iştirakidir.

PANÇO FİYATLARI

Kategoriler+
Filtreler+
Fiyat
  • TL
    min 22 TL
  • TL
    max 119 TL
  • ARA

PANÇO NEDİR?

Panço modelleri 2016 ve 2017 yılında yeniden moda olmuş ve tüm mağazaların vitrinlerini süslemiştir. Günlük kullanımda da birçok avantajı olması nedeni ile sokak modası ve iş dünyasında da çok sık tercih edilmişlerdir. Panço erkek ve kadınlar tarafından giyilebilen unisex olarak kullanılabilecek bir üründür. Panço ayakkabı uyumu ise tarzınızı oluştururken son derece dikkat etmeniz gereken bir detay olacaktır.

BAYAN PANÇO KULLANIMI NASILDIR ?

Hem modern hem de şık bir görünüm çizmek için idealdir. Bol olması çok büyük bir avantajdır ve kilo ya da gebelik gibi durumları çok rahat bir şekilde gizleyebilmenizi sağlayacaktır. Pantolonlar ve taytlarla kullanabileceğiniz gibi; özellikle jean şortlarla ve süet kısa çizmelerle kombinleyerek; daha farklı ve genç bir atil de elde edebilir ve bu kombinasyonu bağ evleri ya da barbekü partilerinde rahatlıkla giyebilirsiniz. Panço modelleri örgü ve kumaşları ile farklılık kazanırlar. Özellikle tarzı belirleyen bu faktörlerdir. Düz, tek renk ve sade kumaşlardan üretilenler, size daha basic bir görünüm kazandırabilir ve her türlü giysinizle rahatlıkla kullanılabileceğiniz, vazgeçilmez parçalar olarak gardırobunuzda yer alabilir. Panço montlar ise soğuk kış günlerinde size bambaşka bir şıklık kazandıracak, sizi dış mekanlarda ısıtırken; herkesten farklı görünmenize yardımcı olacaktır.

Beden seçimi konusu özelikle vücuda oturan ve kulpları olan modellerde çok önemlidir. Yaka kısmının dar olması zor giyilmesine neden olacaktır. Kol kısımları ya da kalıbı çok bol olanlar ise araç kullanırken zorluk yaratacak ve siz gün içinde yürürken etrafa takılarak tehlikeli durumlara sebebiyet verebilecektir. Beden seçiminde bir diğer dikkat edilecek husus da ön kısımları kısa ve genişlikleri oldukça bol olan modellerin kişiyi olduğundan daha kilolu gösterme ihtimalinin olduğudur. Boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız daha uzun ve çok bol olmayan modellere yönelmeniz daha yerinde olacaktır. Gebelik dönemlerinde ise, her ay değişen vücut ölçüleri nedeniyle, sizi sürekli yeni giysiler alma derdinden kurtaracak ve hem kazak hem mont olarak kullanabileceğiniz; en önemli giysiniz olacaktır.

İhtiyacınıza uygun her çeşit ve modelde pançoları, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.