Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

1422 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/45Sonraki

Sürülebilir Ürünler

Sürülebilir ürünler, atıştırmalık menülerinin ve kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Tatlı, tuzlu ve acı gibi farklı tat seçenekleri sunan sürülebilir ürünler, sofraların popüler lezzetlerinden biridir. Her yaştan kullanıcıya hitap eden ürün çeşitleri, farklı gıda markaları tarafından üretilir. Genellikle ekmek üzerine sürülerek kullanılan bu ürünleri farklı tarifler içinde tercih edebilirsiniz. Kahvaltı sofraları için tatlı bir alternatif sunan sürülebilir çikolata, popüler seçenekler arasında yer alır. Büyük ve küçük boy ambalajlarda satışa sunulan sürülebilir çikolata çeşitleri kadar fındık ve fıstık ezmeleri de kahvaltı sofraları için tercih edilir. Şekerli ve şekersiz seçenekler sunan gıda markaları, farklı aromalarda oluşturduğu sürülebilir ürünleriyle farklı damak tatlarına uyum sağlar. Plastik ve cam kutularda satılan bu ürünleri ayrıca tatlı ve pasta tarifleri için kullanabilirsiniz. Kremsi yapıda ve parçacıklı yapıya sahip fıstık ve fındık ezmeleri kahvaltı sofraları ve ara öğünler için değerlendirebilirsiniz. Farklı damak tatlarına uygun alternatifler sunan markalar, lezzetli aromalarıyla ön plana çıkıyor. 

Sürülebilir Ürün Çeşitleri

Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen yiyecek çeşitleri arasında sürülebilir ürünler yer alır. Sandviç hazırlama gibi çeşitli tariflerde kullanılan bu ürünler, farklı aromalara ve lezzetlere sahiptir. Sürülebilir ürünler arasında en popüler olanlarından biri sürülebilir çikolata çeşitleri sayılabilir. Herkes tarafından sevilen çikolata türleri ve ezme halleri de gitgide artarak kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Fındık aromalı sürülebilir çikolata çeşitlerini farklı gıda markalarının ürün yelpazesi arasında bulabilirsiniz. Belirli bir oranda fındık ve çikolatanın karışmasıyla yapılan bu ürünler, lezzetli aromasıyla farklı damak tatlarına hitap eder. Ayrıca fındık ezmeleri sade seçenekleriyle kullanıcılara farklı bir alternatif sunar. Sağlık açısından faydalı ve enerji dolu bir gün geçirmek isteyen kişiler, kahvaltılarda ballı fındık ezmesini tercih edebilir. Yüksek miktarda enerji sağlayan bu ürün, fıstık ezmesi çeşitlerine alternatif olarak gösterilebilir. Ezme ürünleri kahvaltılarda, hafif ve ağır olmamalarından ötürü rahatlıkla tüketilir. Lezzet bakımından kullanıcıları her daim memnun bırakan fıstık ezmeleri, şekerli ve şekersiz seçenekler sunar. Ayrıca bazı markaların ürünleri parçacıklı ve kremsi formda olabilir. Damak zevkinize göre farklı kombinasyonlara sahip ürünleri seçebilirsiniz. Tatlılar ve kahvaltı sofraları için kullanabileceğiniz bu ürünler ideal boyutlu ambalajları ile kullanıcılarını memnun eder. Ürün ambalajları genellikle 350, 400, 500 ve 700 gram gibi farklı boy seçenekleri sunar. Bütçenize ve kullanım sıklığına göre markaların sunduğu farklı boy ambalajları tercih edebilirsiniz. Son zamanların popüler ürünleri arasında bisküvi ezmesi yer alır. Günlük hayatta aperatif olarak tüketilebilecek bir ürün olan bisküvi ezmesi, yeni lezzetleri tecrübe etme imkanı verir. Sürülebilir ürünler çeşitliliği ile farklı damak tatlarına hitap eder. Sürülebilir ürünler arasında yer alan tüp çikolatalar, küçük ambalajları ile tek öğünler için ideal seçeneklerden biri olabilir. Krem şeklini andıran kabı ile farklı bir tüketim imkanı sunan bu ürün, özellikle çocukların ilgisini çekiyor. İlginç tasarımı ve lezzeti ile beraber çikolata severlerin sıkça tükettiği bu ürün tek öğünlük kullanım için iyi bir seçim olabilir. Sürülebilir çikolata en uygun seçenekleri ile piyasada yerini alır ve kolay, hızlı bir aperatif gibi tüketilebilir. Sürülebilir ürünler, kullanıcılara yalnızca tatlı aromalar sunmaz. Tuzlu ve acılı lezzetler ile sofraları şenlendirmek için zeytin ezmesi ve acuka çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kahvaltıda normal zeytinin yanı sıra zeytin ezmesi de sürülebilir ürün kategorisinde de pek çok kişi tarafından tercih edilir. Lezzeti ve ağır olmaması yemekten alınan keyfi de arttırır. Yeşil ve siyah zeytin ile yapılan ezme çeşitlerini hamur işi tarifleri ve sandviçler için kullanabilirsiniz. Acı tatlar seviyorsanız farklı markaların acuka ve kahvaltılık sos çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. 

Sürülebilir Ürün Fiyatları

Farklı tat ve aromalara sahip sürülebilir ürünler, günlük hayatın popüler yiyecekler arasında yer alır. Kullanıma hazır halleri sayesinde pratik bir şekilde bu ürünlerle öğün hazırlayabilirsiniz. Tatlı, tuzlu ve acı tatlar sunan ürünler herkesin damak tadına uygun ürünler sunar. Güzel tatlarının olmasının yanı sıra son derece yoğun ve lezzetleri aromalara sahip ürünler, markalarına göre farklı satış fiyatları ile kullanıcıların karşısına çıkar. Sürülebilir çikolata fiyatları gramajına göre değişiklik gösterir. 500 gr ağırlığa sahip ürün daha uygun fiyatlı olabiliyorken 1000 gr ağırlığa sahip ürünlerde ödenecek fiyatlar artabilir. Ürünün yapılışında kullanılan malzeme ve ürünün kabı fiyatları etkiler. Fındık veya fıstık ile hazırlanan ürünler arasında belirli bir fiyat farkı bulunur. Bütçenize en uygun sürülebilir ürün seçeneklerini incelemek için cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Yaptığınız fiyat karşılaştırmasına göre sürülebilir çikolata siparişinizi belirleyebilirsiniz.  

Sürülebilir Ürün Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıma hazır yapısı sayesinde sürülebilir ürünler, herkesin beğenisini toplar. Kısa sürede öğün hazırlamak için sürülebilir ürün çeşitlerini kullanabilirsiniz. Acı, tuzlu ve tatlı lezzetlere sahip ürünler, içeriklerine göre birbirinden ayrılır. Ürün satın alırken damak zevkinize hitap eden lezzetlere sahip çeşitleri tercih edebilirsiniz. Şekersiz beslenmeye özen gösteriyorsanız şeker ilavesiz çeşitler, sizin için uygun bir seçim olabilir. Badem, fındık ve fıstık gibi yağlı tohumlardan üretilen ürünlerin seçerken alerjik reaksiyon uyarılarını inceleyerek kendinize göre seçim yapabilirsiniz. Farklı markalardan tarafından üretilen ezme ürünler, kullanıcılara çeşitli ambalaj seçenekleri sunar. Ayrıca alınacak ürünün gramajına da dikkat etmek, fiyat açısından da son derece uygunluk sağlar. Aromalı olmasına içerisinde trans yağ olup olmamasına dikkat edilmesi sağlık açısından sizlere avantaj sağlar. Cimri.com üzerinde yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyerek sürülebilir ürün çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.