Ofis Çalışma Koltuğu

Ofis Çalışma Koltuğu Fiyatları

1126 Ürün gösteriliyor.
Ofis Çalışma Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Çalışma Koltuğu modelleri ve Ofis Çalışma Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Çalışma Koltuğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bürocci, Uzay Ofis Mobilya, Türksit , Rampage. 1126 adet Ofis Çalışma Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Çalışma Koltuğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ofis Çalışma Koltuğu markası:

En Çok İncelenen Ofis Çalışma Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ofis Çalışma Koltuğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1126 Ofis Çalışma Koltuğu modeli içerisinde en ucuz Ofis Çalışma Koltuğu fiyatı 47.0 TL iken, en yüksek Ofis Çalışma Koltuğu fiyatı 6150.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Çalışma Koltuğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ofis Çalışma Koltuğu fiyatı ise 499.78 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ofis Çalışma Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Adore Max Office Racing Siyah Gri Oyuncu ve Çalışma Koltuğu
Adore Max Office Racing Siyah Gri Oyuncu ve Çalışma Koltuğu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mezura Ofis Alfa Siyah Yönetici Koltuğu
Mezura Ofis Alfa Siyah Yönetici Koltuğu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Çalışma Koltuğu

Bireyler hayatlarının azımsanmayacak kadar uzun saatlerini oturarak geçirir. Evde, okulda, işte, bankta, kanepede ve en önemlisi de çalışanlar için ofiste. Yoğun iş temposu esnasında uzun saatler oturulan ofis koltukları, bu sürecin sağlıklı bir biçimde geçmesi için oldukça önem arz eder.  Çalışırken bedeni ekstra yormamak adına doğru koltuk seçimi yapılmalı ve sırtı ile baş bölgesini destekleyen ofis koltukları tercih edilmelidir. Geçmişi çok eskilere dayanan ofis koltukları uzun yıllardır hayatımızın içinde yer alır. Çalışma esnasında adeta bedenimizi emanet ettiğimiz ofis koltukları,  vücudu destekler yapıda tasarlanmalıdır.  Ofis çalışma koltuğu vücut ölçülerine uygun olarak tasarlanmış olmalı ve kol ile bacakları destekleyen yapıda olmalıdır. Aksi takdirde bu koltuklara uzun saatler oturduktan sonra bel ve sırt ağrıları çekebilir ya da uyuşmalar yaşayabilirsiniz. Farklı tarzlarda ve modellerde üretilen ofis koltukları, günümüzde oldukça yaygın kullanılır. Artık evlerde bile tercih edilebilen birer seçenek olarak ofis koltuklarının pek çok çeşidi ve farklı tarzlarda modelleri günümüzde mevcut olarak bulunmaktadır.

Ofis Çalışma Koltuğu Modelleri

Ofis çalışma koltukları günün uzun saatlerini geçirdiğimiz eşyalardır.  Yoğun iş tempoları esnasında saatlerce koltuğun başından kalkmadan çalışılan zamanlar yaşarız. Bu süre zarfında, konforlu ve vücut yapısını destekleyen türden koltuklar sizlere eşlik etmeli. Aksi taktirde bel ve boyun ağrıları kaçınılmazdır.  Bunun önüne geçmek için özenle tasarlanan ve konforunuzdan asla ödün vermeyeceğiniz ofis koltuğu seçeneklerine yönelmek gerekir. Pek çok farklı tarzda ve modelde üretimi gerçekleştirilen ofis koltuklarının vücudunuza sağladığı avantajların yanı sıra göze de hitap etmesini beklersiniz. Bu açıdan bakıldığında zarif ve benzerlerine nazaran daha şık görüntüsü bulunan ofis koltuklarına yönelirsiniz. Bunlardan en rağbet gören seçeneklerden birisi olarak fileli ofis çalışma koltuğu çeşitleri karşımıza çıkar. Sırt kısmı gözenekli ve çoğunlukla yumuşak olan fileli ofis çalışma koltukları hava geçirgen özelliğine sahiptir.  Dolayısıyla uzun saatler üzerinde çalışsanız bile sırtınız kolay kolay terleme yapmayacaktır. Bu yönüyle de sıklıkla tercih edilen bir model olarak görülür. Ofis çalışma koltuğu modelleri arasında bulunan bir başka seçenek ise Vera ofis çalışma koltuğu olarak karşımıza çıkar.  Bu model, ayarlanabilir yükseklik özelliğine sahip bir seçenektir. Koltuğun altında bulunan küçük kol yardımı ile koltuğun yüksekliğini kendi boyunuza göre ayarlamanız mümkündür. Ayrıca sırt kısmı kıvrımlı bir yapıda olup belinizi olması gerektiği şekilde sarar. Böylece uzun saatler çalıştıktan sonra bel ağrısı çekmezsiniz. Bunun yanı sıra vera ofis çalışma koltuğu sayesinde boyunuza en uygun yüksekliği kendiniz ayarlayarak sürekli olarak eğilerek çalışmak zorunda kalmazsınız. Böylece boyun ağrılarının da önüne geçmiş olursunuz. Vera, oldukça kullanışlı olması ile sizlere bu avantajları bir arada sunar. Bir diğer seçenek olan Türksit ofis çalışma koltuğu, dönme özelliğine sahip seçimlerdendir. Türksit, konforlu ve yenilikçi özelliklerde ürettiği ofis çalışma koltukları ile piyasanın öncü markaları arasında önemli bir yer tutar. Ayrıca ev dekorasyonlarında kullanılan ürünlerin üretiminde de önemli bir paya sahiptir. Konforlu ve farklı tasarımlara imza atan markanın pek çok farklı renkte ve çeşitte koltuk seçeneği mevcuttur. Ürünler, çevre ve beden dostu olarak tasarlanır ve gerekli test aşamalarından geçtikten sonra piyasaya sürülür. 

Ofis Çalışma Koltuğu Fiyatları

Çalışırken aynı zamanda zinde kalmak, bedeni yormamak ve maksimum verim elde etmek adına oturulan koltuğun en sağlıklı seçenek olması gerekir. Bedeniniz sizin en değerli giysiniz ve bu değerli giysiyi yanlış seçimler ile yıpratmamak gerekir. Kıyafet alışverişi yaparken bedeninize en uygun giysiyi ararsınız. Çalışma koltukları da tıpkı giysiler gibidir.  Bedeninize en çok uyan koltuk seçimini yaparak vücut şeklinizi koruyabilirsiniz. Yanlış koltuk seçimi yaparsanız tıpkı kıyafetlerin üzerinizde pot durduğu gibi koltuklar da aynı şekilde sizi rahatsız edecektir. Piyasada birbirinden farklı pek çok ofis koltuğu modeli yer almaktadır. Modeller arasından en doğru seçimi yaparak bedeninizi ödüllendirebilirsiniz. Ofis koltukları, pek çok farklı tasarımda ve renkte piyasada bulunur. Sağladıkları konfor ve belirli standartlara göre belirlenen ofis çalışma koltuğu fiyatları geniş yelpazede karşımıza çıkar. Esnek fiyat aralıkları arasından hem bütçenize hem de bedeninize en uygun bulduğunuz ofis çalışma koltuğunu edinebilirsiniz.

Ofis Çalışma Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis koltukları, bazen günün uzun saatlerini geçirdiğimiz yerler haline gelir. Bu yüzden de seçimi esnasında oldukça dikkatli ve özenli davranılmalıdır. Ofis koltuğu seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Bunlardan ilki; vücut ölçülerinize denk düşen koltuk seçimi yapmanızdır. Alacağınız ofis koltuğunun sırtınızı olması gerektiği kadar sarması ve yüksekliğinin boyunuza en uygun şekilde denk gelmesi gerekir. Bu şekilde yapılan seçimler ile uzun saatler masa başında kalsanız bile aşırı bir yorgunluk hissetmezsiniz. Asbir ofis çalışma koltuğu alanının en iyilerinden olup oldukça rağbet gören bir seçenektir. Şıklığı ve zarif modelleri ile dikkat çeker. Aynı zamanda da uzun saatler oturmak için uygun şekillerde tasarlanmıştır. Yoğun iş tempolarına ayak uydurabilecek ofis koltuğu seçimleri ile yapılan işlerden de maksimum verim almak mümkün olur. Bu modellere yönelerek seçimler yapılmalı ve vücut duruşunu bozabilecek yapıdaki koltuklardan uzak durulmalıdır. Piyasada birbirinden farklı pek çok model yer alır ama unutmamak gerekir ki; her biri dikkatle ve özenle incelenerek karar vermek en sağlıklı olan yoldur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery