cimri-logo
cimri-finans-logo
Mobil uygulamayı indir

Sera İpi

arama sonuçları

Sera İpi Fiyat ve Sera İpi Modelleri

 - 209 Ürün
Alt Kategoriler
Fidan
Halhal
Halat
Ambalaj İpi
Jüt İp
Sera İpi ve Bitki Klipsi Fide Bağlama İpi 250 Adet Her Bitkiyle U

Sera İpi ve Bitki Klipsi Fide Bağlama İpi 250 Adet Her Bitkiyle U

En Ucuz
560 TL
n11
SeraTrend Has Sera Ipi Ve Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 250 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi

SeraTrend Has Sera Ipi Ve Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 250 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi

En Ucuz
339 TL
Trendyol
Seram Collection Pembe Sayaçlı Atlama Ipi Saplı Antrenman Aleti Ip Egzersiz Evde Spor

Seram Collection Pembe Sayaçlı Atlama Ipi Saplı Antrenman Aleti Ip Egzersiz Evde Spor

En Ucuz
74,50 TL
Trendyol
HAS İP Fibrilize Sera İpi – 1 KG | UV Katkılı Dayanıklı Domates ve Sera Bağlama İpi

HAS İP Fibrilize Sera İpi – 1 KG | UV Katkılı Dayanıklı Domates ve Sera Bağlama İpi

En Ucuz
335 TL
Hepsiburada
SERA Koli-balya- Ve Genel Bağlama Ambalaj Ipi Beyaz (800 METRE)

SERA Koli-balya- Ve Genel Bağlama Ambalaj Ipi Beyaz (800 METRE)

En Ucuz
621 TL
idefix
Harman Sera Plastik %100 Doğal Jüt Ip 10 Adet 850 Metre – Jüt Sicim, Kendir Ip Görünümlü Dekoratif Halat – Makrome, Bahçe, Hobi ve Hediye Paketleme - Kahverengi - Taba

Harman Sera Plastik %100 Doğal Jüt Ip 10 Adet 850 Metre – Jüt Sicim, Kendir Ip Görünümlü Dekoratif Halat – Makrome, Bahçe, Hobi ve Hediye Paketleme - Kahverengi - Taba

En Ucuz
635 TL
Hepsiburada
Sera Trend Soylu Sera Ipi Ve Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 250 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi Kahverengi - Şeffaf

Sera Trend Soylu Sera Ipi Ve Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 250 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi Kahverengi - Şeffaf

En Ucuz
329 TL
Hepsiburada
Harman Sera Plastik FDM Çuval Ağzı Dikiş Makinesi İpi 3 Kat 26 No Beyaz %100 Polyester Konik Makara Çuval ve Torba Kapat
Yeni

Harman Sera Plastik FDM Çuval Ağzı Dikiş Makinesi İpi 3 Kat 26 No Beyaz %100 Polyester Konik Makara Çuval ve Torba Kapat

En Ucuz
199 TL
Trendyol
Sera Trend Has Sera Ipi ve Orijinal Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 100 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Şeffaf Bitki Klipsi - 1 Adet

Sera Trend Has Sera Ipi ve Orijinal Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 100 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Şeffaf Bitki Klipsi - 1 Adet

En Ucuz
375 TL
Hepsiburada
SeraTrend Soylu Sera Ipi Ve Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 100 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi

SeraTrend Soylu Sera Ipi Ve Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 100 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi

En Ucuz
315 TL
Trendyol
EMİRHANNALBUR Çelik Telli Çamaşır İpi 4 mm 50 Metre - PVC Kaplı Paslanmaz Dayanıklı Balkon,Bahçe,Kamp,Sera Kullanımı

EMİRHANNALBUR Çelik Telli Çamaşır İpi 4 mm 50 Metre - PVC Kaplı Paslanmaz Dayanıklı Balkon,Bahçe,Kamp,Sera Kullanımı

En Ucuz
417,90 TL
Trendyol
OZKARAKAYAİP Ağaç Fidan Ipi Bağlama Ipi Sera Kuşagı 500 Metre

OZKARAKAYAİP Ağaç Fidan Ipi Bağlama Ipi Sera Kuşagı 500 Metre

En Ucuz
965,10 TL
Trendyol
Abdioğulları Pamuk Bahçe Sera Ipi 700 Mt.

Abdioğulları Pamuk Bahçe Sera Ipi 700 Mt.

En Ucuz
340 TL
PttAVM
340 TL
Trendyol
Emirhan Nalbur Çelik PVC Kaplı Çamaşır İpi 15 Mt 4 mm – Dayanıklı Bahçe, Sera ve Kamp Kullanımı İçin

Emirhan Nalbur Çelik PVC Kaplı Çamaşır İpi 15 Mt 4 mm – Dayanıklı Bahçe, Sera ve Kamp Kullanımı İçin

En Ucuz
169,90 TL
Hepsiburada
Emirhan Nalbur Çelik PVC Kaplı Çamaşır İpi 10 Mt 3 mm – Dayanıklı Bahçe, Sera ve Kamp Kullanımı İçin

Emirhan Nalbur Çelik PVC Kaplı Çamaşır İpi 10 Mt 3 mm – Dayanıklı Bahçe, Sera ve Kamp Kullanımı İçin

En Ucuz
119 TL
Hepsiburada
ACY STORE SERA İPİ 1800 MT 1 KG UV KATKILI

ACY STORE SERA İPİ 1800 MT 1 KG UV KATKILI

En Ucuz
375 TL
Amazon
Üreticiden Kolon,Sera Ağaç ve Fidan Bağlama Ipi Sık dokuma(Net 50 Mt,1rulo) - 1 Adet

Üreticiden Kolon,Sera Ağaç ve Fidan Bağlama Ipi Sık dokuma(Net 50 Mt,1rulo) - 1 Adet

En Ucuz
330 TL
Hepsiburada
Aymen Çiçekçilik Fidan Bağlama Ipi 10 Metre - 5 mm Sera Ipi Elastik Fide Bağlama Lastiği Bağ Dal Bitki Bağlama Ipi - 1 Adet

Aymen Çiçekçilik Fidan Bağlama Ipi 10 Metre - 5 mm Sera Ipi Elastik Fide Bağlama Lastiği Bağ Dal Bitki Bağlama Ipi - 1 Adet

En Ucuz
139 TL
Hepsiburada
Sera Trend Filip Çuval Ağzı Ipi Ambalaj Paketleme Ipi Çuval Ağzı Dikme Ipi 350 gr (2 Adet) - Beyaz

Sera Trend Filip Çuval Ağzı Ipi Ambalaj Paketleme Ipi Çuval Ağzı Dikme Ipi 350 gr (2 Adet) - Beyaz

En Ucuz
211,50 TL
Hepsiburada
Sera Trend Organik Tarım Ipi ve Şeffaf Bitki Klipsi Topraksız Tarım Ipi 100 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi Fide Fidan Bağlama Ipi

Sera Trend Organik Tarım Ipi ve Şeffaf Bitki Klipsi Topraksız Tarım Ipi 100 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi Fide Fidan Bağlama Ipi

En Ucuz
375 TL
Hepsiburada
2 Adet Fidan Bağlama İpi 10 Metre - 3 Mm (Toplam 20 Metre) Sera İpi Fide Bağ Dal Bitki Bağlama İpi

2 Adet Fidan Bağlama İpi 10 Metre - 3 Mm (Toplam 20 Metre) Sera İpi Fide Bağ Dal Bitki Bağlama İpi

En Ucuz
169 TL
PttAVM
HAS SERA İPİ VE ORİJİNAL BİTKİ KLİPSİ FİDE BAĞLAMA İPİ 100 ADET HER BİTKİYLE UYUMLU ŞEFFAF BİTKİ KLİPSİ

HAS SERA İPİ VE ORİJİNAL BİTKİ KLİPSİ FİDE BAĞLAMA İPİ 100 ADET HER BİTKİYLE UYUMLU ŞEFFAF BİTKİ KLİPSİ

En Ucuz
439,43 TL
PttAVM
462 TL
idefix
525 TL
Amazon
Sera Trend Has Sera Ipi ve Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 250 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi - 1 Adet

Sera Trend Has Sera Ipi ve Bitki Klipsi Fide Bağlama Ipi 250 Adet Her Bitkiyle Uyumlu Bitki Klipsi - 1 Adet

En Ucuz
360 TL
Hepsiburada
EgeÇelikHalat Kurutmalık Sera Mutfak Bahçe Kamp Çelik Çamaşır İpi Pvc Kaplı 4mm 5 Metre

EgeÇelikHalat Kurutmalık Sera Mutfak Bahçe Kamp Çelik Çamaşır İpi Pvc Kaplı 4mm 5 Metre

En Ucuz
90 TL
Trendyol
Çilek-muz İpi, Sera İpi, Tarım İpi Uv Katkılı Güneş Işınına Karşı Dayanıklı Çok Amaçlı İp

Çilek-muz İpi, Sera İpi, Tarım İpi Uv Katkılı Güneş Işınına Karşı Dayanıklı Çok Amaçlı İp

En Ucuz
1.339,20 TL
PttAVM
1.600 TL
Amazon
SEBANT KOLİ AMBALAJ VE SERA İP 2KG=900 MT (80 KG TAŞIMA KAPASİTELİ)

SEBANT KOLİ AMBALAJ VE SERA İP 2KG=900 MT (80 KG TAŞIMA KAPASİTELİ)

En Ucuz
1.080 TL
Amazon
Soylu Sera İpi UV Katkılı 1800 M Yeşil Tarım İpi Klips İpi Fi

Soylu Sera İpi UV Katkılı 1800 M Yeşil Tarım İpi Klips İpi Fi

En Ucuz
540 TL
n11
5 Mm Fidan Bağlama İpi 10 Metre Sera İpi Elastik Fide Bağlama

5 Mm Fidan Bağlama İpi 10 Metre Sera İpi Elastik Fide Bağlama

En Ucuz
149 TL
n11
5 Mm 3 Adet Fidan Bağlama İpi 10 Metre Toplam 30 Metre Sera Bağ

5 Mm 3 Adet Fidan Bağlama İpi 10 Metre Toplam 30 Metre Sera Bağ

En Ucuz
339 TL
n11
Sera İpi ve Bitki Klipsi Fide Bağlama İpi 100 Adet Her Bitkiyle U

Sera İpi ve Bitki Klipsi Fide Bağlama İpi 100 Adet Her Bitkiyle U

En Ucuz
510 TL
n11
Has Sera İpi UV Katkılı 1800 M Yeşil Tarım İpi Klips İpi Fibr

Has Sera İpi UV Katkılı 1800 M Yeşil Tarım İpi Klips İpi Fibr

En Ucuz
540 TL
n11
Sarmaç Sera Ipi Uv Katkılı 1 Kg Bus

Sarmaç Sera Ipi Uv Katkılı 1 Kg Bus

En Ucuz
269,90 TL
n11
269,90 TL
PttAVM
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın