Bumbo Portatif Mama Sandalyesi

Bumbo Portatif Mama Sandalyesi Fiyatları

5 Ürün gösteriliyor.

Bumbo Portatif Mama Sandalyesi

Bumbo Portatif Mama Sandalyesi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bumbo Portatif Mama Sandalyesi ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bumbo Portatif Mama Sandalyesi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bumbo Portatif Mama Sandalyesi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Papatya Standart Sandalye
 • Corsair Oyuncu Mouse Pad
 • Mango Woman Kadın Güneş Gözlükleri
 • Tergan Erkek Evrak Çantası
 • Powerful Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS)
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bumbo Portatif Mama Sandalyesi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bumbo

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bumbo Portatif Mama Sandalyesi Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bumbo Portatif Mama Sandalyesi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5 Bumbo Portatif Mama Sandalyesi modeli içerisinde en ucuz Bumbo Portatif Mama Sandalyesi fiyatı 929.99 TL iken, en yüksek Bumbo Portatif Mama Sandalyesi fiyatı 1457.39 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bumbo Portatif Mama Sandalyesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Bumbo Portatif Mama Sandalyesi fiyatı ise 1100.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bumbo Portatif Mama Sandalyesi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Bumbo Portatif Mama Sandalyesi modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bumbo Portatif Mama Sandalyesi modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Cam C215 Istante Mama Sandalyesi
  Cam C215 Istante Mama Sandalyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Chicco Pocket Snack Lime Mama Sandalyesi
  Chicco Pocket Snack Lime Mama Sandalyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Dolu Mavi 7154 Mama Sandalyesi
  Dolu Mavi 7154 Mama Sandalyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bumbo Portatif Mama Sandalyesi

  2001 yılında kurulan mühendis bir büyükbaba tarafından kurulan Bumbo markası, kullandığı malzemelerin ergonomik olması sayesinde dünya çapında büyük bir ilgi kazanır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu koltuklar; evde, sahilde, banyo ve birçok konumda rahatlıkla kullanılabilir. Markanın geniş ürün portföyü içerisinde yalnızca mama sandalyesi değil, büyüme çağı için gerekli olan tuvalet eğitimi malzemeleri ve çeşitli aksesuarlar bulunur. Bumbo portatif mama sandalyesi içerisindeki yumuşak ve pürüzsüz malzeme sayesinde kolayca temizlenip yıkanabilir. Hafif olması sebebiyle her yere yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Markanın ürünlerini bebeklere özel üretmesi tasarım aşamasında oldukça detaylı bir şekilde çalışmasına neden olur. Kullanılan malzemelerin özenle seçilmesi ve güvenilirliğin en üst seviyede olması, müşterilerin güvenini kazanmasını sağlar. Ülkemiz pazarına girmeden önce birçok doktorun onayını alan ve tasarım olarak elverişli özelliklere sahip olan marka ürünlerini birçok müşteri gönül rahatlığıyla kullanabilir.

  Bumbo Portatif Mama Sandalyesi Modelleri

  Bumbo portatif mama sandalyesi modelleri her yaş aralığı için farklı seçenekleriyle ebeveynleri bir araya getirir. Şık ve güvenilir tasarım özellikleri ve bebeklerin günlük aktiviteleri için uygun modellere sahip olan marka içerisinde zemin sandalyesi, çiftli sandalye ve yükseltici mama sandalyesi seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler içerisinde her türlü zevke uygun olan Bumbo portatif mama sandalyesi renkleri değerlendirilebilir. İyi bir bebek sandalyesi seçimi, bebeklerin altıncı ayından 4 yaşına kadar olan süreçte onlarla beraber beslenmelerinde büyük rol oynar. Bebeğin beslenirken mama sandalyesinden yardım alarak zorlu olabilecek beslenme süreci kolay bir hal alabilir. Ürünün zemine yakın olması ve vücudu alt kısmını tamamen kapsayan bölmeleri sayesinde, bebeğin hareketi kısıtlanmadan eğlenceli bir şekilde öğün yemeği yedirilebilir. Bu sayede bebeğe rahatlıkla yeme alışkanlığı kazandırabilir ayrıca mama sandalyesi sayesinde sofrada sizinle birlikte vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre çözümler sunan Bumbo portatif mama sandalyesi kız bebek ya da erkek bebekler içinde geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bebek için kendisine özel bir alan oluşmasını sağlayan portatif mama sandalyesi, uzun bir yolculuğa çıkıldığı zaman ya da ailecek bir seyahat yapılacağı zaman fazla yer kaplamadan her yere taşınabilir. Bu sayede bebek, alışık olmadığı bir yerde yemek yemek zorunda kalmaz ve kendisini daha rahat hissederek kendi güvenli alanında yemeğini yiyebilir. Birçok kullanım alanı için sunduğu farklı çözümler ile dikkat çeken Bumbo, tüm bebeklik süresi boyunca eşlik ederek konforlu bir süreç geçirmesini sağlar. Ayrıca üç noktalı emniyet kemeri sayesinde bebeğin hareketlerini kısıtlamadan, düşmesini engelleyecek üç noktalı emniyet kemeri bulunur. Birçok renk seçeneği sayesinde evinize uyum sağlayan marka, bebeğinize ferah bir alan sunar. Renklerin insan beyni üzerindeki etkisi sebebiyle alınacak mama sandalyesinin renkleri de oldukça önemlidir. Bumbo Booster seat pembe bebek koltuğu, sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Özellikle bu renk sayesinde bebeğin koltuğa daha çabuk uyum sağladığına tanıklık edebilirsiniz. Bumbo Booster seat su yeşili bebek koltuğu, rengi insan beyni üzerinde sağlık ve sinir sistemi üzerinde rahatlatıcı ve sessizlik etkisine sahiptir. Bumbo Booster seat mavi bebek koltuğu, bu renk ise insan zihninde iştah açıcı ve bağlılık yaratıcı etkiye sahiptir. Tüm bu etkiler göz önüne alındığında seçilecek olan rengin iyi araştırılması gereklidir.

  Bumbo Portatif Mama Sandalyesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebeklerin konforu ve güvenliği için mama sandalyesi seçimi yaparken özenli davranmak gerekir. Bu noktada mama sandalyesi seçimi yaparken yalnızca beslenme aşamasında değil bebeğin uzun zamanlar geçirebileceği kendine ait bir platform olarak düşünülmelidir. Oturma alanının geniş olması ve kullanılan malzemelerin yumuşak özelliklerde olması dikkat edilmesi gereken detaylar arasında bulunur. Sandalyenin boyutunun kısıtlayıcı özelliklerde olmaması ve bebeğin beslenirken rahat hareket edebilmesini sağlayabilmesi gerekir. Hareketli bebeklerin sandalyeyi devirmemesi için ayaklarının yere sağlam basması ya da zemini tamamen kaplaması oldukça önemlidir. Sandalye üzerinde bulunan çeşitli aksesuarlar sayesinde bebeğin daha fazla vakit geçirmesini sağlanabilir. Bu sayede daha çabuk uyum sağlayarak kendisini güvende hissetmesi sağlanır. Ayrıca beslenme aşamasında kirlenebilme ihtimali olan mama sandalyelerinin kolay temizlenebilir ya da yıkanabilir olmasına da dikkat edilmelidir. Mümkün olduğunca emniyet kemeri detayına dikkat edilmeli. Kemer bebeği ne tam sıkmalı ne de çok serbest bırakarak sandalyeyi sarmasını engellemelidir. Sandalyeler başlangıçta 3 ila 12 ay arasında bağımsız hareket edemeyecek bebeklere hitap eder. Bebeğin gelişmesiyle birlikte özellikle çevreyi keşfetmek isteyen minik dostlar için farklı alternatiflere göz atılabilir.

  Bumbo Portatif Mama Sandalyesi Fiyatları

  Bumbo portatif mama sandalyesi fiyatları ürünün özelliklerine ve modellerine göre değişiklik gösterebilir. Markanın ürettiği birçok ürün olduğu için ve her biri farklı özelliklerle donatıldığından dolayı fiyatlar farkları mevcuttur. Ürünün renk seçenekleri arasında fiyat farkı olmazken sunduğu emniyet donanımları ve kullanım alanlarına göre ortaya fiyatlandırma yapılır. Bebekler için oldukça sağlıklı malzemelerle donatılan ve konforlu olan mama sandalyeleri uzun bir süre bebeğe eşlik ederek büyüme çağına kadar beslenme sürecinde ona eşlik ederek ebeveynlere kolaylık sağlar. Bebeklerin her yaş ve ay aralıklarında farklı hareketler sergilemesi ve büyüme çağında ihtiyaçlarını değişmesi sebebiyle farklı yaş grupları ve ürün seçenekleri de fiyatlandırma aşamasında değişiklik gösterebilir. Bumbo mama sandalyesi almadan önce cimri.com sayfasından ürün detaylarına göz atabilirsiniz. Ayrıca sayfa üzerinden fiyatları da karşılaştırabilirsiniz. Daha önce ürünü kullanmış kişilerin yorumlarını okuyarak marka hakkında çeşitli bilgileri öğrenebilir ve işlevsellik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery