track source
track source

Mumluk

Mumluk Fiyatları

1555 Ürün gösteriliyor.
Mumluk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mumluk modelleri ve Mumluk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mumluk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Paşabahçe, Euro Flora, Karaca, Giz Home. 1555 adet Mumluk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mumluk Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mumluk markası:

2021 yılı Mumluk Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1554 Mumluk modeli içerisinde en ucuz Mumluk fiyatı 4.75 TL iken, en yüksek Mumluk fiyatı 2690.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mumluk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Mumluk fiyatı ise 67.24 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Horizon Beyaz Buhurdanlık
Horizon Beyaz Buhurdanlık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mumluk

Tarihçesi 5000 yıllık geçmişe sahip olan mumlar, dünya üzerinde kullanılan ilk aydınlatma ürünleri olarak bilinir. Günümüzde de ev dekorasyon ürünleri içinde en sevilen ürünlerden biri olan mumlar birçok farklı çeşitte üretilir. Otellerde, restoranlarda ve çeşitli birçok mekanda kullanılan mumları taşımak için üretilen mumluklar ise kullanıldıkları ortama oldukça şık bir hava kazandıran dekorasyon ürünleri arasında en ilgi çeken ürünlerdir. Mumluk modelleri dekorasyon firmaları tarafından farklı tasarımlar ile çeşitli mekanlarda kullanılabilecek alternatiflere sahiptir. Şamdanlar, kandiller ve fener formlu mumluklar bilinen en eski mumluk tasarımları olabilir. Yemek masaları başta olmak üzere romantik bir ambiyans yaratmak için her ortamda kullanılabilen bu ürünler, kimi zaman aydınlatma ihtiyacı için kimi zaman ise dinginleşmek için tercih edilebilir. Mum çeşitleri gibi mumluk çeşitleri de oldukça farklı alternatiflerle bulunabilir. Mumlar ve mumluklar aynı zamanda iyi birer hediye seçeneğidir. Fiyatları bakımından oldukça ekonomik sayılabilecek mumluk çeşitleri cam, ahşap, metal gibi materyallerden üretilir. Son dönemlerin en sevilen mumluk türleri için  fener mumluk çeşitleri örnek gösterilebilir. Ancak dekorasyon konusunda yaratıcı kişiler tarafından her türlü obje mumluğa çevrilebilir. Bunun en iyi örneği de mumluk cam bardak çeşitleri olarak listelenir.  Mumluk bardağı olarak da bulunabilecek bu ürünlerin birçok farklı alternatifi cimri.com sayfalarında bulunabilir. 

Mumluk Çeşitleri

Mekan dekorasyonuna önem verenler, romantikler ve daha birçok kişi tarafından en sık kullanılan dekorasyon ürünleri mumluklardır. Geçmişi oldukça eski olan mumlar için üretilen bu ürünler, birçok farklı firma tarafından üretilen ve gün geçtikçe çok daha farklı stillerde tasarlanır. Bu ürünler, ahşap, metal veya cam malzemelerden çeşitli boyutlarda tasarlanabilir. Mumluk modelleri tamamen dekorasyon tercihlerine göre değişim gösterir. Birçok farklı materyal mumluk olarak tasarlanabileceğinden evde kullanılan mumluk türleri farklı stillere sahip olabilir. Ancak mumluk ahşap modeller son dönemlerde en çok tercih edilen mumluk çeşitleri olarak gösterilebilir. Ahşap tasarımlar kendi içlerinde de farklı biçimlerdedir. En sevilen çeşitleri fener tasarımlı olan ve set halinde satılan ürünlerdir. Konsol üstlerinde, çalışma köşelerinde, orta sehpa ya da yan sehpalarda kullanılabilecek ahşap mumluklar ise yuvarlak, kare, dikdörtgen formlarda olabilir. Her mumlukta olduğu gibi bu ürünlerinde mumun türüne göre seçilmesi gerekir. Örneğin, tealight adı verilen küçük yuvarlak mumlar genelde tek kullanımlık ürünlerdir. Her türlü ortamda kullanılabilecek bu ürünler için özel üretilen mumluklar arasında dileyen kişiler cam, metal ya da ahşap modellerden birini seçebilir. Mesela açık alanlar, kış bahçeleri, teras veya balkonlarda kullanılabilecek olan mumlar için mumluk çeşitleri üzerine farklı materyaller alarak mumun rüzgardan etkilenip sönmesi engellenebilir. Kase gibi formlarda olan mumluk çeşitleri üzerine alınacak mumluk camı bu tip alanlarda mum kullanmak için ideal çözüm önerileridir. Bu alanlarda en çok kullanılan mumluk modellerinden biri fener biçiminde tasarlanmış modellerdir. Genel olarak duvara asılan fener mumluklar için mumluk askısı olmazsa olmaz malzemeler içindedir. Bu nedenle kullanıcıların bu askıları mutlaka edinmesi gerekir. Mumlukların evlerin yanı sıra daha birçok farklı alanda kullanılan ürünler olduğundan ürün modelleri oldukça çeşitlidir. Romantik akşam yemekleri için kullanılan mumluk türlerine şamdan adı verilir. Şamdanlar da  tıpkı diğer mumluklar gibi ahşap veya metal malzemelerden üretilir. Yılbaşı, düğün, nişan, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi organizasyonlarda masalar üzerinde yer alacak şık şamdanlar ve şamdan mumları sayesinde unutulmaz anılar biriktirilebilir.  Bu tip ortamlarda ve dileyenler için evlerde kullanmak üzere tasarlanan mumluk aplik modelleri de romantizmi tam anlamıyla yaşatmak için kullanılan mumluk çeşitleridir. Duvarlara monte edilerek kullanılması gereken mumluk aplik modelleri tüm diğer mumluk çeşitleri ile birlikte cimri.com sayfalarında bulunabilir. 

Mumluk Fiyatları

Mumlar romantik ortamların olmazsa olmaz malzemelerinden biridir. Mumları doğru biçimde kullanabilmek için gereken en önemli aksesuarlar ise mumluk çeşitleridir. Birçok farklı materyalden üretilen bu ürünler mumların büyüklüğüne ve uzunluğuna göre farklı alternatifler ile üretilir. Bu nedenle de mumluk fiyatları da hem modelleri hem de malzemeleri bakımından birbirinden ayrı fiyatlarda bulunan ürünlerdir. Örneğin, aksesuar kullanımında bütünlüğü seven kullanıcılar için üretilen mumluk setleri tek bir mumluk fiyatına göre daha yüksek etiketlenir. Tek mumlukların fiyatları ise ürünlerin boyutlarına göre farklı fiyatlarda temin edilebilir. Ürünlerin üreticileri, parça adedi, tasarımda kullanılan ek malzemeleri gibi birçok faktör mumluk fiyatları hakkında fikir verebilir. Küçük boyutlu cam bir tealight mumluğu ile kalın ahşap işlemeli askılı fener mumluk seti arasında fiyat farklarının olması tamamen ürünlerin malzemeleri ile ilgilidir. Tüm bu nedenlerden ötürü dekorasyonlarında mumluklara yer veren ev ve işletme sahipleri fiyat araştırması yaparken ürünlerin içeriklerini iyi incelemelidir. Farklı ürün çeşitlerini incelemek isteyen kişiler cimri.com sayfaları üzerinden fiyatları ile birlikte mumluk modellerini karşılaştırabilir. 

Mumluk Satın Alırken Hangi Özellikler Dikkat Edilmeli?

Mumluk satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler ürünlerin hangi mum çeşitleri ile kullanılacağına dikkat etmektir. Örneğin genelde tek kullanımlık mumlar kullanan biri iseniz tealight mumlara uygun mumluk çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Eşinize ya da sevdiklerinize romantik bir akşam yemeği hazırlamak isterseniz şamdanlar, romantik bir film akşamı organize ettiyseniz yer zemininde kullanılabilecek ahşap ya da metal fener tipi mumlukları tercih edebilirsiniz. Mumlar birçok farklı amaca yönelik olarak kullanılan ürünlerdir. Evlerde ve işletmelerde kullanıma uygun olan bu ürünler kimi zaman çok büyük boyutlarda yer mumu olarak tasarlanabilir.  Bu nedenle bu ürünler kullanılırken altlarında mutlaka mumluk altı kullanılması gerekir. Aksi takdirde eriyen mum yer zeminine yada kullanıldıkları alana zarar verebilir. Mumluk altlarının dışa doğru eriyen diğer tüm mum çeşitlerinin altında da kullanılması gerekir. Mumluk çeşitleri hediye edilmek için de en ideal seçeneklerden biridir. Bu nedenle birçok farklı model, renk ve malzeme seçeneği ile  bulunabilecek ürünler içinden kullanıcıların zevklerini ve tarzlarını iyi bilmek gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery