Renkli Fotokopi Kağıdı

Renkli Fotokopi Kağıdı Fiyatları

174 Ürün gösteriliyor.
Ebat
Renkli Fotokopi Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Renkli Fotokopi Kağıdı modelleri ve Renkli Fotokopi Kağıdı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Renkli Fotokopi Kağıdı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Xerox, Gıpta, Mikro. 174 adet Renkli Fotokopi Kağıdı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Renkli Fotokopi Kağıdı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Renkli Fotokopi Kağıdı markası:

En Çok İncelenen Renkli Fotokopi Kağıdı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Renkli Fotokopi Kağıdı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 174 Renkli Fotokopi Kağıdı modeli içerisinde en ucuz Renkli Fotokopi Kağıdı fiyatı 4.0 TL iken, en yüksek Renkli Fotokopi Kağıdı fiyatı 314.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Renkli Fotokopi Kağıdı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Renkli Fotokopi Kağıdı fiyatı ise 25.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Renkli Fotokopi Kağıdı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Renkli Fotokopi Kağıdı

Ofis hayatının vazgeçilmez malzemeleri arasında kağıtlar yer alır. Kağıtlar yazıcılar ve fotokopi makinelerinde sıkça kullanılır. Standart ölçülere sahip A4 kağıtlarını farklı cihazlardan baskı almak için kullanabilirsiniz. Kırtasiye ürünleri üretimi yapan markalar farklı ihtiyaçları karşılayacak zengin çeşitlilik sunar. Fotokopi kağıtlarının boyutları ve renkleri kullanım alanlarında göre değişiklik gösterir. Standart beyaz kağıtlar kadar renkli fotokopi kağıdı çeşitleri de tercih edilir. Yazıcı ve fotokopi makinesinde kullanıma uygun olan renkli kağıtlar kalın bir dokuya sahiptir. Bu sayede mürekkepler kağıt üzerinde dağılmaz. Ayrıca, baskı sırasında yırtılma gibi sorunlar görülmez. Bu ürünleri el yazısı içinde tercih edebilirsiniz. Zengin renk skalası sunan fotokopi kağıtlarını kullanarak el işleri yapabilirsiniz.  Çoklu paketlerde satılan renkli kağıtlar tek ve karışık renk alternatifleri sunar. İhtiyacınıza göre karışık renkli ve tek renkli paketleri tercih edebilirsiniz. El yazısı ve yazıcılarda kullanabileceğiniz renkli kağıtları farklı kırtasiye markalarının ürün yelpazesinden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmayan ürünleri ev, okul ve ofis gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz. 

Renkli Fotokopi Kağıdı Çeşitleri

Okul, ofis ve ev gibi alanlarda sıklıkla kullanılan malzemelerden biri olan kağıtlar farklı renklerde üretilir. Yazı yazmak, çıktı almak ve önemli bilgileri saklamak için kullanılan kağıtlar, her alanda kullanılır. Kağıtlar çeşitliliği sayesinde farklı ihtiyaçları karşılar. Klasik beyaz kağıtlara kıyasla renkli kağıtlarda sıklıkla kullanılır. Sarı, mavi, pembe, yeşil ve kırmızı gibi seçenekler sunan renkli kağıtları yazıcı ve fotokopi makinelerinde baskı almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, yazı yazmak ve not tutmak için renkli kağıtlar eğlenceli bir kullanım deneyimi sunar. Kaliteli malzemelerden üretilen kağıtlar kalın dokusu ile baskı alma sırasında yırtılmaz. Mürekkebin dağılmasını önleyecek dokuya sahip kağıt yüzeyleri ideal kalınlığa sahiptir. Standart ölçülere sahip kağıtlar A3, A4 ve A5 gibi farklı boyut seçenekleri sunar. Çoklu paketlerde satılan ürünler tek ve çoklu renk seçeneklerine sahiptir. Renkli fotokopi kağıdı 100 lü paketlerde aynı renk üründen 100 adet bulunur. Bu ürünleri yazıcı ve fotokopilerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca, el işleri yaparken de renkli kağıtları değerlendirebilirsiniz. Standart ölçülere a4 renkli fotokopi kağıdı çeşitlerini zemin alanın farklı renk olması gereken baskılarda kullanabilirsiniz. Ofis işlerinde de kullanılabilen renkli kağıtların yoğunlukları markalara göre değişir. Bir çizim planındaki detayları net bir şekilde göstermek için koyu zemin üzerine baskı alabilirsiniz. Bazı markalar karışık renkli kağıtları bir arada sunar. 10’lu, 20’li ve 25’li paketlerde sunulan karışık renkli kağıtları her alanda kullanabilirsiniz. Canlı renkleriyle göze hitap eden ürünler ders çalışma deneyimine eğlence katar. Her yaştan kullanıcıya hitap eden ürünlerin standart boyları sayesinde farklı boydaki dosyalarla birlikte kullanabilirsiniz. 1 paket renkli fotokopi kağıdı çeşitliliği ile farklı ihtiyaçları karşılayan seçeneklere sahiptir. Pastel ve neon renkler sunan kağıtlarla çeşitli kağıt süsleri yapabilirsiniz. Anaokulu çağındaki çocuklarla çeşitli etkinlikler yaparken ürünleri kullanabilirsiniz. Sağlığa uygun malzemelerden üretilen kağıtları kırtasiye ürünleri üreten markaların kategorilerinde bulabilirsiniz. Farklı içeriklere sahip paketler uygun fiyatları ile herkese hitap eder. İhtiyacınıza göre set paketleri ve tekli paketleri tercih edebilirsiniz.

Renkli Fotokopi Kağıdı Fiyatları

Her alanda sıkça kullanılan kağıtlar, farklı renk ve boyut alternatiflerine sahiptir. Yazı yazmak ve baskı almak içi farklı kalınlıklara sahip kağıtlar kullanılır. Ofis, okul ve ev gibi alanların vazgeçilmezleri arasında kağıtlar yer alır. Önemli bir bilgileri baskı alıp saklamak, not tutmak ve bir şeyler yazmak için kullanılan kağıtların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Ders çalışma deneyimini eğlenceli hale getiren renkli kağıtların kullanımı beyaz kağıtlar kadar yaygındır. Renkli fotokopi kağıtlarını yazı yazmak ve baskı almak için kullanabilirsiniz. Kağıtların dokusu makinelerde kullanıma uygundur. Bu sayede renkli baskılar alarak farklı işler yapabilirsiniz. Çoklu paketlerde satılan ürün renkleri içeriklerine göre değişiklik gösterir. Pastel ve neon renkler sunan renkli fotokopi kağıdı fiyatları herkese hitap eder. Ürün paketlerinin içeriklerine göre satış fiyatları belirlenir. 10’lu, 20’li, 50’li ve 100’lü gibi paket alternatifleri arasından bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Karışık renkli paketlerde her renkten belirli miktarda bulunur. Zevkinize göre tek ve karışık renkli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Renkli Fotokopi Kağıdı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Canlı renkleri ve kaliteli dokusuyla kullanıcılarını memnun eden renkli fotokopi kağıtları ürün çeşitliliği ile ön plana çıkar. Farklı boylarda üretilen kağıtların renk seçenekleri de oldukça çeşitlidir. Neon ve pastel tonlarında renk seçenekleri sunan kağıtları ev, okul ve ofis gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Renkli kağıtları sık kullanıyorsanız çoklu paketleri tercih edebilirsiniz. 1 top renkli fotokopi kağıdı çeşitlerinin gramları ve renk tonları markalara göre değişiklik gösterir. Ürün seçim yaparken kağıtların hamur kalitesini inceleyebilirsiniz. Baskı almak ve fotokopi çekmek için kullanacağınız kağıtların dokusunun kalın olması gerekir. Yazıcı ve fotokopi makinelerinde kullanıma uygun olmayan kağıtlar baskı sırasında yırtılabilir. Kağıtların boyutları A3,A4 ve A5 olarak ayrılır. Kullanım ihtiyacınıza göre kağıt boylarını ayarlayabilirsiniz. Farklı markaların ürün yelpazesinde yer alan renkli kağıt paketleri tek renkli ve karışık seçenekler sunar. Karışık renkli paketlerde içeriğine göre tüm kağıtlardan belirli sayıda bulunur. El işi çalışmalarında kullanım için karışık renkli kağıtları kullanabilirsiniz. Bu sayede tüm renkler elinizin altında olur. Çoklu kullanımlar için 100’lü paketleri tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery