Resim Kağıdı

Resim Kağıdı Fiyatları

206 Ürün gösteriliyor.
Resim Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Resim Kağıdı modelleri ve Resim Kağıdı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Resim Kağıdı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bigpoint, IKEA, Artdeco, Gıpta, Talens. 206 adet Resim Kağıdı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Resim Kağıdı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Resim Kağıdı markası:

2021 yılı Resim Kağıdı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 206 Resim Kağıdı modeli içerisinde en ucuz Resim Kağıdı fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Resim Kağıdı fiyatı 2279.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Resim Kağıdı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Resim Kağıdı fiyatı ise 73.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Resim Kağıdı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Resim Kağıdı

İnsanoğlu tarih boyunca gördüklerini, hissettiklerini bir yere aktarma isteği duymuş ve böylece yaşadığı bölgelerdeki duvarlara, taşlara resimler çizmiş ve yazılar yazmıştır. Günümüze gelindiğinde insanoğlunun bu isteği eksilmemiş ve insanlar daima kağıtlar üzerine bir şeyler yazıp çizmişlerdir. Her insan öğrencilik hayatlarından ilerleyen yaşlarına kadar mutlaka bir resim kağıdı kullanmış ve üzerinde çizimler yapmıştır. Özellikle mimar ve ressam gibi çizim mesleklerine sahip kişilerin sıklıkla kullandığı resim kağıtları farklı özellik ve boyutlarda kullanıcılarıyla buluşur. Birbirinden farklı markalar aracılığıyla üretilen ve boyut, özellik bakımından kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunan resim kağıtları cimri.com üzerinden karşınıza çıkar. İhtiyacınıza ve beklentinize göre farklı niteliklerde bulunan bu kağıtlar dokulu, şöhler, profesyonel çizim için ya da renkli sayfalarla birlikte geniş ürün yelpazesi sunar. Dilerseniz çizimler ve projeler için dilerseniz de resim yapmak için bulabileceğiniz resim kağıtları sayesinde yaratıcılığınızı konuşturabilir ve işinizi en iyi şekilde sürdürebilirsiniz. Resim kağıdı renkli, milimetrik, organik ve eskiz kağıtları arasından dilediğinizi tercih edebilir ve ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz.

Resim Kağıdı Çeşitleri

Farklı kullanım amaçlarıyla karşınıza çıkan resim kağıtları kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Boy boy ve renk renk bulabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda kullanım amacınıza göre farklı yüzeylere sahiptir. Mimarlık, ressamlık gibi farklı ve profesyonel dallarda çalışmak, proje çizmek amacıyla bir resim kağıdı arıyorsanız Alex Schoeller gibi markaların üretmiş oldukları profesyonel resim kağıdı modellerine ulaşabilirsiniz. Çalışacağınız alana göre 35x50 ve 20x33 gibi farklı ölçülere sahip bu kağıtlar teknik resim ya da eskiz gibi işler yapmanıza olanak sağlar. Taslak için kullanılan düşük gramajlı yarı saydam eskiz kağıtları yağlı bir özelliğe sahiptir. Teknik resim amaçlı kullanımın dışında normal resim yapmak amaçlı üretilmiş olan resim kağıtları da farklı boyutlarla sahiptir. Beklentiniz dahilinde istediğiniz boyutlarda alabileceğiniz dokulu resim kağıdı gibi çeşitler sayesinde işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Daler Rowney Fine Grain 160 grama sahip A3 kağıtları üst düzey teknik çizimler ve desen çalışmaları için oldukça kullanışlıdır. Her türlü kuru ve sulu boyama yapabileceğiniz 30 yapraktan oluşan bu kağıtlar 160 grama sahiptir. Asitsiz özelliğe sahip bu kağıtlar organik görünümüyle de dikkat çeker. Alex schoeller resim kağıdı 35x50 boyutları ve 250 gr özelliğiyle teknik resim yapanlar için ürünler üretmiştir. Aynı zamanda Komeks markasının üretmiş olduğu renkli resim kağıtları da cimri.com üzerinden kullanıcılarla buluşur. Teknik resim kağıtlarının yanı sıra baskılı resim kağıdı setleriyle dikkat çeken Faber kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Alanında önder ve lider bir marka olan Faber, erkek model baskılı resim setleriyle birlikte dikkat çeker. Tüm bu ürünlere ek milimetrelik kağıt, büyük resim kağıdı ve bal peteği gibi kağıt çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilir ve işinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Resim Kağıdı Fiyatları

Kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunan markalar aracılığıyla üretilmiş olan resim kağıtları niteliklerine, boyutlarına ve kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterir. Dilerseniz profesyonel çizim amaçlı dilerseniz de hobi amaçlı satın alacağınız resim kağıtları fiyatları bakımından birbirinden farklı seçenekler sunar. Farklı markalar aracılığıyla üretilen resim kağıdı fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında öncelikle üretici firma gelir. Markaların sahip olduğu vizyon ve misyona bağlı olarak kullanıcılara farklı seçenekler sunan markalar ürünleri üzerinde de farklı fiyatlar belirler. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan markaların üretmiş olduğu resim kağıtları fiyatları kağıtların niteliğine, hangi malzemeden üretilmiş olduğuna, boyutuna, ölçüsüne göre değişkenlik gösterir. Faber markasının üretmiş olduğu desenli resim kağıtları ile Şöhler resim kağıdı arasında malzeme ve baskı farklılığından dolayı fiyat farkı bulunur. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında aynı zamanda resim kağıtlarının fiyatlarının organik, dokulu ve eskiz çizim amaçlı kullanıma bağlı olarak değişkenlik göstereceğini göz önünde bulundurmalısınız. Aynı zamanda fiyatları belirleyen unsurlar arasında ürün adedi de yer alır. 35x50 resim kağıdı 100'lü resim kağıtları ile farklı sayfa sayısına sahip resim kağıtları arasında fiyat farkı bulunur. En iyi malzemelerden üretilen ve çizimleriniz için beklediğiniz kaliteyi önünüze getiren markalar aracılığıyla resim kağıtlarına ulaşabilir ve işinizi uygun fiyatlarla en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Resim Kağıdı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Farklı özelliklere ve niteliklere sahip resim kağıtları arasından beklentinize uygun ürünleri satın alabilmeniz için birtakım unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Öncelikle resim kağıdı 50x70 gibi farklı en ve boy ölçülerinde kullanıcılarıyla buluşur. Bu ürünler arasından ihtiyacınız dahilinde bir ölçüye sahip resim kağıdı satın alabilirsiniz. Aynı zamanda resim kağıtları nitelik ve kullanım amacı olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kağıdın üzerinde yapacağınız işlem kağıdın niteliğiyle alakalıdır. Bu sebeple eskiz çalışmaları yapacaksanız bu çalışmalar için özel olarak üretilmiş yağlı kağıtları ya da teknik çizimler yapacaksanız 35x50 resim kağıdı gibi ölçülere sahip resim kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Çiziminizi tamamen hobi amaçlı yapacaksanız normal A4 kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda resim kağıdını çocuğunuz için alacaksanız onun ilgisini çekebilecek nitelikte farklı baskılara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Ek olarak Canson resim kağıdı 35x50 gibi farklı ölçüleriyle cimri.com üzerinden karşınıza çıkar. Bu ürünler arasından önemli olan beklentinizi belirleyip ona uygun bir resim kağıdına sahip olmaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery