Mutfak Eldiveni

Mutfak Eldiveni Fiyatları

84 Ürün gösteriliyor.
Mutfak Eldiveni fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mutfak Eldiveni modelleri ve Mutfak Eldiveni fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mutfak Eldiveni kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Giz Home, Vileda, Porland. 84 adet Mutfak Eldiveni fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Parex 100' lu Orta Kullan At Eldiven

Parex 100' lu Orta Kullan At Eldiven

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Onton  8-8,5 M Eldiven

Onton 8-8,5 M Eldiven

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mutfak Eldiveni Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mutfak Eldiveni markası:

2021 yılı Mutfak Eldiveni Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 84 Mutfak Eldiveni modeli içerisinde en ucuz Mutfak Eldiveni fiyatı 2.95 TL iken, en yüksek Mutfak Eldiveni fiyatı 120.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mutfak Eldiveni fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Mutfak Eldiveni fiyatı ise 43.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mutfak Eldiveni Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mutfak Eldiveni

Mutfak, lezzetli yemeklerin hazırlandığı ve yepyeni tariflerin denendiği eşsiz bir alandır. Bu ortamda yemek hazırlarken konforun da üst düzeyde olması gerekir. Tüm mutfak aletlerinin ergonomik olması ve kolay bir şekilde kullanılması mutfakta geçecek vakitlerin daha konforlu hale gelmesini sağlar. Tüm bunların yani sıra yemek hazırlama sürecinde bazı problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Örneğin; pişme sürecinden geçen tencere ve fırın tepsilerinin yüksek derecede sıcak olmasıdır. Hazırlık aşamasında bu sıcaklıktan olumsuz bir şekilde etkilenmemek için eldivenlerin kullanılması gerekir. Isıya karşı dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan mutfak eldivenleri, görselliğiyle de dikkat çeker. Hem kumaş hem de silikon materyalden üretilmesi de kullanım alışkanlıklarını uygun seçeneklerin tercih edilmesini kolaylaştırır. Her iki modelde farklı özelliklere sahiptir. Kumaş eldivenler, çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliğinin yanı sıra şık kumaş desenleriyle de kullanıcıların tercihleri arasında bulunur. Silikon materyalden üretilen seçenekler ise ısıyı geçirmeme özelliği ile mutfaklardaki yerini alır. Pembe, mor ya mavi gibi capcanlı renk seçenekleri de mevcuttur. Çeşitli markalar tarafından üretilen ve mutfaklarda yer alan eldivenleri inceleyerek size uygun ürünü seçebilirsiniz. 

Mutfak Eldiveni Modelleri ve Özellikleri

Mutfaklarda kullanılan ürünlerin ergonomik ve konforlu olması kullanıcı için oldukça önemlidir. Bu ürünler arasında bulunan mutfak eldivenleri de aynı özellikleri yansıtır. Çünkü tencere gibi yüksek ısıya maruz kalmış ürünlerin tutulması için yardımcı seçeneklerden biridir. Üretim malzemesine göre çeşitli gruplara ayrılan mutfak eldivenlerinin sahip olduğu özelliklerde birbirinden ayrılır. Ürün grupları arasında bulunan mutfak fırın eldiveni; silikon ya da kumaş materyallerden üretilir. Çok yüksek ısı ile pişme sürecine dahil olan fırın tepsileri, fazlasıyla kızgın olabilir. Bu noktada herhangi bir sorun yaşanmaması için mutlaka fırın eldivenlerinin kullanılması gerekir. Ürünlerin ısıyı geçirmemesi ve tepsilerin rahat bir şekilde tutulmasını sağlaması yemek hazırlama sürecinin hızlanmasına yardımcı olur. Silikon mutfak eldiveninin kullanımı son yıllarda daha da popüler hale gelmiştir. Standart eldiven tasarımının yanı sıra parmaklara geçirilerek kullanılan seçenekleri de mevcuttur. Bu ürünler arasından seçim yaparken kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurulabilir. Üretim malzemesi silikon olan seçeneklerin kullanıcıya sunduğu en büyük özellik yanmamasıdır. Yanmaz mutfak eldiveni, yüksek ısıya rağmen yanmaz veya zarar görmez. Böylece ürünlerin kullanım ömrü oldukça uzundur. Kullanım sırasında hoşunuza gidecek desenleri ve modelleri seçerek eldivenleri uzun vadede dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yemek hazırlarken ihtiyaç duyulan tek şey ısıya dayanıklı ürünler değildir. Özellikle bulaşık yıkarken elleriniz kimyasal sabunlar ile temas halinde olur. Bu nedenle mutfak bulaşık eldiveninin kullanılması önemlidir. Bulaşık yıkama sürecinde ellerinizi korumayı sağlayan bu ürünler, iç kısma su geçirmezler. Bu nedenle işlem tamamlandığında elleriniz hala kuru olur. Bulaşık yıkarken kullanabileceğiniz mutfak eldiveni plastik modellerin muhafazası daha kolaydır. Ürünleri kullanmadığınız zamanlarda muhafaza etmek için askı aparatlarından destek alabilirsiniz. Eğer uzun vadeli kullanımları tercih etmiyorsanız tek kullanımlık mutfak eldiveni sizin için daha uygun olabilir. Genellikle 50’li, 100’lü ya da 150’li paketlerde satışa sunulan bu ürünleri kullandıktan sonra direkt olarak çöpe atabilirsiniz. Böylece kullanım sonrasında eldiven temizliği ile uğraşmak durumunda da kalmazsınız. Mutfak eldiveni şeffaf, kumaş ya da silikon seçenekleri inceleyerek size en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. 

Mutfak Eldiveni Fiyatları

Mutfakta kullanılabilecek ürünlerin amaçlarına ve tasarımlarına göre fiyatları değişim gösterir. Bu nedenle satın alma sürecinde mutlaka amaca uygun ürünleri seçerek gereksiz harcamaların önüne geçebilirsiniz. Mutfak eldiveni fiyatları öncelikle üretim materyaline göre değişim gösterir. Silikon malzemeden hazırlanan seçenekler, son yıllarda oldukça popülerdir. Ürünün yanmama özelliği ve kolay temizlenebilirliği fiyatların belirlenmesinde fazlasıyla etkilidir. Bu noktada yıkanabilir mutfak eldiveni fiyatları diğer ürünlere göre daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olabilir. Tek kullanımlık seçeneklerin fiyatları ise daha uygundur. Genellikle çoklu paketler ile satışa sunulan bu ürünlerin tek bir paketinde 50, 100, 150 ya da 200 adet eldivenin olduğunu görebilirsiniz. Bu seçenekler arasından sizin bütçenize en uygun olanı değerlendirebilirsiniz. Kumaş modeller ise çok uzun yıllardır mutfaktaki yerini korumaya devam eder. El yakmayacak kalınlıkta bir kumaştan üretilen bu ürünlerin boyutlarına ve tasarımlarına göre farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Tüm ürünlerin fiyatını incelemek ve seçiminizi uygun bütçeli bir şekilde yapmak istiyorsanız cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com’un fiyat karşılaştırma avantajı ile en uygun fiyatlara sahip seçenekleri çok kısa bir sürede bulabilirsiniz. 

Mutfak Eldiveni Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mutfakta eldiven kullanımı, el yanması gibi problemlerin önüne geçerek ısısı yüksek ürünlerin kolaylıkla tutulmasını kolay bir hale getirir. Mutfaktaki hareketliliğinize yardımcı olacak bu ürünleri seçmeden önce detaylı bir şekilde ürün incelemesi yapmanız gerekir. Önce silikon, kumaş ya da tek kullanımlık ürünler arasından seçim yaparak kararınızı verebilirsiniz. Her materyalin sahip olduğu avantaj, bir diğerinden farklıdır. Bunun için hangi eldiven hangi avantajlara sahip detaylı bir şekilde inceleyerek karar verebilirsiniz. Yemek bulaşıklarının eldiven ile temas etme durumu oldukça fazladır. Bu noktada materyallerin kolay temizlenebilir özelliğe sahip olması önemlidir. Tek kullanımlık seçenekler, temizlik sorununu ortadan kaldırır. Ama bu ürünler arasından tercihinizi yaparken paketin içinde kaç adet ürün olduğunu da incelemeniz önemlidir. Fiyat karşılaştırma sitesi cimri.com sayfasını ziyaret etmeniz bütçeniz için avantajlı fırsatları elde edebilirsiniz. Aynı zamanda cimri.com’dan mutfak eldiveni pudrasız veya diğer modelleri inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery