Radyatör Aksesuarları

Radyatör Aksesuarları Fiyatları

132 Ürün gösteriliyor.
Radyatör Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Radyatör Aksesuarları modelleri ve Radyatör Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Radyatör Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Duffmart, Flora, E.C.A, Buffer, Titiz. 132 adet Radyatör Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Radyatör Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Radyatör Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Radyatör Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Radyatör Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 132 Radyatör Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Radyatör Aksesuarları fiyatı 1.6 TL iken, en yüksek Radyatör Aksesuarları fiyatı 10000.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Radyatör Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Radyatör Aksesuarları fiyatı ise 46.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Radyatör Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Radyatör Aksesuarları

Kapalı alanlarda ve mekanik tesisatlar için radyatörlerden yardım alınır. Radyatörlerden alınan yardım sayesinde ısıtma ve soğutma uygulamaları gerçekleşir. Radyatör kanallarına bulunan sıcak ve soğuk suyu sayesinde ortamdaki hava kolaylıkla değişebilir. Bulunan avantajlarından dolayı sıkça tercih edilen radyatörlerin birden fazla çeşidi üretilir. Bu çeşitler arasında; döküm radyatör, dilimli çelik radyatör, panel radyatör, alüminyum radyatör yer alır. Tüm radyatör çeşitlerin kullanım alanları, görüntüleri ve uygulama şekilleri farklı olur. Ürünlerin kullanım alanlarının farklı olması radyatörlerin ihtiyaç duyduğu aksesuarları da çeşitlendirir. Radyatör vanası başta olmak üzere tıkayıcı, sızıntı önleyici ve kapağı gibi birçok aksesuar bulunur. Bu aksesuarlar tüm radyatörler için uygun olmayabilir. Bu yüzden ilk önce radyatörü belirleyip daha sonra aksesuarlarını seçmeniz gerekir. Eğer hali hazırda radyatöre sahip iseniz ve aksesuarlardan biri artık işlev göstermiyorsa, ürün modeline uygun aksesuarı kolayca bulabilirsiniz. Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için birçok marka tarafından ihtiyaç duyulan aksesuar çeşitleri üretilir. Kullanılan radyatörler birbirinden farklı olduğu için her modele uygun aksesuar bulmak mümkün olur.

Radyatör Aksesuarı Çeşitleri

Radyatörlerde ihtiyaç duyulan en önemli aksesuarlar arasında vana çeşitleri bulunur. Radyatör vanası ortama verilen ısıyı kontrol etmeyi sağlayan ve yayılan ısının derecesini ayarlayan aksesuarlar olarak bilinir. Her radyatör için bir çift vana kullanılması gerekir. İlk radyatör vana içine giren suyun sıcaklığını kontrol ederken, ikinci vana ise yayılan ısı miktarını kontrol eder. Manuel ve termostatik olarak ikiye ayrılan vana çeşitleri üretilir. Markalar tarafından özenle üretilen aksesuarların belirli özellikleri bulunur. Eca markası tarafından üretilen vana çeşitleri arasında düz termostatik radyatör valfi bulunur. 10 bar çalışma basıncına sahip olan ürününün maksimum çalışma sıcaklığı 120°C olur. Hazırlanan ürünün ayar aralığı ise +5° ile +29° arasında değiştirilebilir. Çeşitler arasında karşınıza çıkacak olan vanalardan biri de Danfoss markasının ürettiği aksesuarlar olur. Köşe tipi olarak üretilen termostatik radyatör vanası A sınıf enerjiye sahip olduğundan %30’a kadar enerji tasarrufu sağlar. Radyatör köşe valfi olarak da adlandırılan bu ürünler istediğiniz oda sıcaklığını çok kısa sürede oluşturmaya yardımcı olur. Hızlı ve pratik çözümlerine rağmen dengeli bir ısı dağılımı yapma konusunda üstün bir performans sağlar. Isının yönünü ve etkisini belirleyen başka bir aksesuar ise radyatör kapağı olur. Hava önleyici olarak bilinen radyatör kapakları, yükselen havanın olumsuz etkilerinden korur. Ortam içinde bulunan eşyaların ve duvarların kirlenmesini engeller. Sıcak havanın meydana getirdiği sis ve tozu içinde tutarak temiz hava solumayı sağlar. Sıcak havayı direkt oda içine yönlendirerek enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Düzenli olarak temizlemek istediğiniz radyatörlerinizi aksesuarlar ile kolaylıkla hijyenik hale getirebilirsiniz. Bu konuda kullanıcıların sıkça tercih ettiği radyatör tıkayıcı ürünler üretilir. Toz halde bulunan ürünler radyatör soğuk olduğu zaman değil çalışır durumda olduğu zaman kullanılır. Isının suyun ardından radyatör suyunun içine dökülerek amaca ulaşılır. Çatlak onarımı ve temizliği yapan radyatör tıkayıcıları sayesinde ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz. Dilerseniz radyatör temizleme makinesi ile boru ve kanallarda biriken kireçleri de pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Tesisatların düzenli olarak temizlenmesi daha temiz bir ortam yaratılmasında etkili olur.

Radyatör Aksesuarı Fiyatları

Kalorifer sistemlerinde kullanılan tesisat hazırlıkları ortama ve ürünlere göre değişim gösterir. Bu durumda radyatör aksesuarlarını seçmek konusunda etkili olur. Her modelde aynı aksesuarlar aynı sonuçları vermeyebilir. Araştırmanız sırasında karşınıza çeşitli aksesuar modelleri çıkacağı için ürünlerin fiyatları da birbirinden farklı olur. Kullanılan her ürünün işlevi ve amacı farklı olduğundan üretim aşamaları da farklılık gösterir. Malzemeler elde edilirken maliyetler ve üretim zamanlarında değişim yaşanır. Çelik, demir, plastik, alüminyum gibi malzemelerin yardımı ile üretilen ürünler kalitesine ve dayanıklılığına göre fiyatlandırılır. Radyatör vanası başlığı kendi arasında çeşitlere göre ayrılır. Hem yapı olarak hem de modellerin ihtiyaç duyduğu özellikler olarak değişim gösterir. Bu durumda ürünün içinde bulundurduğu özellikleri ve verdiği hizmeti göz önüne almak gerekir. Belirtilen durum her aksesuar için geçerlilik gösterir. İhtiyaç duyduğunuz aksesuarları önceden belirleyerek sorunu netleştirdiğiniz sürece en uygun ve en kaliteli malzemeleri minimum fiyatlarla bulabilirsiniz.

Radyatör Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Radyatör aksesuarı seçerken ve satın alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı özellikler bulunur. Bu özelliklere dikkat etmek hem sizin için hem de bütçeniz için oldukça önem taşır. Aksi halde üründen gereken performansı alamayabilir, tehlikeli durumlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Öncelikli olarak ihtiyacınız olan aksesuarı belirleyip amacınıza uygun olan ürüne yönelmeniz gerekir. Eğer nefes alma sıkıntıları yaşadığınız için radyatör aksesuarlarını araştırıyorsanız kalorifer suluğu ile hızlı ve pratik bir çözüm yöntemi yaratabilirsiniz. Kapalı ortamdaki nem dengesini düzenlemeye yarayan kalorifer sulukları, tüm panel tesisatları için uyumluluk sağlar. Havanın kurumasını engelleyerek konforlu ve rahat bir yaşam alanı yaratmaya yardımcı olur. Kolay kullanıma sahip aksesuarlar arasında bulunan başka bir ürün ise radyatör sızıntı önleyici olur. Eğer çatlaklardan ve oluşan deliklerden kolayca kurtulmak isterseniz üretilen sızıntı önleyiciler ile bu durumdan korunabilirsiniz. Kılcal çatlaklara karşı koruma sağlayan ürünler, aynı zamanda filtreleri etkilemeden çalışma performansı gösterir. Belirtilen aksesuarların özelliklerini detaylı bir şekilde incelediğinizi düşünüyorsanız ihtiyacınız olan ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery