Ofis Kesonu

Ofis Kesonu Fiyatları

31 Ürün gösteriliyor.
Ofis Kesonu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Kesonu modelleri ve Ofis Kesonu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Kesonu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Uzay Ofis Mobilya, Alpino, Adore, ReHome. 31 adet Ofis Kesonu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Kesonu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ofis Kesonu markası:

En Çok İncelenen Ofis Kesonu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ofis Kesonu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 31 Ofis Kesonu modeli içerisinde en ucuz Ofis Kesonu fiyatı 11.5 TL iken, en yüksek Ofis Kesonu fiyatı 2211.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Kesonu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ofis Kesonu fiyatı ise 712.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Kesonu

Ofis kesonu mobilya çeşitleri iş yerlerinde, okullarda ve ofisler için özel olarak üretilir. Kısa boylu ve çekmeceli olan bu mobilya çeşitleri genellikle tekerli ayaklıkları sahiptir.  Sıklıkla ofislerde tercih edilen mobilya türleri arasında yerini alır. Ofis kesonları, ofis içerisinde araç ve gereçlerin ulaşımını oldukça kolaylaştırır. Farklı markaların üretildiği değişik tasarımlarda satışa sunulan keson modelleri fiyat konusunda da oldukça ekonomik oluşuyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Hem kullanışlı oluşu hem de ekstra yer kaplamayan özelliklerde bulunması sayesinde ofislerde sık tercih edilen mobilyalar arasındadır. Boylarının küçük olması sayesinde ister masanızın  yanında isterseniz de masanızın altında kullanabilirsiniz. Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyan ofisler birden fazla ofis kesonu alarak bu ihtiyacını giderebilir. Masanızın yanına ya da altına yerleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda masanızın yanında birden fazla keson da kullanabilirsiniz. Kesonları sabitleyerek üzerinde bir çalışma bölümü de yaratabilirsiniz. Genellikle üst yüzeyi düz olarak tasarlanan modeller dekoratif obje koymasına da olanak sağlar. 

Ofis Kesonu Modelleri

Ofis malzemeleri keson modelleri, kullanım alanlarına bağlı olarak farklı modellerde piyasada bulunur. Herhangi bir yere bağlı olmayan keson modelleri hareket olanağı da sağladığı için ofislerde sık tercih edilir. 360° dönebilen tekerlekleri sayesinde kesonun taşınması ya da bir yerden bir yere hareket ettirilmesi de son derece kolaydır. Tercih edeceğiniz mobilyayı kullanım alanınıza bağlı olarak genişlik ve ölçülerinize uyumlu şekilde seçebilirsiniz. Alanınız çok geniş değilse dar ve kısa çekmeceli keson modellerini tercih edebilirsiniz. Keson modellerini ihtiyacınıza göre çekmeceli ya da bölmeli olacak şekilde seçebilirsiniz. Değişik modellerde ve değişik renklerde üretilen kesonlar en ve boy olarak standart ölçülere sahiptir. Sadece isteğe göre farklı boy ve çeşitlerde üretilebilir. Eğer daha geniş çekmeceli modelleri arıyorsanız yatay çekmeceli modellere yönelebilirsiniz. Yatay çekmeceli kesonlar çizim işlerinde çalışanlar için oldukça elverişlidir. Ofisinizdeki odanıza keson alırken güvenlik açısından anahtarlı modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu modeller sayesinde eşyalarınızı muhafaza etmeniz de oldukça kolay olur. Kesonlar, şık yapıları ve ortama uygun tarzları sayesinde bulundukları alana ayrı bir atmosfer katar. İş yerinizde okumak istediğiniz dergi ya da kitapları kesonların üzerine yerleştirerek de hem dekoratif bir görünüm hem de pratik bir kitaplık elde edebilirsiniz. Ofisinizin genel renk görünümüne ve dekorasyonuna uygun olarak tercih edeceğiniz keson modelleri sayesinde ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Fiyat olarak her kullanıcının ulaşabileceği bir şekilde piyasaya sunulan kesonlar şık tasarımları sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Başvuru ve büro noktalarında keson modellerini kullanarak hem evraklarını düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz hem de pratik kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Depolama alanına ihtiyaç duyan iş yerleri için de oldukça uygun olan modeller yoğun olarak talep görür. Resepsiyon ya da kişisel kullanım için uygun olan bu ürünler anahtarlı ve kilitli yapıların sayesinde gizliliğinize önem verir. Ofis mobilyaları keson modelleri sadece ofisler ve iş yerleri için değil aynı zamanda okullarda kullanım için de oldukça uygundur. Genellikle okullarda müdürlerin odasında bulunan keson modelleri geniş depolama alanı sayesinde  bulunduğu alanlarda kullanıcıya rahatlık sağlar.

Ofis Kesonu Fiyatları

Kesonlar her iş yerinin ve çalışma alanının depolama alanını ve dekorasyon ihtiyacını gideren özel ürünlerdendir. Ofis tekerlekli keson şirketlerin olmazsa olmazları arasında bulunur. Ofis keson fiyatları farklı markaların ürettiği çeşitli modellere göre farklı fiyatlarda piyasada bulunur. Siz de keson üreticisi markalardan bütçeniz için en uygun olanı tarzınıza da uyacak şekilde satın alabilirsiniz. Bu mobilyaların fiyatlarında  üretim aşamasında kullanılan malzemeler büyük rol oynar. Genellikle ofis keson mobilyaları, gerçek ağaçtan yada cevizden üretilir. Gerçek ağaçtan ya da cevizden üretilen mobilyalar genellikle daha yüksek fiyatlarda bulunur. Ofis kesonu modellerinde pek çok tercih edilmese bile ahşaptan üretilen modeller de bulunur. Ahşaptan üretilen modeller daha uygun fiyatlarda kullanıcının beğenisine sunulur. Gerçek ağaçtan üretilen ve metal materyallerle desteklenen ofis kesonu mobilyaları pek çok kullanıcının hoşuna gider. Ofis kesonu fiyatlarını etkileyen bir başka husus ise kesonların özel üretimdeki boyları ve çekmece sayılarıdır. Siz de bütçenize ve ofisinizin genel görünümüne en uygun olan keson modelini bulabilmek ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ofis Kesonu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İş yerleriniz ya da ofisiniz için ofis kesonu modellerini satın alırken birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalardan en önemlisi satın alacağınız kesonun ihtiyacınızı karşılayabilecek büyüklükte olup olmamasıdır. Satın almak istediğiniz büyüklüğü belirledikten sonra bir mobilya tercihinde bulunmak  doğru ürüne ulaşabilmeniz için oldukça elzemdir. Eğer iş yerinizde geniş bir alana sahip değilseniz ve bir keson modeli satın almak istiyorsanız dik çekmeceli keson modellerini tercih edebilirsiniz. Dik çekmeceli keson modelleri fazla alan kaplamayacağı için size hem depolama alanı hem de yer imkanı sunar. Fazla depolama alanı için keson modeli satın alıyorsanız sık raflara sahip olan modelleri de tercih edebilirsiniz. İş yerinizde daha geniş ve ferah bir alana sahipseniz keson modelini hem dekor amaçlı hem de depolama amaçlı kullanabilirsiniz. Pek çok farklı marka tarafından üretilen keson modellerinden siz de tarzınıza ve ofisinizin genel görünümüne göre en uygun mobilyayı üreten satıcıyı tercih edebilirsiniz. Ofis kesonu seçiminde dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise mobilyanın dayanıklı malzemelerden üretilmesidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery