama Kağıdı Fiyatları

99 Ürün gösteriliyor.
Kaplama Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kaplama Kağıdı modelleri ve Kaplama Kağıdı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kaplama Kağıdı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bigpoint, Südor, Noki, Brons, Keskin Color. 99 adet Kaplama Kağıdı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kaplama Kağıdı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kaplama Kağıdı markası:

2021 yılı Kaplama Kağıdı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 99 Kaplama Kağıdı modeli içerisinde en ucuz Kaplama Kağıdı fiyatı 0.93 TL iken, en yüksek Kaplama Kağıdı fiyatı 400.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kaplama Kağıdı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kaplama Kağıdı fiyatı ise 32.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kaplama Kağıdı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kaplama Kağıdı

Kaplama kağıtları birçok farklı alanda kullanılır. Dekoratif malzeme ve ürünlerden, kırtasiye eşyalarına kadar işlevsel birçok materyale estetik açıdan iyi bir görünüm sağlar. Aynı zamanda kaplama kağıt kullanılan yerin yıpranması deforme olması ve eskimesi gecikir. Defter, kitap gibi kırtasiye ürünlerinde sıkça görülen kaplama kağıtları hediyelik eşya ve duvar cephelerinde de sıklıkla kullanılır. Su geçirmemesi ve eşyalara zarar vermemesi sebebiyle; buzdolabı, sehpa, masa, dolap gibi farklı mobilyalarda da görülür. Tercihe göre parlak görünüm ve mat görünümlü seçenekleri olan kaplama kağıdı yapışkanlı formu ile de kolaylık sağlar. Değişken zevklere yönelik kaplama kağıdı desenli ve desensiz modelleri, farklı malzemelerle bir kılıf işlevi görür. Kırtasiye ürünleri açısından yoğun talep olan kaplama kağıtları; yaş gruplarına ve tasarım zevkine göre geniş ürün yelpazesi bulunur. Yetişken kullanıcılara yönelik ev dekorasyonu ve diğer alanlara uygun sade veya minimal tasarımsal kaplamalar bulunur. Çocuklar için kırtasiye eşyalarına özel, ilgi alanlarına uygun tasarımlı kaplamalar da büyük oranda bulunur.

Kaplama Kağıdı Modelleri

Çeşitli işlevlerde kullanılan kaplama kağıtları, büyük ölçüde kırtasiye ürünü olarak adlandırılır. Bunun yanında farklı kaplama kağıdı çeşitleri bulunur. Ahşap kaplama kağıdı bu duruma örnek olabilir. Ahşap yüzeylere uygun, ahşap dokusuyla uyumlu kaplama kağıtları da sık rastlanan ürünlerdir. Ev eşyaları olarak nitelendirilen mobilya ve dolaplarda da sıklıkla kaplama kağıdına başvurulur. Abajur kaplama kağıdı gibi kağıtlar ev eşyalarına farklı bir kimlik kazandırmak için kullanılır. Ev ofis gibi alanlarda dekorasyonun ön plana çıkması ile kağıt kaplamaya yönelim artar. Artan bu yönelimle çeşitli kaplama malzemeleri ortaya çıkar. PVC kaplama kağıdı A4 ve türevlerindeki ürünler dekorasyon anlamında tercih edilen malzeme türleridir. Kaplama kağıdı araba sektöründe de kendini gösteren tasarım güçlendirici bir üründür. Hediyelik eşya ve dekorasyon ürünlerinde sıklıkla tercih edilen kaplama kağıtları özellikle kırtasiye alanında büyük ilgi görür. Kaplama kağıtları farklı üretim malzemelerinden oluşur. Jelatin kaplama kağıtları, düz, desenli, ahşap görünümlü dekoratif modelleri aynı zamanda çocuklara uygun defter kabı formlarıyla bulunur. Kaplama kağıdı defter sektörüne yönelik geniş ürün seçeneğine sahip. Bu nedenle farklı birçok kullanıcıya kolaylıkla hitap eder. Defterlerin boyutlarına göre A4 veya A5 ebatlarında defter formlarında kaplama kağıtları, desenli, desensiz yetişkinlere ve çocuklara yönelik tasarımları ile her kesime hitap eder. Hızın ve kolaylığın önemli bir unsur olması sebebiyle yapışkanlı kaplama kağıtları en çok tercih edilen kaplama ürünleri arasındadır. Sıklıkla kullanılan A4 kaplama kağıtları defterlerin hızlı deforme olmasının ve yıpranmasının büyük ölçüde engeller. A4 göre daha az kullanılan A5 kağıtlarında da aynı şekilde kaplama kağıtları defterde uzun ömürlü muhafaza sağlar. Daha önce sadece rulo şeklinde kaplama kağıtları bulunurken; kullanıcının rahatlığı açısından malzemenin formuna uygun hazır hâlde kaplama kağıtları üretilir. Bu sayede kullanıcının tercih hakkı arttırılmış olur. Kırtasiye alanında estetik açıdan büyük ölçüde destek sağlayan kaplama kağıtları farklı sektörlere de destek verir. Altın kaplama kağıtları gibi değişik desen ve yapıdaki kağıtlar geniş çaplı bir ürün skalası olduğunu gösterir. Farklı model ve işlevleri ile kağıt kaplama ürünleri geniş yelpazeye sahiptir.

Kaplama Kağıdı Fiyatları

Uzun süreli kullanım ömrüne sahip olan kaplama kağıtları malzemenin yapısına ve dokusuna göre değişkenlik gösterir. Kaplama kağıdı desenli olması ile düz veya sade tasarımlı olması arasında bazen fiyat farkları olur. Güçlü bir tasarımın olması veya tasarım ve desen malzemesinin ekstra ürünlerden bir araya gelmesi fiyat farkını ortaya çıkarır. Bir başka etken olarak kaplama kağıdının formu gösterilir. Kaplama kağıdının rulo şeklinde olması ve manuel kesim ile malzemeye uygulanması gerekir. Diğer yandan kaplama kağıdı yapışkanlı ve kaplanacak malzeme formunda kullanıcının eline geçmesinde manuel kesime göre fiyat farkı ortaya çıkar. Dayanıklı plastik kaplar şeffaf kaplara oranla daha uzun ömürlüdür. Aynı zamanda maliyet farkları vardır maliyet farkları beraberinde fiyat farkını getirir. Karton veya Pvc kaplamalar diğer malzemelere kıyasla daha kaliteli ürünler olması sebebiyle fiyatlandırma da etkisini gösterir. İşlevine ve kullanım alanına göre fiyatlandırması değişen kağıt kaplama çeşitlerinin birçok ürünü vardır. Bu ürünlerin kıyaslanması, fiyat karşılaştırılması yapılması ve ürün yorumlarının değerlendirilmesi için cimri.com ziyaret edilebilir.

Kaplama Kağıdı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Defter gibi kırtasiye ürünleri, mobilyalar, ev eşyaları gibi ürünlerin uzun ömürlü olması, dekoratif görünmesi için kaplama kağıdına ihtiyaç duyulur. Yüzeyin muhafazasında önemli rol oynar. Önemli işlevi olan bu ürünü alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden en öncesidir. Ürünün yapıldığı malzemedir. Malzeme incelemesi ürün hakkında doğru bilgi bilgileri büyük oranda verir. Kaplama kağıdının kaplanacağı ürüne uygun boyutlarda kağıt seçimi yapılması üründen istenen performansı almayı sağlar. Kaplama kağıdı yapışkan formda alınacaksa; kullanılacak ürüne uygunluğu ölçülür ve alınır. Uyumsuz boyutlar ortaya çıkar ise; kağıttan verim alınma oranı düşer. Bazı kaplama kağıtlarının yapıldığı maddelerinin maliyetlerinin yüksek olması ve bu durumun fiyatlandırmaya yansıyacağı göz önünde bulundurulur. Kaplanacak ürünün boyutu ve sonucunda ortaya çıkacak fiyat performans tablosu göz önüne alınarak kaplama kağıdı alınır. Altın kaplama kağıdı gibi birçok model ve çeşidi bulunan kaplama kağıtlarında fiyat karşılaştırması yapma ve incelemek için cimri.com ziyaret edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery