track source
track source

Park Yatak / Oyun Parkı

Park Yatak / Oyun Parkı Fiyatları

290 Ürün gösteriliyor.
Sallanma Özelliği
Taşınabilme Özelliği
Alt Açma Ünitesi
Renk
Ağırlık
Park Yatak / Oyun Parkı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Pedallı Araçlar Fiyatları
 • Peluş Oyuncaklar Fiyatları
 • Pişik Önleyici Krem Fiyatları
 • Portbebe Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Park Yatak / Oyun Parkı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Park Yatak / Oyun Parkı markası:

  En Çok İncelenen Park Yatak / Oyun Parkı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Park Yatak / Oyun Parkı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 290 Park Yatak / Oyun Parkı modeli içerisinde en ucuz Park Yatak / Oyun Parkı fiyatı 30.0 TL iken, en yüksek Park Yatak / Oyun Parkı fiyatı 11328.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Park Yatak / Oyun Parkı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Park Yatak / Oyun Parkı fiyatı ise 979.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Park Yatak / Oyun Parkı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  YONCA ZIPIR TENTELİ SALINCAK
  YONCA ZIPIR TENTELİ SALINCAK
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Pilsan Mutlu Dino Kaydırak ve Salıncak
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Park Yatak

  Yeni doğan bebekler zamanlarının büyük bir bölümünü uyuyarak geçirir. Onların konforlu ve güvende uyumaları gelişimleri için çok önemlidir. Bebek odası hazırlanırken aileler tercih edecekleri yatak konusunda oldukça kafa yormak zorunda kalır. Normal beşikler çok uzun kullanım süresine sahip olmadıkları gibi oldukça da maliyetlidir Karyolalar ise 4-5 yaşından sonra çocuklar için uygundur. Tam da bu noktada park yatak beşikler oldukça mantıklı tercihler olarak ortaya çıkar. Çocuğunuz bir yatağa ve bir oyun alanına aynı anda sahip olabilir. Satın alacağınız bir park yatak sayesinde çocuğunuzu rahatça gözetim altında tutabilirsiniz. Park yatakların şeffaf yapısı ile çocuğunuzun yatak içerisinde ne yaptığını gözlemleyebilirsiniz. Yatakların altında bulunan tekerlekler yatakları istediğiniz yere taşıma olanağı verir. Park yatakları siz yatak odasındayken yatak odasında kullanıp salonda zaman geçirirken ise salona rahatça taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar başında çalışırken ya da yemek yaparken çocuğunuzun yatağında oyun oynadığını görebilir ve içiniz rahat işinize devam edersiniz. Yatak içerisinde kullanılan malzemelerden dolayı çocuğunuzun başını vurmasından ya da kendine zarar vermesinden endişelenmek zorunda kalmazsınız. Park yataklar çocukları güvende tutmak için tasarlanmıştır. Park yataklar sayesinde çocuklar yere düşmez ya da başlarını sert yatak başlıklarına vurmaz. Çocuğunuzun yaşına göre ara bölmeyi ayarlayarak çocuğunuzun yere düşme ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca oldukça dayanıklı yapıları nedeniyle uzun yıllar kullanmaya uygundur. Çocuğunuzun bebeklik döneminden 6 yaşına kadar park yataklar kullanılabilir. Park yataklar toplayıp yeniden açmaya müsait bir yapıya sahiptir. Yazlığa ya da otele giderken kendi yatağınızı yanınızda taşıyıp çocuğunuzu güvende tutabilirsiniz. Çocuklar sadece evde değil kimi zaman anneannelerinde ya da babaannelerinde kalabilmektedir. Çocukların uyuduğu yerlerde park yatak bulundurmak oldukça güvenli bir tercihtir. Bu sayede çocuğun yuvarlanıp yere düşmesi ve yaralanma riski ortadan kalkar. Park yataklar bu kadar güvenli ve kullanışlı olmanın yanı sıra oldukça şık ve güzel tasarımlara sahiptir. Çocuğunuzun cinsiyetine ve çocuk odanıza uygun birçok model park yatak mevcuttur.

  Park Yatak Modelleri

  Park yatak modelleri kullanım ihtiyaçlarınıza göre birçok seçeneğe sahiptir. Park yatağınızda ara kat bulunmasını tercih ederseniz, park yatağı oldukça küçük bebekler için kullanabilirsiniz. Bebek zaman içinde büyüyüp kalkmaya başladıkça ara katı çıkarıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz park yatakta alt açma bölümünün bulunması da sizin için avantaj olabilir. Bu bölme sayesinde bebeğin bezini değiştirmek sizin için kolaylaşabilir. Park yataklarda bulunan dönence seçeneği yatak içerisindeki çocuğun oyalanmasına ve sakinleşmesine yardımcı olur. Birçok yatakta cibinlik seçeneği de mevcuttur. Cibinlik tercih etmek bebeğinizi sivrisineklerden ve onu rahatsız edebilecek böceklerden korumanıza yardım eder. Bazı yataklarda sallanma seçeneği de bulunur. Bu seçenek sayesinde çocuklar daha kolay uyur. Çocuğunuz için kullanacağınız yatağın rahat saklanması sizin için önemli ise mutlaka yatak tercihinizi yaparken almayı düşündüğünüz yatağın, bu seçeneğe sahip olup olmadığını kontrol etmekte fayda var. Park yatak ölçüleri; park yataklar içerisinde döşeği ve yorganı olmadan satılır. Bunlar sonrasında alıcı tarafından temin edilir. Park yatağın ölçülerini klasik ve çok kullanılan ölçüler arasından seçmek avantajdır. Çünkü, sonrasında içine alacağınız döşek ve yorgan için uygun ölçüler bulmanızı kolaylaştırır. Park yatak 70x120 yataklarda klasik olarak kullanılan ölçüdür. Sizin de bu ölçülere sahip bir yatak tercih etmeniz daha doğru bir tercih olabilir. Park yatakların kilo kapasiteleri farklılık gösterir. Bazı yataklar 10 kilo kapasitesine sahip iken bazıları ise 16 kilo kapasiteye sahiptir. Kendi çocuğunuzu ve kullanmak istediğiniz süre aralığını düşünerek tercihinizi yapabilirsiniz. Cimri.com üzerinden ihtiyacınıza ve beğeninize en uygun park yatağı bulabilirsiniz. Kraft, Crystal, Prego, Sunny, Papetto, Pierre Cardin, Kanz, Chicco ve Baby2go gibi iyi markaların birden fazla modeline ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

  Park Yatak Fiyatları

  Park yatak fiyatları sahip oldukları özelliklere göre farklılık gösterir. Özellik sayısı arttıkça fiyatta da artış görülür. Sallanma özelliği, dönencesi, ara katı, alt açma ünitesinin olup olmaması önemli bir faktördür. Park yatakların taşıma kapasitelerinin de fiyatlar üzerinde etkisi bulunur. Bütün bunlar dışında marka değeri de fiyatların yükselmesine bir etken olarak görülebilir.

  Park Yatak Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Park yatakları tercih ederken kolay açılıp kapanması, uygun ölçülere sahip olması önemli faktörlerdir. Yatağın şeffaf olması çocuğun gözlemlenmesini kolaylaştıracağı için tercih edilebilir. Alacağınız Park yatağın tekerleklerinin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yatağın tekerleklerinin olması ev içerisinde taşınmasını kolaylaştırır. Genellikle en çok tercih edilen modeller ara katı olanlar. Ara kat sayesinde park yatak yıllarca kullanılır.

  Park Yatak Kullanımı

  Park yatakların kurulumu oldukça kolaydır. Çünkü üretim amaçlarından biri de kolayca toplanıp açılabilmeleridir. Bu sayede yatakları taşıyabilir ya da seyahatiniz esnasında yanınızda götürebilirsiniz. Bu kolaylık da herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan yatağınızı kurabilmenizi sağlar. Yapacağınız bir iki hamle ile yatağınızı hazır hale gelir. Sonrasında çocuğunuzun yaşını baz alarak ara katı kullanıp kullanmayacağınıza karar verebilir ve ardından yatak ölçülerine uygun olarak temin edilen döşek ve yorganı koyarak yatağınızı hazır bir hale getirebilirsiniz. Park yataklar uyumak için kullanılmalarının yanı sıra çocuklarınız için birer oyun alanıdır. Ara bölmeyi kullanmadan, içine döşek ve yorgan koymadan park yatağı çocuğunuz için bir oyun alanına çevirebilirsiniz. İçini toplar ile doldurabilir ya da peluş hayvanlar koyabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery