Resim & Fotoğraf Çerçevesi

Resim & Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları

804 Ürün gösteriliyor.
Resim & Fotoğraf Çerçevesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Resim & Fotoğraf Çerçevesi modelleri ve Resim & Fotoğraf Çerçevesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Resim & Fotoğraf Çerçevesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Lego, Bigpoint, Hediyehanem, Karaca. 804 adet Resim & Fotoğraf Çerçevesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Resim & Fotoğraf Çerçevesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Resim & Fotoğraf Çerçevesi markası:

En Çok İncelenen Resim & Fotoğraf Çerçevesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Resim & Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 804 Resim & Fotoğraf Çerçevesi modeli içerisinde en ucuz Resim & Fotoğraf Çerçevesi fiyatı 1.73 TL iken, en yüksek Resim & Fotoğraf Çerçevesi fiyatı 957.34 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Resim & Fotoğraf Çerçevesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Resim & Fotoğraf Çerçevesi fiyatı ise 30.29 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Resim & Fotoğraf Çerçevesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Resim ve Fotoğraf Çerçevesi

Sanatseverlerin tercihi olan tablolar gene şıklığına yakışır bir çerçeve ile tercih edilir. Tercih ettiğiniz tabloya göre de o tabloyu çerçeveleteceğiniz çerçevenin hem boyutu hem de malzemesi değişiklik gösterir. Tabi tabloyu asacağınız odanın dekorasyonu da tercih edeceğiniz resim çerçevesini değiştirir. Eğer salonda tercih edecekseniz salonunuzun dekorasyonuna uygun ya lamine ya da ahşap çerçeve kullanmalısınız. Tabi resmin çeşidi de resim çerçevesine etki eden bir faktördür. Örneğin yağlı boya tablolar daha ağır olduğu için ahşap resim çerçevesi kullanmak gerekir. Bir de resmin boyutu da resim çerçevesinin değişimine etki eder. Resim gibi fotoğraf çerçeveleri de özellikle anı biriktirmeyi seven kullanıcılar için olmazsa olmaz eşyalar arasındadır. Hem ev hem de işyerlerinizde tercih edeceğiniz fotoğraf çerçevesini seçerken çerçeve ve ortam uyumuna çok dikkat etmelisiniz. Örneğin sade tasarıma sahip bir oda ya da resmi bir işyerinde ledli fotoğraf çerçevesi gayri estetik duracağı için çerçeveniniz muhafaza ettiğiniz ortama uygun olması gerekir. 

Resim ve Fotoğraf Çerçevesi Modelleri

Resim çerçeveleri ve fotoğraf çerçeveleri birbirine benzese de boyut ve tasarım olarak farklılık gösterir. Tabloları çerçeveleyen resim çerçevelerini çerçevenin yapımında kullanılan malzeme ve boyutuna ayrıca çerçevelenecek resmin ağırlığına göre tercih etmelisiniz. Ağır bir yağlı boya tablonuz varsa plastik çerçeve hem estetik durmaz hem de tabloyu taşımaz. Resim çerçevesi profilini resim çerçevesinin kullanım alanına göre de belirlemelisiniz. Eğer evinizin salonunda tercih edecekseniz daha ince işçilikli bir resim çerçevesi profili tercih ederek odanızın da daha estetik görünmesini sağlarsınız. Ahşap resim çerçevesi daha ağır ve boyutu büyük tablolarınız için tercih edebilirsiniz. El işçiliği olduğu için daha şık duran ahşap resim çerçeveleri evinizin salonunda tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımları bulunan ahşap resim çerçeveleri resmi taşımada plastiğe oranla daha dayanıklıdır. Fotoğraf çerçevesi de tıpkı tablo çerçevesi gibi evinize ya da işyerinize daha estetik bir görünüm kazandırmasının yanında fotoğraflarınızı estetik bir şekilde muhafaza etmenize de yardımcı olur. Fotoğraf çerçevelerinin de yapımında kullanılan malzeme, boyut ve tasarımına göre farklı modelleri mevcuttur. Çoklu fotoğraf çerçeveleri daha çok evlerde kullanılan modellerdir. Tv ünitesinin üstüne ya da ünite boşluğunda bulunan rafların üzerine koyularak evinizin dekorasyonuna da katkı sağlar. Normal kare ya da dikdörtgen şeklinin dışında yuvarlak, oval ya da kalpli versiyonları da mevcuttur. Ahşap fotoğraf çerçevelerini evinizin duvarında da tercih edebilirsiniz. Hem ev hem de işyeri kullanımına uygundur. Klasik bir tasarım olursa işyeri kullanımı için daha ideal olur. Duvar fotoğraf çerçeveleri ahşap ya da farklı materyalden üretilir. Boyut olarak masa üzerinde tercih edilenlere oranla daha büyüktür. Işıklı fotoğraf çerçeveleri daha çok genç veya çocuk odalarında tercih edilir. Led ışıklı modelleri de mevcuttur. Mandallı fotoğraf çerçevesi diğer çerçevelere oranla daha farklıdır. Ahşap dış çerçeve ve iç kısmında bir ızgara bulunur. Klasik çerçeveler gibi camlı bir dış yüzeyi bulunmayan çerçeveye fotoğraflar mandal yardımıyla takılır. Çoklu bir çerçeve modelidir ve bazı modelleri ışıklıdır. İpli foto çerçeveleri daha klasik ve duvara asılan foto çerçeveleridir.       

Resim ve Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları

Resim ve fotoğraf çerçevesi fiyatlarını değiştiren en büyük etken çerçevenin yapımında kullanılan malzemedir. Örneğin metal fotoğraf çerçevesi ile cam fotoğraf çerçevesinin fiyatı aynı olmaz. Cam ve metalin hem piyasa maliyeti farklıdır hem de işlenmesi aynı işçilikle olmaz. Bu da iki ürün arasındaki fiyatın değişik olmasını sağlar. Tasarımı ne kadar işçilikli olursa olsun çerçeve yapımında kullanılan malzemenin fiyatı çerçeve fiyatını belirleyen önemli bir faktördür. Örneğin sade tasarımlı bir gümüş çerçeve ile gösterişli bir tasarıma sahip plastik çerçevenin fiyatı aynı olmaz. Yine fotoğraf çerçevesinin tasarımı da fiyatının değişimine katkı sağlayan faktörler arasındadır. Örneğin aynalı fotoğraf çerçevesi ile ipli fotoğraf çerçevesinin fiyatı eşit olmaz. Resim çerçevelerinin fiyatını da boyut ve yapımında kullanılan malzeme belirler. Ahşap çerçeve el yapımı olduğu için daha ince işçiliğe sahip olduğundan plastik ve lamine çerçeveye oranla daha farklı fiyat üzerinden satışa sunulur. Çerçevenin boyutu, kaça kaç ebatlarında olduğu da fiyatının değişimine katkı sağlayan bir etmendir. Çoklu olarak tasarlanan çerçeveler de tekli olarak satışa sunulan çerçeve modellerine oranla daha farklı fiyat üzerinden satışa sunulur.      

Resim ve Fotoğraf Çerçevesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Resim ve fotoğraf çerçeveleri özellikle evinin dekorasyonuna önem veren kişilerin dikkatle seçtiği ürünlerdir. Resim ve fotoğraf çerçevesi seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar birbirinden farklıdır. Öncelikle tablolarınız için bir çerçeve satın alacaksanız önceliğiniz tablo ve çerçevenin boyutunun uyumlu olmasıdır. Tabloya bütünlük katıp ev dekorasyonuna estetik bir hava katan resim çerçevesi seçiminde çerçeve materyaline de dikkat etmeniz gerekir. Ahşap ya da lamine çerçeveler arasında belirgin bir fiyat farkı olsa da evinizin dekorasyonuna uyumlu bir model tercih ederek daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ahşap çerçeveler el yapımı ve işçiliği yüksek modellerdir evinizin dekorasyonu kadar resmin yapımında kullanılan boya türünü de baz almalısınız. Özellikle yağlı boya resimler diğerlerine oranla daha ağır olduğu için yağlı boya resminiz için bir çerçeve satın alacaksanız bu ağırlığı taşıyacak kapasitede olmalıdır. fotoğraf çerçevesi tercih ederken de resmin boyutunu baz almaya özen göstermelisiniz. Fotoğraf çerçevesinin duvara mı asılacağı yoksa vitrin ya da masa üzerinde mi duracağı çok önemlidir. Satın alma işlemini yaparken çerçevenin kullanım şekli kadar kullanılacağı odanın dekorasyonu da baz almalısınız.   

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery