Saklama Kabı
Saklama Kabı Fiyatları
- 13.509 Ürünİndirimli Ürünler
Markalar
Mağaza
Hepsiburada
Trendyol
PttAVM
Amazon
idefix
n11
Koçtaş
Boyner
Pazarama Plus
Amazon-prime
Parça Sayısı
Şekil
Kullanım Yeri

Evle ER024-8F Azura Tea Desenli Kare Metal Saklama Kabı
En Ucuz
187,90 TL
237,91 TL
640,10 TL

Evle ER004-7F Saklama Kabı
En Ucuz
186,90 TL
637,38 TL
1.160,02 TL

Bambum Mada 3 Adet 1300 ml 3 Adet 1700 ml 6'lı Kelepçeli Vakumlu Boroslikat Cam Set
En Ucuz
3.679,65 TL
Peşin Fiyatına 6 Taksit3.739,51 TL
Peşin Fiyatına 2 Taksit4.329 TL

Tupperware Alaska 3'lü Saklama Kabı
En Ucuz
1.355 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit2.799,11 TL
2.850 TL

Bambum Duo 3'lü Cam Saklama Seti
En Ucuz
767,23 TL
999 TL

Vip Ahmet VP-186 3x700 ml Kare Saklama Kabı
En Ucuz
339,15 TL
341,10 TL
806,72 TL

Neoflam Fika Clik Dikdörtgen 470 ml Bej Saklama Kabı
En Ucuz
552 TL
1.444,64 TL
1.976 TL

Emsan Twin 980 ml Borosilikat Saklama Kabı
En Ucuz
499 TL
617,87 TL
656,96 TL

Emsan Naturel 640 ml Borosilikat Saklama Kabı
En Ucuz
293,25 TL
310,50 TL
345 TL

Emsan Simple 570 ml Saklama Kavanozu
En Ucuz
639,92 TL
1.731,37 TL

PR Home Fiorella 5 Parça Rendeli Karıştırma Kabı-Saklama Kabı
En Ucuz
1.388 TL
3.731,74 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit4.036,40 TL
Peşin Fiyatına 2 Taksit
PR Home Soft Green Emaye 3'lü Saklama Seti
En Ucuz
1.499 TL
4.018,74 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit4.347,20 TL
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Buffer 12'li Şeffaf Kapaklı Kilitli Yumurta Saklama Kabı Kutusu Aparatı
En Ucuz
234,90 TL
320,38 TL
576 TL

Neoflam Fika Glace Vakumlu Cam 460 ml Gri Saklama Kabı
En Ucuz
1.679,94 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit2.837,14 TL

Mepal Lunch Box Campus 750 ML Fairy Wonders Yemek Kabı
En Ucuz
1.023,40 TL
1.023,40 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Paşabahçe 53573 Mavi Kapaklı 1700 cc Saklama Kabı
En Ucuz
206,47 TL
289,90 TL
298,90 TL

Karaca Cream 0.9 lt Vakumlu Kapaklı Cam Saklama Kabı
En Ucuz
447 TL
749,98 TL

Paşabahçe 59564 800 cc Saklama Kabı
En Ucuz
439 TL
1.228,50 TL

Jumbo Stock XL Saklama Kabı
En Ucuz
1.732,62 TL

Karaca Karya Acacia 400 ml Cam Saklama Kabı
En Ucuz
449,99 TL
544,48 TL
549,98 TL

Sarkap 750 ml Dekoratif Kapaklı Silindir Boş Zeytinyağı Tenekesi
En Ucuz
250 TL
250 TL

Vienev 250-500-750-1200 ml Gri 1X 4'lü Hava Geçirmez Saklama Kabı Seti
En Ucuz
179,90 TL
764,91 TL

Evle ER043-T7 Bird Cage Desenli Dikdörtgen Metal Saklama Kabı
En Ucuz
222,90 TL
254,91 TL
299,90 TL

Mycey Çatal Kaşık Saklama Kutusu
En Ucuz
199,99 TL
1.011,95 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Vienev 1750-1050-600 ml Mavi 1X 3'lü VIP Dikdörtgen Mikrodalga ve Difrize Uygun Saklama Kabı Seti
En Ucuz
284,90 TL
339,90 TL

Vienev 600-1100-1800 ml Bej 9'lu 3X Mikrodalga ve Difrize Uygun VIP Kapaklı Özel Saklama Kabı Seti
En Ucuz
699,90 TL
968,91 TL

Leitz 52161036 Mavi Beyaz Saklama Kabı
En Ucuz
3.079,54 TL
Peşin Fiyatına 6 Taksit3.622,99 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
The Mia CAM0316 Ahşap Kapaklı 700 ml Cam Saklama Kabı
En Ucuz
255,60 TL
269,10 TL
299 TL

Tupperware Sera 800 ml Buzdolabı Saklama Kabı
En Ucuz
999 TL
1.999,11 TL
5.597,59 TL
5.497,59 TL
Sepette 100 TL: CİMRİ100
Tupperware 800 ml Limon Sera Kısa Kap
En Ucuz
1.199,11 TL
1.470 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit3.507,52 TL
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Vip Ahmet 1600 ml Beyaz Masal Saklama Kabı
En Ucuz
454,96 TL
820,36 TL

Evle ER023-7F Saklama Kabı
En Ucuz
229,90 TL
754,64 TL
1.394,69 TL
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın