Ofis Misafir Koltuğu

Ofis Misafir Koltuğu Fiyatları

193 Ürün gösteriliyor.
Ofis Misafir Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Misafir Koltuğu modelleri ve Ofis Misafir Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Misafir Koltuğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bürocci, Uzay Ofis Mobilya, Adore, Kozza Home, Seduna. 193 adet Ofis Misafir Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Misafir Koltuğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ofis Misafir Koltuğu markası:

2021 yılı Ofis Misafir Koltuğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 193 Ofis Misafir Koltuğu modeli içerisinde en ucuz Ofis Misafir Koltuğu fiyatı 433.0 TL iken, en yüksek Ofis Misafir Koltuğu fiyatı 5568.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Misafir Koltuğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Ofis Misafir Koltuğu fiyatı ise 805.75 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ofis Misafir Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Misafir Koltuğu

Ofis misafir koltukları, ofislerde, devlet dairelerinde, resmi ve özel kurumlarda kullanılan koltuk çeşitlerindendir. Ofis misafir koltuğu özellikle iş yerlerinde çok tercih edilir. Devlet dairelerinde kullanılan türü genellikle siyah ve resmi bir tarzda olan koltuklardır. Ofis misafir koltukları farklı renk ve modellerde üretilirler. Bu sayede ofisinizin genel dekoruna uygun renklerde ve dilediğiniz tarzda ofis koltuğu seçimi yapabilirsiniz. Seçebileceğiniz pek çok farklı renk ve model alternatifinde ofis koltuğu vardır. Ofis misafir sandalyesi genellikle bekleme salonlarında kullanılan ya da makam koltuğunun karşısında konumlandırılan sandalye çeşitlerindendir.Kendi odanız için misafir sandalyesi almayı düşünüyorsanız ikili sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Misafir sandalyeleri, ofislerin bekleme alanları için tercih edilen ürünlerdendir. Koltuk modelleri genellikle kişisel odaların misafire ayrılan bölümlerinde kullanılır. Bununla birlikte makam masasının karşısına da misafir koltuğu konumlandırırarak misafirlerinizi odanızda ağırlayabilirsiniz. Misafirler için ofisinizde koltuk ya da sandalye bulundurmak, hem odanızın genel dekor görünümü için doğrudur hem de misafirlerinizi daha rahat ağırlayabilmenize yardımcı olur.

Ofis Misafir Koltuğu Modelleri

Misafir koltuğu seçimi yapmadan önce Nasıl bir koltuk almak istediğinize karar vermek doğru modeli bulmanızda yardımcı olabilir. Ofis misafir koltuğu tek olarak ya da takım halinde satışa sunulabilir. Kaç kişilik bir koltuk ya da koltuk takımı almak istediğinizi belirlemek, odanızı daha rahat dekore edebilmenizi sağlar.Koltuk ya da sandalye seçiminde ofisinizin büyüklüğü de önemli rol oynar. Büyük odalar ya da bekleme salonları için ofis misafir koltuk takımı modellerini tercih edebilirsiniz.Koltuk takımları genellikle odanızda tek sandalyelerden daha fazla yer kaplayacağı için büyük ve geniş alanlarda koltuk takımı kullanmak doğru olur. Koltuk ya da sandalye seçimi yaparken kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre model seçimi yapmak odanızın daha şık ve ferah görünmesini sağlar. Büro misafir koltuğu genellikle suni deri malzemelerden üretilen gösterişli ürünlerdir. Koltuk çeşitlerinin pek çok farklı malzeme ve kaplama alternatifi bulunur. Kendi zevkinize ve odanızın tarzına göre kumaş seçimi yapabilirsiniz.Çok kullanılan büro misafir koltukları genellikle siyah ya da gri kumaş kaplama koltuk modelleridir. Ancak Odanızı moda renkler ve tasarımlarla dekore etmek son yıllarda trend olan seçimler arasındadır. Siz de odanızda kendi tarzınızı yansıtmak isterseniz ve yenilikçi bir tarz oluşturmayı düşünüyorsanız, daha renkli koltuk seçimleri yapabilirsiniz. Ofis misafir koltuğu modelleri tekli ya da ikili koltuk modellerinden oluşabilir. Kullanacağınız alana ve ihtiyacınıza göre tek koltuk ya da ikili koltuk seçimi yapabilirsiniz. Kullanacağınız alan darsa ve küçük bir oda için misafir koltuğuna ihtiyacınız varsa, ofis misafir koltuğu tekli modelini seçebilirsiniz. Daha geniş odalar ve bekleme salonları için de ofis misafir koltuğu ikili modeli tercih edilebilir. Toplantı öncesi bekleme salonunda misafirlerinizi ağırlamak için kullanabileceğiniz koltuk seçimi, şirket imajı açısından da önemlidir. Güçlü ve tarz bir görünüm oluşturabilmek için kaliteli markaların üretmiş olduğu ofis misafir bekleme koltuğu modellerini tercih ederek misafirlerinizi rahat ettirebilirsiniz.

Ofis Misafir Koltuğu Fiyatları

Ofisler için üretilen misafir koltukları, farklı kumaş kalitesi ve model alternatifi ile üretilir. Ofis misafir koltuğu fiyatları da genellikle koltuğun modeline ve kullanılan kumaşın kalitesine göre değişiklik gösterir. Misafir koltukları farklı renk alternatifleri ile her yerde bulunabilen ürünlerdir. Ofisinizde misafirlerinizi ağırlarken kullanabileceğiniz bir koltuk modeli almayı düşünüyorsanız, piyasada bulunan ürünlere göz atmak doğru seçilmeyi yapabilmenize yardımcı olabilir. Ofis misafir koltukları fiyatları, koltuğun kumaş kalitesine ve ikili ya da tekli olması gibi hususlara göre değişiklik gösterebilir. Ofisinizde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz tekli koltuklardan almayı düşünüyorsanız daha uygun fiyatlarla model alternatifi bulabilirsiniz. Misafir koltuk takımları ise fiyat olarak tek koltuklardan ya da sandalyelerden daha pahalı olabilir. Bekleme odası için sandalye almayı düşünüyorsanız da uygun fiyatlı pek çok model bulabilirsiniz. Suni deri ya da deri malzemelerden üretilen misafir koltuk takımları fiyat olarak daha pahalı olabilir. Bütçenize uygun fiyatlarla ofis için bekleme alanı oluşturmayı istiyorsanız, misafir bekleme sandalyelerini tercih etmek sizin için doğru olabilir. Ofisinizde kullanabileceğiniz pek çok farklı sandalye ve koltuk modellerini incelemek ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Ofis Misafir Koltuğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofis misafir koltukları genellikle tüm ofis ve işyerlerinin ihtiyacı olan ürünlerdir. Bekleme alanları oluşturabilmek için misafir koltuğu almayı düşünüyorsanız,  piyasada bulunan modellere göz atmanız faydalı olabilir. Ofisiniz için misafir koltuğu satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, alanın genişliğine göre model seçimi yapmaktır. Geniş odalar için misafir koltuk takımları tercih edilebilir.  Küçük odalar ve bekleme salonları için ise bekleme sandalyeleri daha doğru bir tercih olacaktır. Dar alanlarda büyük koltuk modelleri seçmek ofisinizi daha dar ve havasız gösterebilir. Geniş bir misafir karşılama alanımız var ise koltuk takımları arasından seçim yaparak da daha şık bir imaj oluşturabilirsiniz. Misafir koltukları hem bekleme alanlarında hem de odalarda şirketinizin imajını yansıtan önemli detaylardandır. Odanızın genel dekoruna ve renklerine uygun modeller arasından seçim yapmak bütünlük oluşturmanızı sağlar. Siz de kendi tarzınıza uygun olan koltukları ofis misafir koltuğu modelleri arasında bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery