track source
track source

Ofis Taburesi

Ofis Taburesi Fiyatları

98 Ürün gösteriliyor.
Ofis Taburesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Taburesi modelleri ve Ofis Taburesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Taburesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bürocci, Türksit , Yurdakul. 98 adet Ofis Taburesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Taburesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Ofis Taburesi markası:

2021 yılı Ofis Taburesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 98 Ofis Taburesi modeli içerisinde en ucuz Ofis Taburesi fiyatı 179.9 TL iken, en yüksek Ofis Taburesi fiyatı 399.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Taburesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ofis Taburesi fiyatı ise 251.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ofis Taburesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Taburesi

Mobilya sanayisinde üretilen mobilyalar genelde ev mobilyaları ve ofis mobilyaları olarak ikiye ayrılır. Ancak her iki alanda kullanılan ürünler de evlerde ya da ofislerde kullanılabilir ürünlerdir. Bunların başlıcaları sehpalar, masalar, sandalyeler, tabureler ve benzeri parçalar olabilir. Özellikle ofis tabureleri ergonomik kullanımları ile birçok alanda kullanılabilen ürünlerdir. Bu ürünler ofis mobilyaları kategorilerinde listelense de çeşitli tasarımları sayesinde evlerde mutfaklarda, çalışma odalarında, çocuk odalarında kullanılabilen ürünlerdir. Yer kaplamadıkları için oldukça kullanışlı olan bu ürünler birçok farklı modelde üretilir. Sırtlık ve kolluk kısmı bulunmaya taburelerin en sevilen çeşitleri tekerlekli olan çeşitlerdir. Bar taburesi, ayak taburesi olarak da bilinen bu ürünler genelde metal ayaklara sahiptir. Dönen yapısı ile ofis içlerinde birçok farklı alanda kullanılabilen bu ürünler farklı üreticiler tarafından üretilerek Türkiye’nin birçok noktasında satışa sunulabilir. Ofis mobilyası ihtiyacı olanlar önceden araştırma yapmak için cimri.com sayfalarında yer alan satıcı listelerinden ofis tabure araması yaparak ürünler üzerinde değerlendirme yapabilir. Ofis mobilyaları konusunda da yüzlerce farklı seçenek sunan cimir.com günün her saatinde ziyaret edilebilir. 

Ofis Tabure Modelleri

Ofislerde kullanılmak üzere üretilen ofis sandalyesi modelleri birçok farklı tasarımla satışa sunulan ürünlerdir. Genel olarak en çok kullanılan çeşitleri için tekerlekli ofis taburesi çeşitleri örnek gösterilebilir. Bu ürünler pratik kullanımları sayesinde hem evlerde hem de ofislerde oldukça sık tercih edilen mobilya çeşitlerindendir. Özellikle dar alanlarda yer kaplamayan yapıları sayesinde birçok ihtiyacı karşılayabilir. Örneğin, küçük metrekareli ofislerde çalışma masası evrak dolabı gibi büyük çaplı mobilyaların yanında, misafir ağırlama için bu ürünleri kullanmak oldukça idealdir. Misafirler için kullanımlarının yanı sıra, ürün çalışanlar tarafından da evrak düzenleme süreçlerinde sıklıkla kullanılabilir. Ürünlerin diğer ofis sandalyelerine göre ölçüleri hem genişlik, hem de yükseklik bakımından daha minimal olduğundan ürün ile ayağa kalkmadan ofis içinde birçok farklı noktaya ulaşılabilir. Özellikle ofis döner tabure evrak düzenleme işlerinde en sık kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin yükseklikleri genelde 35 santimetre olsa da, uzun boylu kişiler düşünülerek tek hamlede 50 santimetreye kadar yükseltilebilir. Ofis sandalyelerinin döner başlıkları 360 dereceye kadar dönebilen özelliktedir. Bu sayede kullanıcılar kullanımda pratik, tasarımda ergonomik olan bu ürünleri ofislerinin birçok farklı noktasında kullanmak üzere birden fazla sayıda temin edebilir. Özellikle banka, kamu kurum ve kuruluşları, mimarlık ofisleri, okullar gibi kalabalık iş ortamlarında ofis taburelerinin kullanımına daha sık rastlanabilir. Çünkü bu kurum ve kuruluşlar genelde açık ofis biçiminde çalıştıklarından, her çalışana ayrılan alan belirli metrekarelerde olabilir. Bu nedenle hem misafir ağırlarken, hem de çalışanlar arasında evrak alışverişi yapılırken ya da yoğun çalışma dönemlerinde masalar arasından bilgi alışverişi yaparken, ofis sandalyelerini kullanmak beden yükünü bir nebzede olsa hafifletebilir. Okullarda, özellikle sanat ve tasarım derslerinde öğrencilerin çalışmalarını sürekli kontrol etmek ve yönlendirme yapmak durumunda olan öğretmenler için bu ürünler iyi bir çözüm ürünü olabilir. Ofis bar taburesi olarak tasarlanan ürünler, yine bu alanlarda özellikle bekleme salonlarında kullanılan ürünlerdir. Gelen misafirleri görüşmeye almadan önce ikramlarda bulunmak, okullarda kantin ve benzeri alanlarda hızlıca bir şeyler yiyip içmek için kullanılan bar tabureleri diğer çeşitlere göre daha yüksek tasarımlara sahiptir. Bu ürünler evlerin mutfaklarında da kullanılabilir. Ofis ayak taburesi çeşitleri ise ayakları dinlendirmek üzere tasarlanan en küçük ürünlerdir. Masaların altına rahatça alınarak uzun çalışma saatlerinde ayakları dinlendirmek için kullanılabilir.  Sonuç olarak ofis tabureleri oldukça kullanışlı ürünler olduğundan bu ürünler neredeyse her ofiste tercih edilen ürün çeşitleridir. 

Ofis Tabure Fiyatları

Ofis tabureleri ofis mobilyası üretimi yapan firmalar tarafından birçok farklı modelde üretilir. Bu ürünlerin fiyatları ise tercih edilen modellerin üretiminde kullanılan malzemeler ile ilişkilidir. Ofis tabureleri genel olarak kolay taşınabilen ürünler olduğundan birçok farklı mekanda kullanılabilir. Küçük boyutları sayesinde muhafazası da kolay olan ofis tabureleri içinde ayak bölümleri tamamen metal olan modeller ile plastik tasarlanan model seçenekleri bulunabilir. Bu ürünlerin fiyatları da üretim malzemelerine göre şekillenir. Kimi ofis taburesi modelleri, tamamen çelik ayaklardan üretildiği için fiyatları plastik ayaklı modellere göre daha farklı olabilir. Ofis taburelerinin fiyat aralıkları ürünlerin fonksiyonlarına göre de değişir. Tekerlekli ofis tabureleri arasından amortisörlü olan modeller sabit modellere göre daha yüksek fiyatlarda olabilir. Ürünlerin döşemelerinde kullanılan kumaş seçenekleri de fiyatlara etki eden faktörler içindedir. Bu nedenle ofis tabure fiyatları hakkında araştırma yapmak isteyen kullanıcılar, cimri.com sayfaları üzerinden hem fiyat hem de model araştırması yapabilir. Ofis bar taburesi, ofis ayak taburesi, tekerlekli tabure modelleri arasından seçim yapmak isteyenler günün her saatinde bu sayfalar üzerinden diledikleri çeşitte ürün temini yapabilir. 

Ofis Taburesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofis sandalyesi satın alırken ofislerin alan ölçüleri oldukça önemlidir. Özellikle açık ofislerde çalışanlara özel alanlar kısıtlı olabileceği için burada kullanılan ürünlerin daha minimal boyutlarda seçilmesi kullanım alanlarında tasarruf edilmesine olanak verebilir. İşte bu noktada ofis tabureleri bu tip alanlarda kullanım için oldukça önemlidir. Birçok farklı çeşidi bulunan ofis tabureleri arasından seçim yapacak olan kullanıcıların ürünlerin boyutlarının yanında fonksiyonlarına bakması da önemlidir. Genel olarak küçük boyutlara sahip olan ürünlerin koltuk  gövde uzunluğunun değiştirilebilir olması kullanıcılar açısından en önemli faktörlerdendir. Aynı zamanda ürünlerin döner başlıkları da pratiklik açısından tercih edilen önemli detaylar arasında gelir. Ofis tabureleri birçok farklı çeşitte bulunabilen ürünler olduğundan kullanıcıların zevkine göre bakacakları detaylar da değişiklik gösterir. Ofis taburesi modelleri ve tüm özellikleri ile birlikte cimri.com sayfalarında listelenir. Kaliteli malzeme üretimleri ile kullanıcıların beğenisini alan tabure modelleri bu sayfalarda 90 günlük fiyat analizleri ile listelendiğinden kullanıcılar ekonomik alışveriş yapma imkanını her daim yakalayabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery